Tõstmine

Treener Mart Seim 

Tule ja õpi kangi tõstma.

Sobib kõikidele, kellel puudub tõstmisega varasem kogemus.

Sobib ka juba tehnikat valdavatele harrastajatele edasi arenemiseks.

Hea võimalus lihvida klassikalise tõstmise harjutusi crossfiti tarbeks.

Broneeri trenni

ÜKE

Treener Reigo Adamson

ÜKE treeningud toimuvad funktsionaaltreeningu puuris. Treeningus kasutatakse kange, raskuskotte, topispalle, võimlemisrõngaid jm üldkehalise treeningu arsenali kuuluvaid vahendeid.

ÜKE on hea täiendus erinevate spordialade harrastajatele aitamaks tõsta üldkehalist võimekust. Samuti sobib treening kõikidele harrastajatele, kellel on soov tõsta oma üldkehalist võimekust.

Broneeri trenni

POKS

Treener Mikk Pärnaste

POKS on poksil põhinev grupitreening, kus kasutatakse nii poksikotte kui ka erinevaid harjutusi paarilisega. Treening hõlmab endas erinevaid poksi elemente ning on kaasahaarava loomuga. Treening sobib kõikidele, kellel on poksi vastu huvi sõltumata varasemast kogemusest või treenitusastmest.

Broneeri trenni

KALISTEENIKA (UUS!)

Treener Kaspar Kallas (EKR 3 tase) ja Rasmus Juhanson (EKR 4 tase). 

Kalisteenika on trenn peamiselt iseenda keharaskusega. Trennis tehakse baasharjutusi, dünaamilisi- ja staatilisi harjutusi. 

Treening on mõeldud inimestele, kes soovivad eesmärgipäraselt treenida ja ennast kalisteenika vallas arendada. Õppida erinevaid dünaamilisi trikke ja staatilisi harjutusi- näiteks kätelseis, planche, front lever, back lever, L-sit, V-sit, swing 360, dragon 360, barflip.

Broneeri trenni

Noorte tõstetreeningud

Treener Alar Seim

Oodatud on noored, kellel on huvi tõstespordi vastu ning sooviksid end tulevikus ka võistlustel proovile panna. Lisainfot trenni kohta saab alarseim@gmail.com