Rühmatreeningute tunniplaan - vali sobiv trenn, broneeri ja tule teeme koos trenni!

Prinditav tunniplaan!

Kui trennide vahel on raske valida või tahaksid midagi uut proovida, siis tutvu rühmatreeningute kirjeldustega! Lisatud ka tutvustavad videod.

Treeningud oleme jaganud vastavalt iseloomule eri värvi tabidele. Kliki tabil ja vaata, mida me pakume - valik on suur ja kindlasti leiad omale sobiliku trenni!

 
22. mai
Esmaspäev
23. mai
Teisipäev
24. mai
Kolmapäev
25. mai
Neljapäev
26. mai
Reede
27. mai
Laupäev
28. mai
Pühapäev
700
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Broneeritud
09:00 - 10:00
Broneeritud
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Eakate jooga
09:30 - 10:25
Eakate jooga
Treener: Peeter Liiv
Saal: Suur saal
Brasiljan Jiu Jitsu MMA (BJJ)
10:00 - 11:30
Brasiljan Jiu Jitsu MMA (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
11:00 - 11:45
TBA
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Master of Movement (MOM)
11:00 - 12:00
Master of Movement (MOM)
Treener:
Saal: Poksisaal 2
T3 Pump
11:30 - 12:00
T3 Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
StartPilates
12:00 - 12:55
StartPilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
EasyStep
12:00 - 12:55
EasyStep
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
PowerPlate Ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
CoreExpress
13:00 - 13:45
CoreExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Sangpomm
13:00 - 13:30
Sangpomm
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showtants I
15:30 - 16:25
Noorte Showtants I
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Taipoksi AII grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi AII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Sparta Cheerleaders
16:30 - 17:25
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Sangpomm
17:00 - 17:30
Sangpomm
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
PumpFX
17:30 - 18:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
17:30 - 19:00
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal 2
Kaalukate jooksugrupi treening
17:30 - 18:30
Kaalukate jooksugrupi treening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Välitreening 2
Taipoksi B grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi B grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
EasySpinn
17:45 - 18:30
EasySpinn
Treener: Evelin Beyer
Saal: Rattasaal
PowerPlate Ringtreening
17:45 - 18:30
PowerPlate Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
T3 Sprint
18:00 - 18:30
T3 Sprint
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
RattaABC
18:00 - 19:30
RattaABC
Treener: Allan Aulik
Saal: Välitreening 3
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Eiko Toom/Raul Olle
Saal: Välitreening 1
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
FightFX
18:30 - 19:25
FightFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
18:30 - 19:30
CrossCore Ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Taekwon-Do
19:30 - 20:30
Taekwon-Do
Treener: Jean Feller
Saal: Väike saal
PumpFX
20:00 - 20:55
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi DI ja DII grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoks/tehnikatreening
10:00 - 11:30
Taipoks/tehnikatreening
Treener:
Saal: Poksisaal
BallFit
11:00 - 11:55
BallFit
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
11:00 - 12:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal 2
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
bodyART
12:00 - 12:55
bodyART
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate Ringtreening
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Jõusaal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Jõusaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Eiko Toom
Saal: Suur saal
Broneeritud
13:00 - 14:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Väike saal
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
13:00 - 14:30
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Broneeritud
15:00 - 16:00
Broneeritud
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Noorte Showtants II
16:00 - 16:55
Noorte Showtants II
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
PumpFX
16:00 - 17:00
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Taipoksi L grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Võrkpall
16:30 - 18:00
Võrkpall
Treener: Rando Soome
Saal: Võrkpall
T3 Sprint
17:00 - 17:30
T3 Sprint
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
17:00 - 17:45
PowerPlate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
StepFit
17:30 - 18:25
StepFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Spinn ja Fitball
17:30 - 18:25
Spinn ja Fitball
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Taipoksi AI grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi AI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
T3 Pump
18:00 - 18:30
T3 Pump
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
VäliRatas
18:00 - 20:00
VäliRatas
Treener: Allan Aulik
Saal: Välitreening 1
Suusagrupi treening
18:00 - 19:00
Suusagrupi treening
Treener: Eiko Toom/Raul Olle
Saal: Võrkpall
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 3
Rattagrupi treening
18:00 - 19:30
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 4
DanceMix
18:30 - 19:25
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Suur saal
Pilates
18:30 - 19:25
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
AbsExpress
19:30 - 19:55
AbsExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taekwon-Do
19:30 - 20:30
Taekwon-Do
Treener: Jean Feller
Saal: Väike saal
PumpFX
20:00 - 20:55
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Bujinkan
20:30 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
Stretching
21:00 - 21:25
Stretching
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
09:00 - 09:55
PumpFX
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Eakate treening
10:00 - 11:00
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Taipoks/tehnikatreening
10:00 - 11:30
Taipoks/tehnikatreening
Treener:
Saal: Poksisaal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Step ja Abs
11:00 - 11:55
Step ja Abs
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
11:00 - 12:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal 2
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
Taiposki eratund
12:00 - 13:00
Taiposki eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
ZumbaExpress
13:00 - 13:45
ZumbaExpress
Treener: Heidy Jänes
Saal: Väike saal
T3 Pump
13:00 - 13:30
T3 Pump
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
13:00 - 14:30
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showtants I
15:30 - 16:25
Noorte Showtants I
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
Taipoksi AII grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi AII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Noorte Showtants II
16:30 - 17:25
Noorte Showtants II
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
PumpFX
17:00 - 18:00
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
PilatesFlow
17:30 - 18:25
PilatesFlow
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Taipoksi B grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi B grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
17:30 - 19:00
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal 2
CrossCore Ringtreening
17:45 - 18:40
CrossCore Ringtreening
Treener: Enn Leet
Saal: Jõusaal
CoreFit
18:00 - 18:55
CoreFit
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
18:30 - 19:25
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
Jooks
18:30 - 20:00
Jooks
Treener: Marius Unt
Saal: Välitreening 1
Zumba
19:00 - 20:00
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
19:30 - 20:15
TBA
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Sangpomm
19:30 - 20:00
Sangpomm
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Taipoksi DI ja DII grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoks/vastupidavus
10:00 - 11:30
Taipoks/vastupidavus
Treener:
Saal: Poksisaal
Broneeritud
10:00 - 11:00
Broneeritud
Treener: Maris Kajari
Saal: Välitreening 1
Ema ja Lapse Treening
11:00 - 11:55
Ema ja Lapse Treening
Treener: Evelin Talts
Saal: Väike saal
deepWORK
11:00 - 11:55
deepWORK
Treener: Heidy Jänes
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
11:00 - 12:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal 2
T3 Pump
11:30 - 12:00
T3 Pump
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
EasySpinn
12:00 - 12:45
EasySpinn
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
PowerPlate Ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
13:00 - 14:30
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
16:00 - 16:55
PumpFX
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Broneeritud
16:00 - 17:00
Broneeritud
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Taipoksi L grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
17:00 - 17:55
TBA
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
T3 Pump
17:00 - 17:30
T3 Pump
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
YOGAFUNC
17:30 - 18:25
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
17:30 - 18:15
PowerPlate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
17:30 - 19:00
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal 2
Taipoksi AI grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi AI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Step - Abs
18:00 - 18:55
Step - Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 1
Rattagrupi treening
18:00 - 19:30
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
FightFX
18:30 - 19:25
FightFX
Treener: külalistreener
Saal: Väike saal
PumpFX
19:00 - 20:00
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taipoksi baaskursus
19:00 - 20:30
Taipoksi baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
SeljaEri
19:30 - 20:25
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
IntervallVentti
20:00 - 21:15
IntervallVentti
Treener: Reigo Jörsi
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:30 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Taipoks/kotitreening
10:00 - 11:30
Taipoks/kotitreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
10:30 - 11:30
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Taipoksi eratund
11:00 - 12:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal 2
AbsExpress
11:30 - 11:55
AbsExpress
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Ingrid Koort
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
IntervallVentti
13:00 - 13:55
IntervallVentti
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
ZumbaExpress
13:00 - 13:45
ZumbaExpress
Treener: Kaisa Edenberg
Saal: Väike saal
PumpFX
16:00 - 17:00
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Taipoksi AII grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi AII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
EasyFit
17:00 - 17:55
EasyFit
Treener: Heidy Jänes
Saal: Suur saal
Sparta Cheerleaders
17:00 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
Taipoksi B grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi B grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
StripDance
18:00 - 18:55
StripDance
Treener: Heidy Jänes
Saal: Väike saal
MyRide +
19:00 - 19:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Taipoksi DI ja DII grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Rattagrupi treening
10:00 - 13:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 1
Noorte Showtants ja Sparta Cheerleaders ühistreening
10:30 - 12:00
Noorte Showtants ja Sparta Cheerleaders ühistreening
Treener: Liis Laisaar
Saal: Suur saal
BAILAMAMA 4 Venus
11:00 - 11:55
BAILAMAMA 4 Venus
Treener: Heidy Jänes
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
11:00 - 11:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
deepWORK
12:00 - 12:55
deepWORK
Treener: Heidy Jänes
Saal: Väike saal
SuveVorm
12:00 - 13:00
SuveVorm
Treener: Tiina Mikk
Saal: Välitreening 3
AbsExpress
13:00 - 13:25
AbsExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
PilatesFlow
13:30 - 14:25
PilatesFlow
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Salsaton
14:30 - 15:25
Salsaton
Treener: Kaisa Edenberg
Saal: Suur saal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi baaskursus
17:30 - 19:00
Taipoksi baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
ZumbaStep
11:00 - 11:55
ZumbaStep
Treener: Heidy Jänes
Saal: Suur saal
TBA
12:00 - 12:45
TBA
Treener: Heidy Jänes
Saal: Suur saal
Taipoksi L grupp
12:00 - 13:00
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
bodyART
13:00 - 13:55
bodyART
Treener: Heidy Jänes
Saal: Väike saal
Taipoksi AI grupp
13:00 - 14:30
Taipoksi AI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
14:00 - 14:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
DanceLife Tantsustuudio
15:00 - 17:00
DanceLife Tantsustuudio
Treener:
Saal: Väike saal
Sparring
16:00 - 17:30
Sparring
Treener:
Saal: Poksisaal
T3 Sprint
17:30 - 18:00
T3 Sprint
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Taipoksi baaskursus ja Sparta liikmed
17:30 - 19:00
Taipoksi baaskursus ja Sparta liikmed
Treener:
Saal: Poksisaal
CoreFit
18:00 - 18:55
CoreFit
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Pilates
18:00 - 18:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
AbsExpress
19:00 - 19:25
AbsExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Poksisaal
PumpFX
19:30 - 20:25
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Broneeritud
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Eakate jooga
Treener Peeter Liiv
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiljan Jiu Jitsu MMA (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Brasilian Jiu Jitsu - lukumaadlus, eesmärk alistada oma vastane mõne kägistusluku või valuvõtte kaudu, väga populaarne enesekaitse just naisterahvastele.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Master of Movement (MOM)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 11:00 - 12:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treeningud mõeldud nii algajatele kui edasijõudnutele.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
StartPilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasyStep
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Noorte Showtants I
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: AII Grupp - algajad noored 13-17 eluaastat
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 17:00 - 17:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Kaalukate jooksugrupi treening
Treener Sten Põldsamm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: jooksutreening Järve metsas või Järvevana kergliiklusteel
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi B grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: B Grupp - K1 treening edasijõudnutele.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasySpinn
Treener Evelin Beyer
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 17:45 - 18:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 17:45 - 18:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Sprint
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 18:00 - 18:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
RattaABC
Treener Allan Aulik
Saal Välitreening 3
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Suusagrupi treening
Treener Eiko Toom/Raul Olle
Saal Välitreening 1
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks ja ÜKE
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FightFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Väike saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: BlastFXi asendustreening
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 18:30 - 19:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C Grupp - Taipoks edasijõudnutele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taekwon-Do
Treener Jean Feller
Saal Väike saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 19:30 - 20:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.05.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI Grupp - Taipoks harrastajad ja algajad
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoks/tehnikatreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
BallFit
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 11:00 - 12:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee Tund toimub poksisaalis.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sanofi PowerPlate
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
PumpExpress
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Broneeritud
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 13:00 - 14:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Brasilian Jiu Jitsu - lukumaadlus, eesmärk alistada oma vastane mõne kägistusluku või valuvõtte kaudu, väga populaarne enesekaitse just naisterahvastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Broneeritud
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Noorte Showtants II
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 16:00 - 17:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Võrkpall
Treener Rando Soome
Saal Võrkpall
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 16
Vabad kohad 15

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
T3 Sprint
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 17:00 - 17:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerPlate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 17:00 - 17:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 1

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
StepFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 35

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Spinn ja Fitball
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: AI Grupp - edasijõudnud noored 13-17 eluaastat

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
T3 Pump
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 18:00 - 18:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 7
Vabad kohad 1

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
VäliRatas
Treener Allan Aulik
Saal Välitreening 1
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Suusagrupi treening
Treener Eiko Toom/Raul Olle
Saal Võrkpall
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: saalihoki

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 3
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 29
Info: Järve metsas fartlek + Sparta Spordiklubis venitusharjutused ja kerelihaste harjutused.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 2
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: algusega Spartast, maastikusõit. Kiirem treening. Ajavõtt ringil.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 4
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Lõigutreening Kalevi staadionil edasijõudnutele.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Suur saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 19:30 - 19:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taekwon-Do
Treener Jean Feller
Saal Väike saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 19:30 - 20:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Stretching
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 23.05.2017
Aeg 21:00 - 21:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 80
Vabad kohad 80

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoks/tehnikatreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Step ja Abs
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 11:00 - 12:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 34

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 6

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taiposki eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
ZumbaExpress
Treener Heidy Jänes
Saal Väike saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 7
Vabad kohad 7

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Brasilian Ju Jitsu - lukumaadlus, eesmärk alistada oma vastane mõne kägistusluku või valuvõtte kaudu, väga populaarne enesekaitse just naisterahvastele

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Noorte Showtants I
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: AII Grupp - algajad noored 13-17 eluaastat

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Noorte Showtants II
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 17:00 - 18:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 34

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 17

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi B grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: B Grupp - K1 treening edasijõudnutele

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Brasilian Ju Jitsu - lukumaadlus, eesmärk alistada oma vastane mõne kägistusluku või valuvõtte kaudu, väga populaarne enesekaitse just naisterahvastele. Treening toimub poksisaali rõdul.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore Ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 17:45 - 18:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 9
Vabad kohad puuduvad
CoreFit
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerPlate Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 2

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooks
Treener Marius Unt
Saal Välitreening 1
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 18:30 - 20:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Taipoksi grupp edasijõudnutele.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
TBA
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 19:30 - 20:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 17

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sangpomm
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 19:30 - 20:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 7
Vabad kohad 5

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.05.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 28
Info: DI Grupp - Taipoks harrastajad ja algajad

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoks/vastupidavus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Broneeritud
Treener Maris Kajari
Saal Välitreening 1
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Ema ja Lapse Treening
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
deepWORK
Treener Heidy Jänes
Saal Suur saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 11:00 - 12:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 7
Vabad kohad 5

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CoreFit
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
EasySpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 1

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sanofi PowerPlate
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Brasilian Ju Jitsu - lukumaadlus, eesmärk alistada oma vastane mõne kägistusluku või valuvõtte kaudu, väga populaarne enesekaitse just naisterahvastele

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Broneeritud
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 16:00 - 17:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
TBA
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 28

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 17:00 - 17:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 7
Vabad kohad 6

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 17:30 - 18:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: AI Grupp - edasijõudnud noored 13-17 eluaastat

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Step - Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Jooksutreening Järve metsas uuele grupile

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 1
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 29
Info: Jooksutreening Järve metsas, algusega Spartast

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: maanteesõit, algusega Ülemiste Nestest, Meeskonna- ja karusselli sõidu harjutamine.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
FightFX
Treener külalistreener
Saal Väike saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 17
Info: Laura Herne

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Baaskursus noortele (al.14a.) ja täiskasvanutele kuni 22.06.2017

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal Suur saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 20:00 - 21:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 25.05.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Registreerimine info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 80
Vabad kohad 80

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoks/kotitreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 10:30 - 11:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 11:00 - 12:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 11:30 - 11:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Ingrid Koort
Saal Väike saal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerPlate Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallVentti
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 13:00 - 13:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
ZumbaExpress
Treener Kaisa Edenberg
Saal Väike saal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 16:00 - 17:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: AII Grupp - algajad noored 13-17 eluaastat

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
EasyFit
Treener Heidy Jänes
Saal Suur saal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 4

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi B grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: B Grupp - K1 treening edasijõudnutele

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
StripDance
Treener Heidy Jänes
Saal Väike saal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 19:00 - 19:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Taipoksi grupp edasijõudnutele.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.05.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 28
Info: DI Grupp - Taipoks harrastajad ja algajad

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 1
Kuupäev 27.05.2017
Aeg 10:00 - 13:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: treenerita treening algusega Spartast, Sõit Kose suunal ja tagasi

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Noorte Showtants ja Sparta Cheerleaders ühistreening
Treener Liis Laisaar
Saal Suur saal
Kuupäev 27.05.2017
Aeg 10:30 - 12:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
BAILAMAMA 4 Venus
Treener Heidy Jänes
Saal Väike saal
Kuupäev 27.05.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 27.05.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 9

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 27.05.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
deepWORK
Treener Heidy Jänes
Saal Väike saal
Kuupäev 27.05.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SuveVorm
Treener Tiina Mikk
Saal Välitreening 3
Kuupäev 27.05.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Treening toimub koostöös Kesklinna Valitsusega ja on kõigile tasuta!

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 27.05.2017
Aeg 13:00 - 13:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 27.05.2017
Aeg 13:30 - 14:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Salsaton
Treener Kaisa Edenberg
Saal Suur saal
Kuupäev 27.05.2017
Aeg 14:30 - 15:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 27.05.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 27.05.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Baaskursus noortele (al.14a.) ja täiskasvanutele kuni 22.06.2017

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
ZumbaStep
Treener Heidy Jänes
Saal Suur saal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
TBA
Treener Heidy Jänes
Saal Suur saal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
bodyART
Treener Heidy Jänes
Saal Väike saal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 13:00 - 13:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: AI Grupp - edasijõudnud noored 13-17 eluaastat

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 14:00 - 14:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
DanceLife Tantsustuudio
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 15:00 - 17:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Sparring
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
T3 Sprint
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 17:30 - 18:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 17

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi baaskursus ja Sparta liikmed
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Baaskursus noortele (al.14a.) ja täiskasvanutele al.20.04 kuni 22.06.2017

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CoreFit
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 19:00 - 19:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Poksisaal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 28.05.2017
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *