Rühmatreeningute tunniplaan - vali sobiv trenn, broneeri ja tule teeme koos trenni!

Prinditav tunniplaan!

Kui trennide vahel on raske valida või tahaksid midagi uut proovida, siis tutvu rühmatreeningute kirjeldustega! Lisatud ka tutvustavad videod.

Treeningud oleme jaganud vastavalt iseloomule eri värvi tabidele. Kliki tabil ja vaata, mida me pakume - valik on suur ja kindlasti leiad omale sobiliku trenni!

 
23. apr
Esmaspäev
24. apr
Teisipäev
25. apr
Kolmapäev
26. apr
Neljapäev
27. apr
Reede
28. apr
Laupäev
29. apr
Pühapäev
700
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Broneeritud
09:00 - 12:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Poksisaal 2
Eakate jooga
09:30 - 10:25
Eakate jooga
Treener: Peeter Liiv
Saal: Suur saal
Taipoks/tehnika
10:00 - 11:30
Taipoks/tehnika
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
11:00 - 11:45
TBA
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Ema ja Lapse treening
11:00 - 11:55
Ema ja Lapse treening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Step
12:00 - 12:55
Step
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
VinyasaFlow
12:00 - 12:55
VinyasaFlow
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
CoreExpress
13:00 - 13:45
CoreExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showtants I
15:30 - 16:25
Noorte Showtants I
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Suur saal
Taipoksi noorte baaskursus
16:00 - 17:30
Taipoksi noorte baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
Sparta Cheerleaders
16:30 - 17:25
Sparta Cheerleaders
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Suur saal
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Sangpomm
17:00 - 17:30
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
17:30 - 18:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Taipoksi K1 grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi K1 grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
EasySpinn
17:45 - 18:30
EasySpinn
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
BlastFX
18:00 - 18:55
BlastFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Jaanus Teppan/Eiko Toom
Saal: Välitreening 3
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
18:30 - 19:25
CrossCore Ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
SpinnUpHill
18:45 - 19:40
SpinnUpHill
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
Powerplate Ringtreening
18:45 - 19:30
Powerplate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
SeljaEri
19:00 - 19:55
SeljaEri
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi DI grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
TBA
09:00 - 09:45
TBA
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparrinng
10:00 - 11:30
Sparrinng
Treener:
Saal: Poksisaal
BallFit
11:00 - 11:55
BallFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
StartPilates
12:00 - 12:55
StartPilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Raul Olle
Saal: Rattasaal
Powerplate Ringtreening
12:00 - 12:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Noorte Showtants
14:30 - 16:00
Noorte Showtants
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
16:00 - 16:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Taipoksi L grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Võrkpall+
16:30 - 18:00
Võrkpall+
Treener: Rando Soome
Saal: Võrkpall
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Spinn-Pump
17:00 - 17:55
Spinn-Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Rattasaal
Powerplate Ringtreening
17:00 - 17:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
Taipoksi AI ja AII grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi AI ja AII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
StepFit
18:00 - 18:55
StepFit
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
T3 Pump
18:00 - 18:30
T3 Pump
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 3
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Liis-Grete Arro
Saal: Välitreening 4
Rattagrupi treening
18:00 - 19:30
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 1
IntervallMaratonSpinn
18:30 - 19:45
IntervallMaratonSpinn
Treener: Maris Kajari
Saal: Rattasaal
Algajate liikumisgrupp
18:30 - 19:30
Algajate liikumisgrupp
Treener: Eiko Toom
Saal: Välitreening 2
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
IntervallVentti
19:00 - 19:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Taipoksi DII ja DIII grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi DII ja DIII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
20:00 - 21:00
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi täiskasvanute baaskursus
20:30 - 22:00
Taipoksi täiskasvanute baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
DynamicStretching
21:00 - 21:25
DynamicStretching
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
PumpFX
08:30 - 09:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Broneeritud
09:00 - 12:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Poksisaal 2
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
Taipoks/tehnika
10:00 - 11:30
Taipoks/tehnika
Treener:
Saal: Poksisaal
Step-Abs
11:00 - 11:55
Step-Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Sangpomm
13:00 - 13:30
Sangpomm
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
IntervallVentti
16:00 - 16:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Taipoksi noorte baaskursus
16:00 - 17:30
Taipoksi noorte baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
Broneeritud
16:45 - 17:45
Broneeritud
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
17:00 - 17:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
PILATESFUNC
17:30 - 18:25
PILATESFUNC
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Taipoksi K1 grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi K1 grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
CrossCore Ringtreening
17:45 - 18:40
CrossCore Ringtreening
Treener: Enn Leet
Saal: Jõusaal
CoreFit
18:00 - 18:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
EasySpinn
18:00 - 18:45
EasySpinn
Treener: külalistreener
Saal: Rattasaal
JõusaaliABC
18:00 - 18:55
JõusaaliABC
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
YOGAFUNC
18:30 - 19:25
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
Powerplate Ringtreening
18:30 - 19:15
Powerplate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Strong by Zumba
19:00 - 19:55
Strong by Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Broneeritud
19:00 - 20:00
Broneeritud
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
IntervallSpinn
19:00 - 20:15
IntervallSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
PowerBall
20:00 - 20:55
PowerBall
Treener: Eiko Toom
Saal: Suur saal
MyRide+
20:15 - 20:45
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi DI grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
BallFit
09:00 - 09:55
BallFit
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparring
10:00 - 11:30
Sparring
Treener:
Saal: Poksisaal
Ema ja Lapse treening
11:00 - 11:55
Ema ja Lapse treening
Treener: Evelin Talts
Saal: Väike saal
T3 Pump
11:30 - 12:00
T3 Pump
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Raul Olle
Saal: Rattasaal
Powerplate Ringtreening
12:00 - 12:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
StartPilates
12:00 - 12:55
StartPilates
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi L grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
17:00 - 17:55
TBA
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
FightFX
17:00 - 17:55
FightFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Väike saal
Taipoksi AI ja AII grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi AI ja AII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Step-Abs
18:00 - 18:55
Step-Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
18:00 - 18:55
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
IntervallMaratonSpinn
18:00 - 19:15
IntervallMaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 1
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
Rattagrupi treening
18:00 - 19:30
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
PumpFX
19:00 - 19:55
PumpFX
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
Zumba
19:00 - 19:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Taipoksi DII ja DIII grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi DII ja DIII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
IntervallVentti
20:00 - 21:15
IntervallVentti
Treener: Reigo Jörsi
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi täiskasvanute baaskursus
20:30 - 22:00
Taipoksi täiskasvanute baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Broneeritud
09:00 - 12:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Poksisaal 2
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
Kotitreening
10:00 - 11:30
Kotitreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
10:30 - 11:25
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
AbsExpress
11:30 - 11:55
AbsExpress
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Ingrid Koort
Saal: Väike saal
Powerplate Ringtreening
12:00 - 12:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
IntervallVentti
13:00 - 13:55
IntervallVentti
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Sangpomm
13:00 - 13:30
Sangpomm
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
EnergyFlow
16:00 - 16:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Taipoksi noorte baaskursus
16:00 - 17:30
Taipoksi noorte baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
16:30 - 17:25
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Sparta Cheerleaders
17:30 - 18:25
Sparta Cheerleaders
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Väike saal
Taipoksi K1 grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi K1 grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Spinn-Fitball
18:00 - 18:55
Spinn-Fitball
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Võrkpalli treening ilma treenerita Sparta klientidele, VÕRKPALL +
18:30 - 20:00
Võrkpalli treening ilma treenerita Sparta klientidele, VÕRKPALL +
Treener:
Saal: Võrkpall
Broneeritud, 21CC
19:00 - 20:30
Broneeritud, 21CC
Treener:
Saal: Rattasaal
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Taipoksi DI grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
VinyasaFlow
10:00 - 10:55
VinyasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
CrossCore Ringtreening
11:00 - 11:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
POUND
11:00 - 11:55
POUND
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
Jooksugrupi treening
11:00 - 13:00
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MaratonSpinn
12:00 - 13:30
MaratonSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
SuveVorm
12:00 - 13:00
SuveVorm
Treener: Marius Unt
Saal: Välitreening 1
TBA
13:00 - 13:45
TBA
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
bodyART
14:00 - 14:55
bodyART
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Broneritud+
09:30 - 10:30
Broneritud+
Treener:
Saal: Väike saal
Broneeritud
11:30 - 13:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Väike saal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taipoksi L grupp
12:00 - 13:00
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
AbsExpress
13:00 - 13:25
AbsExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
13:30 - 14:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
Taipoksi DI, DII ja DIII grupp+AI grupp+ Sparta liikmed
14:30 - 16:00
Taipoksi DI, DII ja DIII grupp+AI grupp+ Sparta liikmed
Treener:
Saal: Poksisaal
Sparring
16:00 - 17:30
Sparring
Treener:
Saal: Poksisaal
deepWORK
17:00 - 17:55
deepWORK
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Taipoksi täiskasvanute baaskursus
17:30 - 19:00
Taipoksi täiskasvanute baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
Pilates
18:00 - 18:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
PumpFX
18:30 - 19:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Poksisaal
DynamicStretching
19:30 - 20:25
DynamicStretching
Treener: külalistreener
Saal: Väike saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 09:00 - 12:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Eakate jooga
Treener Peeter Liiv
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoks/tehnika
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treenerid Mac Ojasmaa, Oleg Jeremejev
Broneerimine lõpetatud
TBA
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Ema ja Lapse treening
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinyasaFlow
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showtants I
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Skypargis
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi noorte baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treener Mac Ojasmaa
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 17:00 - 17:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: K1 grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute K1 võitlusstiili grupp . treener Mirkko Moisar (asendab Ahti Pikkur)
Broneerimine lõpetatud
EasySpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 17:45 - 18:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BlastFX
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Jaanus Teppan/Eiko Toom
Saal Välitreening 3
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks ja jõuharjutused Järve metsa võimlemislinnakus. Treeningu algus Spartast.
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SpinnUpHill
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 18:45 - 19:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Powerplate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 18:45 - 19:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute taipoksi grupp. Treener Ahti Pikkur
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.04.2018
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI grupp - taipoksi harrastajate grupp. Treener Peeter Altpere
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TBA
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 09:00 - 09:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparrinng
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treenerid Mac Ojasmaa, Oleg Jeremejev
Broneerimine lõpetatud
BallFit
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
StartPilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Raul Olle
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Powerplate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sanofi PowerPlate
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showtants
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp - 7-11 aastaste laste taipoksi grupp. treener Urmas Kala, abitreener Girorgi Zarandia
Broneerimine lõpetatud
Võrkpall+
Treener Rando Soome
Saal Võrkpall
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Spinn-Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Powerplate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 17:00 - 17:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
Taipoksi AI ja AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: AI grupp – vähemalt kahe aastase kogemusega taipoksi võistlejate ja harrastajate grupp. Treener Andra Aho, Fabio Souza AII grupp – 12-17 aastaste noorte taipoksi harrastajate kursus.
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
StepFit
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 18:00 - 18:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 3
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Liis-Grete Arro
Saal Välitreening 4
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Pirital. Kohtumispaik Pirita Spordikeskus.
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 1
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: algusega Spartast, maastikusõit, Nõmme ja Harku metsas kiiremad lõigud
Broneerimine lõpetatud
IntervallMaratonSpinn
Treener Maris Kajari
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 18:30 - 19:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Algajate liikumisgrupp
Treener Eiko Toom
Saal Välitreening 2
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 18:30 - 19:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi DII ja DIII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DII grupp – täiskasvanute taipoksi harrastajate kursus. DIII grupp – taipoksi kursus 14+. Alustas 01.10.
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 20:00 - 21:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi täiskasvanute baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treener Mac Ojasmaa
Broneerimine lõpetatud
DynamicStretching
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 24.04.2018
Aeg 21:00 - 21:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 08:30 - 09:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 09:00 - 12:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Eakate treening
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoks/tehnika
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treenerid Mac Ojasmaa, Oleg Jeremejev
Broneerimine lõpetatud
Step-Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi noorte baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treener Mac Ojasmaa
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 16:45 - 17:45
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PILATESFUNC
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: energiline ja FUN pilatese tehnikal põhinev treening, mis ühendab muusika ja disipliini, et tugevdada eelkõige kõhu- ja seljalihaseid ning arendada lihaspainduvust ja tasakaalu
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: K1 grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute K1 võitlusstiili grupp . treener Mirkko Moisar (asendab Ahti Pikkur)
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 17:45 - 18:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EasySpinn
Treener külalistreener
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 18:00 - 18:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Külli Esko
Broneerimine lõpetatud
JõusaaliABC
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Powerplate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Strong by Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 19:00 - 20:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: NB! Treeningu kestvus 75 min!
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute taipoksi grupp. Treener Ahti Pikkur
Broneerimine lõpetatud
PowerBall
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 22

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 20:15 - 20:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.04.2018
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 28
Info: DI grupp - taipoksi harrastajate grupp. Treener Peeter Altpere

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
BallFit
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sparring
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36
Info: Treenerid Mac Ojasmaa, Oleg Jeremejev

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Ema ja Lapse treening
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 7
Vabad kohad 7

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinn
Treener Raul Olle
Saal Rattasaal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Powerplate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 1

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
StartPilates
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sanofi PowerPlate
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: L grupp - 7-11 aastaste laste taipoksi grupp

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
TBA
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 35

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
FightFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Väike saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi AI ja AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: AI grupp – vähemalt kahe aastase kogemusega taipoksi võistlejate ja harrastajate grupp. treener Andra Aho, Fabio Souza AII grupp – 12-17 aastaste noorte taipoksi harrastajate kursus.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Step-Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallMaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 32

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 1
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 29
Info: Jooksuharjutuste treening .Algusega Spartast.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 29
Info: Jooksutreening Järve metsas. Algusega Spartast.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: maanteesõit, algusega Ülemiste Nestest, Jüri tempo raja läbimine

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 35

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi DII ja DIII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: DII grupp – täiskasvanute taipoksi harrastajate kursus. DIII grupp – taipoksi kursus 14+. Alustas 01.10.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal Suur saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 20:00 - 21:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi täiskasvanute baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.04.2018
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Täiskasvanute baaskursus (18+). Treener Mac Ojasmaa

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Broneeritud
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 09:00 - 12:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Eakate treening
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 80
Vabad kohad 80

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Kotitreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Treenerid Mac Ojasmaa, Oleg Jeremejev

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SeljaEri
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 11:30 - 11:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Ingrid Koort
Saal Väike saal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Powerplate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad

Lisa ennast ootejärjekorda ning me anname Sulle kohe sms-siga Sinu telefoni numbrile teada kui koht vabaneb. Kui Sa ei saa tulla, siis palun anna järgmisele võimalus ja tühista! Täname.
E-post: *
Telefon: *
IntervallVentti
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 13:00 - 13:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sangpomm
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 7
Vabad kohad 6

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi noorte baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Noorte baaskursus (13-17a noortele) . Mac Ojasmaa

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 4

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sparta Cheerleaders
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: K1 grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute K1 võitlusstiili grupp . Treener Mirkko Moisar (asendab Ahti Pikkur)

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Spinn-Fitball
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 34

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Võrkpalli treening ilma treenerita Sparta klientidele, VÕRKPALL +
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 18:30 - 20:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 16
Vabad kohad 16

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Broneeritud, 21CC
Treener
Saal Rattasaal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: C grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute taipoksi grupp. treener Ahti Pikkur

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 27.04.2018
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: DI grupp - taipoksi harrastajate grupp. Treener Peeter Altpere .

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
VinyasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 28.04.2018
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 28.04.2018
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Rattalaager Hiiumaal

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 28.04.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 3

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
POUND
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 28.04.2018
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 28.04.2018
Aeg 11:00 - 13:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 29
Info: Mäkkejooksutreening Nõmmel. Kogunemine Nõmme turu parklas.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 28.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MaratonSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 28.04.2018
Aeg 12:00 - 13:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 34

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SuveVorm
Treener Marius Unt
Saal Välitreening 1
Kuupäev 28.04.2018
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Treening toimub koostöös Kesklinna Valitsusega ja on kõigile tasuta!

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
TBA
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 28.04.2018
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 28.04.2018
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Broneritud+
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 09:30 - 10:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Broneeritud
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 11:30 - 13:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
CoreFit
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: L grupp - 7-11 aastaste laste taipoksi grupp. Treener Urmas Kala, abitreener Girorgi Zarandia

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 13:00 - 13:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 13:30 - 14:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi DI, DII ja DIII grupp+AI grupp+ Sparta liikmed
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sparring
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
deepWORK
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi täiskasvanute baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Täiskasvanute baaskursus 18+. Treener Mac Ojasmaa

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Poksisaal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
DynamicStretching
Treener külalistreener
Saal Väike saal
Kuupäev 29.04.2018
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20
Info: Jaanika Tammearu

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *