Iga tulemuse taga on tark treening!

Kohtume trennis!

 

 

 

 

2013 ürituste kalender

 

 Kuupäev   Ala  Üritus Algus Toimumiskoht Juhend Tulemused
02.detsember toitumine M. Silbaumi toitumisloeng kestvusalade harrastajatele 19:00 koolitusklass    
05. detsember Jõusaali liiga 3. etapp - lõuatõmme/pealthaardega (mehed) ning kätekõverdused (naised) 7:00 Jõusaal   Tutvu
15.detsember Wattbike Wattbike´i meistrivõistluste järjekordne etapp   Jõusaal Tutvu  

 

 

 Kuupäev   Ala  Üritus Algus Toimumiskoht Juhend Tulemused
 7. november Jõusaali liiga 2.etapp (suusaergomeeter)  7:00 Jõusaal Tutvu vaata
16. november Jalgpall Sparta noorteturniir  9:00 Pallisaal    
11. november Jalgpall Sparta noorteturniir  9:00 Pallisaal    
22. november Sünnipäev Sparta 5. sünnipäev  7:00 Sparta Tutvu  
27. november male Robert Hübneri simultaan 19:00 koolitusklass   vaata

 

 

 Kuupäev   Ala  Üritus Algus Toimumiskoht Juhend Tulemused
 8. oktoober Male Sparta malekursus     Tutvu  
 9. oktoober Male Sparta malekursus     Tutvu  
10.oktoober Male Sparta maleturniir        
15. oktoober Male Sparta malekursus     Tutvu  
16. oktoober Male Sparta malekursus     Tutvu  
17. oktoober Male Sparta malekursus     Tutvu  
24. oktoober Jõusaali liiga 1. etapp (padrunikasti hoidmine)   Jõusaal   vaata
26. oktoober Sõudmine ergomeetril Sparta II Maismaa sõudemaraton 11.00 Pallisaal Tutvu vaata
27. oktoober   Lahtiste uste päev   Sparta    

 

 

 Kuupäev   Ala   Üritus  Algus Toimumiskoht Juhend Tulemused
09. mai Jõusaali liiga 9. etapp - Rippumine   Jõusaal    
11. mai sulgpall Kevadsuled 10:00 Pallisaal    
18. mai Jõutõstmine Eesti mv. lamades surudes        

 

 

 Kuupäev   Ala   Üritus  Algus Toimumiskoht Juhend Tulemused
13. aprill võrkpall Sparta Segavolle finaalturniir   Pallisaal    
18. aprill Jõusaali liiga 8. etapp - Sõudeergomeetrite võistlus (500 m)   Jõusaal   tutvu

 

 

 Kuupäev   Ala   Üritus  Algus Toimumiskoht Juhend Tulemused
02. märts jalgrattasport Wattbike 6. etapp (10 km sõit; selle raames ka Eesti-Soome maavõistlus)   Jõusaal    
05.märts suusatamine Sparta suusateisipäevakud/ klassika   Nõmmel tutvu  
07. märts Jõusaali liiga 6. etapp - Kükk kangiga   Jõusaal    
09. märts võrkpall Sparta Segavolle 2.etapp   Pallisaal tutvu  
12.märts suusatamine Sparta suusateisipäevakud/ vaba   Nõmmel tutvu  
15.märts kulturism Kulturismi ja fitnessi treenerite erialane koolitus   Leongusaal    
16.märts kulturism Kulturismi ja fitnessi treenerite erialane koolitus   Loengusaal    
16.märts tõstmine Eesti meistrivõistlused tõstmises   Pallisaal tutvu  
17.märts kulturism Kulturismi ja fitnessi treenerite erialane koolitus   Loengusaal    
22.märts kulturism Kulturismi ja fitnessi treenerite erialane koolitus   Loengusaal    
23.märts kulturism Kulturismi ja fitnessi treenerite erialane koolitus   Loengusaal    
23.märts kulturism Kulturismi ja fitnessi treenerite erialane koolitus   Loengusaal    
23.märts rogain Sparta rogain        
23. märts võrkpall Sparta Segavolle 3.etapp   Pallisaal tutvu  
28. märts Jõusaali liiga 7. etapp - Jalgade tõstmine horisontaali   Jõusaal    
30.märts jõutõstmine Eesti mv. (avatud klass)   Jõusaal    

 

 

 Kuupäev   Ala   Üritus  Algus Toimumiskoht Juhend Tulemused
02. veebruar  võrkpall Sparta Segavolle 1.etapp    Pallisaal   vaata
05. veebruar loengusari Kehakursus eneseabiks 9.osa - Seedimise parandamise harjutused 18.30 Koolitusklass    
05.veebruar suusatamine Sparta suusateisipäevakud 17.00 Nõmmel tutvu vaata
10. veebruar jalgrattasport Wattbike 5.etapp (4 +4 km aeg + W/kg)   Jõusaal    
12. veebruar loengusari Kehakursus eneseabiks 10.osa - Tiibeti kaheksad 18.30 Koolitusklass    
12.veebruar suusatamine Sparta suusateisipäevakud 17.00 Pirital tutvu vaata
14. veebruar Jõusaali liiga 5.etapp - Rööbaspuudel surumine – korduste peale    Jõusaal    
19.veebruar suusatamine Sparta suusateisipäevakud/ vaba 17.00 Järvel tutvu vaata
26.veebruar suusatamine Sparta suusateisipäevakud/ vaba 17.00 Järvel tutvu  

 

 

 Kuupäev   Ala   Üritus  Algus Toimumiskoht Juhend Tulemused
8.jaanuar Suusatamine Sparta suusateisipäevakud       vaata
10. jaanuar  Jõusaali liiga 3. etapp - Lõuatõmme meestele ja kätekõverdused naistele korduste peale    Jõusaal   3.etapi tulemused
12. jaanuar jalgrattasport Wattbike 3.etapp (30 min sõit)   Jõusaal   vaata
15. jaanuar Loengusari Kehakursus eneseabiks 6. osa - Kinesioloogiline võimlemine 18.30 Koolitusklass Loe lähemalt  
15. jaanuar Suusatamine Sparta suusateisipäevakud 17.00 Nõmmel Tutvu vaata
22. jaanuar Loengusari Kehakursus eneseabiks 7.osa - Stressi-eri tund 18.30 Koolitusklass    
22.jaanuar Suusatamine Sparta suusateisipäevakud 17.00 Järvel Tutvu vaata
24. jaanuar Jõusaali liiga 4.etapp - Wattbike´i võistlus (M ja N 1 km)   Jõusaal    
27. jaanuar jalgrattasport Wattbike 4.etapp (1km+200m)   Jõusaal   vaata
27. jaanuar taipoks Taipoksi seminar   Võitluskunstide saal Tutvu  
29. jaanuar Loengusari Kehakursus eneseabiks 8.osa - Immuunsussüsteemi tugevdamine ja külmetushaiguste ennetamine 18.30 Koolitusklass    
29. jaanuar Suusatamine Sparta suusateisipäevakud 17.00 Nõmmel Tutvu vaata