APRILLIS MÕÕDAME KEHAKOOSTIST!

8.-14. aprillini pooletunnise konsultatsiooni hind 10€.
Broneeri kohe kodulehelt aeg!

Jõusaali uudised

Valio profeel Cup toob Spartas lavalaudadele ala koorekihi

13:20 24. august 2020

26. septembril kell 13 algav Valio Profeel Cup kulturismis ja fitnessis toob Sparta lavalaudadele nii algajad kui ka edasijõudnud ala harrastajad. Auhinnafondis ootab parimaid kokku 10 000 euro väärtuses auhindu.

Võistluse korraldab Sparta koostöös kulturismi ja fitnessi liiduga.

Valio Profeel Cup on esimene osa nädalavahetusel toimuvast Sparta suurest fitnessi nädalavahetusest, pühapäeval, 27. septembril vallutavad Sparta pallimängude saali tantsuhuvilised, kui toimub suur heategevuslik Zumbapidu.

Võistluste pealiku Ott Kiivika sõnul on tegemist Eesti suurima auhinnafondiga võistlusega, mis pakub koroona tõttu sunnitud pausi pidanud  sportlastele suurepärase võistlusväljundi.

Kiivika sõnul ootab ta selle hooaja ühe esinduslikuma kulturistide ja fitnessportlaste jõuproovil lavale umbes 60-70 sportlast. „Selle Covidi raames teeme ka saali suuremaks – anname publikule rohkem õhku ja liikumisruumi,“ ütleb Kiivikas ning lisab, et kindlasti avatakse võistlussaali kõrvale ka avar messiala, kus koostööpartnerid oma tooteid ja teenuseid saavad presenteerida.

Piletid on müügis kohapeal enne võistluste algust. Pileti hind 20 €. Lastele kuni 11 a. tasuta. Pensionäridele ja noortele vanuses 12-18 a. pileti hind 10 €. Võimalus tellida ka VIP laud (sisaldab snäkke ja jooke, laua suurus 6-8 kohta. Hind 50 € per inimene). VIP laua broneerimiseks kirjuta gajanef@gmail.com . Laudade arv on piiratud!

Võistlusele registreerimine toimub läbi registreerimisankeedi Sparta kodulehel.

Registreeri võistlusele!

Tutvu võistlusjuhendiga:

Lisa oma kommentaar

Sinu nimi:*
Sinu e-post:
Kommentaar:*
Lisa kommentaar
Kuvan 0 kommentaari
Ühtegi kommentaari ei ole.