Berit Kiik

Berit Kiik

Sparta Pump, Cheerleaders, Noorte Showtants

Berit Kiik: Sparta on mõnus, kodune ja sõbralik

Berit Kiik alustas sportimist vanaema utsitusel Rakvere Esteetika- ja Tantsukoolis.  "Nüüdseks olen tantsinud juba 11 aastat. 2 aastat sellest BC Rakvere Tarva tantsutüdrukuna," ütleb Berit ja lisab, et teda võlub tantsimises nii enda liigutamine kui ka hea muusika selle taustaks.

Praegu tudeerib Berit ülikoolis võõrkeeli ja ärikorraldust. "Enne seda olin 9 aastat Rakvere Gümnaasiumi inglise keele eriklassis ja 3 aastat keelteklassis. Suurimad saavutused võin ette lugeda siis, kui suurimad soovid ja unistused täidetud saavad, enne ei julge," jätab ta mõned asjad enda teada.

Sodiaagimärk, kuidas see iseloomustab Sind?

"Jäär. Tõenäoliselt 90% mis jäärade kohta öeldakse, kehtib ka minu puhul."

Mis Sulle meeldib teha vabal ajal? Sinu hobid?

"Trenni meeldib teha! Või siis väga laisk olla, voodis vedeleda ja seriaale vaadata. Samuti naudin söögi tegemist. Oma hobiks pean TTÜ tantsutüdrukute ridades tantsimist."

Sinu kirjanduslik maitse?

"Kõige rohkem olen lugenud “Bullerby lapsi”. No liiga armas raamat! Hiljutised lemmikud on natukene teisest teemast, näiteks Robert I. Friedmani “Punane maffia. Kuidas vene kuritegelik allilm on vallutanud Ameerika”."

Missugused on Su meeldejäävaimad filmi- ja teatrielamused? Lemmiknäitlejad?

"Teatrielamustest üks parimaid NO99 “Nafta”. Filmide osas on kindlal esikohal klassika “The Shawshank Redemption”. Järgnevad “The Dark Knight Rises” ja “Planet of the Apes”. Lemmiknäitleja puudub, aga kui filmi treilerit vaadates märkab silm Morgan Freemani, siis väga tõenäoliselt lähen seda ka kinno vaatama."

Mis muusikat eelistad kuulata?

"Vist kõike peale trance’i ja heavy metali. Üles kasvasin isa eeskujul Queeni, Roxette, Shania Twaini ja The Corrs’i kuulates. Nüüd on lisandunud päris palju RnB’d."

Konkreetne muusikapala, mis tõmbab Sind enne treeningut käima?

"DJ Fresh "Gold Dust""

Kelle või mille võtaksid kaasa aastaks üksikule saarele?

"Ema viiksin küll aastasele puhkusele."

Kes on sinu lemmiksportlased? Miks?

"Gerd Kanter ja Baruto (Kaido Höövelson) on väga sümpaatse mulje jätnud. Kuna kõige rohkem elan kaasa korvpallile, siis mainin ära ka Eesti korvpallikoondise."

Iseloomusta Spartat? Sinu arvamus Spartast?

"Mõnus, kodune, sõbralik. Kõigi peale on mõeldud ja usun, et pole ühtegi inimest kes Sparta trennis end ebamugavalt tunneks."

Sinu elu moto?

"Don’t sweat the small stuff on lause mida endale kõige rohkem meelde tuletan. Paljud asjad, mis tuju rikuvad, ei ole tegelikult üldse muretsemist väärt, kui vaadata elu “suurt pilti”."

Soovitus klientidele, kes Su tundi tulevad?

"Kõik, kes ei anna alla ja on nõus vaeva nägema, meeldivad mulle kohe eriti palju!"