Treeneri poolt vaid Sulle pühendatud aeg!

Milleks personaaltreening?

Vajad lisamotivatsiooni oma treeningute tõhusaks, turvaliseks ja efektiivseks läbiviimiseks? Või vajad hoopis tuge alustamiseks - eesmärgid on, aga kuidas nendeni jõuda?

Personaaltreening - see on treening koos personaaltreeneriga kliendi poolt valitud kohas ja vahenditega. Personaaltreening võib olla nii spordiklubis kui ka väljas. Personaaltreening keskendub kliendi eesmärkidele, soovidele ja eelistustele. Personaaltreening on tõhus, professionaalne, eesmärgipärane, kliendi aega säästev, motiveeriv ja inspireeriv. Personaaltreeninguga saavutad kiiremini tulemused ning saad teadlikumaks treenijaks. 

Kõige parem on küsida  abi meie personaaltreeneritelt kes aitavad anda Su treeningutele uue sisu ja suuna. Personaaltreener on Su hea kaaslane teel parema enesetunde ning uute eesmärkide poole. Olgu selleks siis kas kaalu langetamine, suusamaratoni läbimine või näiteks põlvetraumast toibumine -  personaaltreener aitab alati!

Treenides omapead ei pruugi Sa saavutada kõiki endale püstitatud eesmärke. Treeneri abi kasutamine aitab Sul paremini nendeni jõuda.

Personaaltreeneri kasutamine sobib ka sportlastele võistlustulemuste parandamiseks olenemata spordialast. 

Kindlasti saavad personaaltreeningust abi ülekaaluga võitlevad kliendid, kelle eesmärk on kehakaalu efektiivselt langetada - koos treeneriga leiab kõige parema tee eesmärgi saavutamise poole.

Vali endale personaaltreening, kui:

- sa oled käinud pikka aega spordiklubis või treeninud omal käel, aga sa ei näe tulemusi.

- sa ei tea täpselt, mida peaksid treeningul ja trenniväliselt jälgima.

- sa tahaksid teadlikumalt treenida/toituda.

- sa vajad isiklikku motivaatorit, kaasa-aitajat, innustajat.

- sa tahad saavutada oma eesmärgi.

Pesonaaltreenerit valides lubame sulle, et me oleme sinu jaoks olemas - kui tahad, läheme õue jooksma, või teeme treeningu õues. Meie kohandume sinuga, mitte ei oota, et sina kohanduksid meiega. Me ei soovi, et elu oleks meie jaoks lihtne vaid et meie ise oleksime parimad. 

Kohtume trennis!!

Tutvu personaaltreeningu pakettidega:

Kümme head põhjust, miks kasutada personaaltreeneri abi.

  1. Motivatsioon

Tihti kaob inimestel motivatsioon järjepidevalt treenida. Personaaltreener näitab kätte pikaaegse suuna, aitab luua treeningute struktuuri ja innustab järgima tervislikku elustiili.

  1. Individuaalne programm

Kui sul on mõni krooniline haigus, oled ennast vigastanud või sul on erilised treeningueesmärgid (näiteks joosta maratoni), koostab personaaltreener turvalise ja tõhusa programmi, mis arvestab sinu vajadustega ja võimaldab sul oma eesmärke saavutada.

  1. Tõhusus

Personaaltreener aitab sul keskenduda tulemuste saavutamisele ja lõpetada aja raiskamine treenides kasutult. Treeneril on kindel plaan, mis aitab sul saavutada maksimaalseid tulemusi minimaalse aja jooksul.

  1. Tehniliste oskuste parandamine

Kui tegeled mõne kindla spordialaga, oskab personaaltreener soovitada sinu spordialale spetsiifilisi treeningutehnikaid. Treener aitab kaasata tehniliste oskuste treenimise sinu kavva, seega ei parane mitte ainult sinu jõud ja vastupidavus, vaid ka tehnilised oskused.

  1. Oled algaja

Kui oled täiesti algaja, on personaaltreener ainuõige valik. Treener koostab sulle lihtsa, kuid tõhusa programmi ning arendab seda ajajooksul edasi. Üsna pea on sul algteadmised ja enesekindlus jätkata personaaltreeneri nõuannete järgi.

  1. Oled edasijõudnud

Oed juba üsna heas vormis, aga oled samas vormis ilma muutusteta olnud juba mitu aastat... Kui tahad tavarutiinist vabaneda ja edasi areneda, on personaaltreener õige valik. Treener aitab su vead üles leida ja näitab uue suuna.

  1. Õppida, kuidas ise hakkama saada

Kui tahad lõpuks jõuda nii kaugele, et ise oma treeningkavasid kujundada, võib mõne kuu jooksul treeneri abi kasutamine olla see, mida vajad. Personaaltreener õpetab sulle põhiteadmisi oma treeningkava muutmise kohta.

  1. Turvaline treening

Personaaltreener hindab sinu vormi, parandab harjutuste sooritamise tehnikat ja annab objektiivset tagasisidet sinu puuduste ja tugevate külgede kohta. Paljud meist ei pööra tähelepanu signaalidele, mida keha meile annab - me kas pingutame läbi valu või loobume liiga kergesti. Kuna treener saab sind jälgida harjutuste sooritamise ajal, saab ta soovitada sul intensiivsust, raskust vm. vähendada või hoopis ergutada rohkem pingutama.

  1. Treening reisil või kodus

Personaaltreener võib koostada nn. koduse programmi, kui sul ei ole võimalust järjepidevalt jõusaalis käia või oled sunnitud mingil põhjusel kodune olema (pärast traumat, operatsiooni). Treener võib tuua treeningu otse sinu elutuppa!

  1. Kehakaalu muutmine

Üks põhjustest, miks enamus inimesi personaaltreeneri abi soovivad kasutada, on kehakaalu alandamine ja heasse vormi jõudmine. Kui oled otsustanud rasvaprotsenti vähendada ja lihaseid toonusesse arendada, aitab personaaltreener sul püsida õigel rajal ning oma eesmärk teostada. Kokkuleppel treeneriga saab klient juhised kuidas õieti toituda, mida süüa, mis ajal süüa, kui tihti ning mis kogustes. Kõik see oleneb iga inimese lähetatud eesmärgist ning vajab personaalset süvenemist.

Loe veel:

Miks on vaja personaaltreenerit?

Personaaltreeningu keskpunktis on klient