40 erinevat rühmatreeningut nädalas igale maitsele

Üksi treenida on tore, aga koos on siiski parem.

Tule ja leia endale meelepäraseim tund meie mitmekesisest rühmatreeningute valikust ja arenda oma koordinatsiooni ja vastupidavust ning põleta kaloreid mõnusas seltskonnas!
Vaata tunniplaani ja broneeri trenni.

Sparta rühmatunde viivad läbi paarkümmend oma ala spetsialisti, kes julgustavad iga päev midagi uut juurde õppima ning vajadusel vastavad meeleldi kõikidele teie küsimustele.

Mehed!  Rühmatreeningud pole ainult naiste pärusmaa – tundides lööb kaasa üha rohkem jõusaalile vaheldust otsivaid mehi. Tule julgelt trenni!

Väikeste laste vanemad! Vajadusel võite trenni ajaks tuua oma silmatera meie lastetuppa mängima - võtame vastu lapsi alates 2.elukuust kuni 7 eluaastani. Loe täpsemalt mängutoast.

Sparta spordiklubis on 3 avarat rühmatreeningute saali:

  • Väike saal mahutab 20 inimest ja on mõeldud eelkõige tantsu- ning rahulikumate, keha ja meele tundide läbiviimiseks.  Võta treeneri juhtimisel ette teekond iseendasse või tantsi täiest hingest ja garanteeri endale hea tuju!
  • Suurt rühmatreeningute saali iseloomustab lai treeningvahendite valik. Mugavas ning valgusküllases, maast laeni peeglitega ruumis on treenijate käsutuses kvaliteetsed stepi- ja corelauad, kettad ning kangid. Korraga mahub suurde saali 40 treenijat.
  • Siseratta treeninguteks on Spartas kasutusel 33 kvaliteetse Tomahawki rattaga spinningusaal – tule lihtsalt kohale, näe ja sõida!

Kõikides saalides on võimalik läbi viia ka oma üritusi ning tantsu- ja aeroobikatunde.

Ühe rühmatreeningute saali tunnirent on :

  • Tööpäeviti kell 9-17 – 25.-/tund
  • Tööpäeviti kell 17-21 – 30.-/tund
  • Nädalavahetustel 30.-/tund.

Võimalik on ka rentida saali koos meie rühmatreeneri teenusega. Sellise privaattreeningu hind sõltub treeneri tasust ning on kokkuleppeline.

Rohkem infot saab meiliaadressil info@sparta.ee.