Uudiseid Spartast

Ligi poolsada spartalast nautis Saaremaal Kolme Päeva jooksu

19:20 23. oktoober 2018

Nädalavahetusel toimunud Saaremaa Kolme Päeva jooksul osales umbes 40 spartalast, mis andis õiguse üldarvestuses osavõtjaterohkeima klubi üldauhinnale.

Sparta jooksugrupi treeneri Toomas Tarmi sõnul aitasid õnnestunud üritusele igati kaasa nii vahva seltskond kui ka suurepärased sügisilmad.

"Üldvõiduõidu saime noortejooksus, kus Hardy Kaskal õnnetsus lätlasest konkurenti ülinapilt edestada. Lisaks saavutasid oma vanuseklassis poodiumikohad Kert Kask (oma vanuseklassi 1. ja üldarvestuses 3.) ja Marit Tarm 3.," kõneles juhendaja.

"Põhijooksus võite ei tulnud, küll aga mitmeid esikolmikukohti nii tiimide kui vanusegruppide arvestuses. Võistkondadest saime poodiumile kõikides arvestustes, milles osalesime. Meeskondadest sai meie I tiim ( Tõnu Lillelaid, Madis Osjamets, Urmo Kallakas) teise ja II võistkond (Jaanus Pedak, Peep Jalakas, Mihkel Trees) kolmanda koha.

Kolmanda koha said ka Sparta naiskond (Brit Rammul, Maris Terno, Pille Hinn) ning kogenumate meeste võistkond (Toomas Tarm, Tanel Kannel, Priit Kajari). Individuaalselt jõudsid absoluutarvestuses kuuendate kohtadega poodiumile Tõnu Lillelaid ja Brit Rammul, oma vanuseklassis võitsid Mihkel Trees, Merike Muru ja Jaanus Pedak.
Kokkuvõttes olid võitjad kõik, kes kolm tihedat, aga meeleolukat päeva Saaremaal läbi tegid. Nagu ikka, ei piirdunud üritus vaid distantsi läbimisega, vaid jätkus SPAs, õhtusöögikohtades ning ööklubi tantsupõrandal.

Osad klubiliikmed olid osalemas Pärnu Rannajooksul, kus naistest said kaksikvõidu Olga Andrejeva ja Maria Veskla."

Lisa oma kommentaar

Sinu nimi:*
Sinu e-post:
Kommentaar:*
Lisa kommentaar
Kuvan 0 kommentaari
Ühtegi kommentaari ei ole.