Sparta lööb tänavugi kaasa kampaanias "KIida teenindajat!"

10:17 01. märts 2017

Sparta osaleb ka tänavu märtsis toimuvas üleriigilises kampaanias „Kiida teenindajat!“.

Sparta teenindusjuhi Viktoria Opahhova sõnul soovib klubi selle kampaania läbi tunnustada kõiki neid, kes meie ümber tublit tööd teevad. "Igapäevaselt teenindavad Spartas külalisi kümned inimesed, treeneritest administraatoriteni ning miks mitte kostitada neid inimesi aegajalt toetava sõnaga," ütleb Viktoria.

Põhjus kampaaniaga liitumiseks on soov julgustada inimesi märkama ja tunnustama head teenindust. Samas soovib Sparta tekitada ka oma töötajates kerget elevust ning võistlustunnet, et väärida ja välja teenida kiitust igal ajal - maailmas pole ju midagi paremat kui kannustav sõna.

Hea sõna kannustab!

Eesti inimesed on reeglina kiitusega kitsid, samal ajal kui laituseks või kaebuseks leitakse kiiresti üles kas tagasiside postkast või e-aadress. Ometi leidub ka erandeid.

"Tore on ka tõdeda, et kõigest hoolimata on inimesi, kes jagavad teenindajatele siirast tunnustust. Meile kõigile kulub aegajalt ära motiveeriv hea sõna-süst," kutsub teenindusjuht positiivsuse väge ära kasutama.

Sparta on alati tänulik igasuguse tagasiside eest ja võtab vajadusel ka oma vigadest õppust, sooviga tagada igapäevaselt klientide rahulolu.

Kiida Sparta teenindajaid siin:

Lisa oma kommentaar

Sinu nimi:*
Sinu e-post:
Kommentaar:*
Lisa kommentaar
Kuvan 0 kommentaari
Ühtegi kommentaari ei ole.