Saaliinfo

Sparta vutipoisid võidutsesid KAPA karikaturniiridel

20.03.12 kell 11.03

Kahel nädalavahetusel Kohilas peetud KAPA karikaturniiridel võidutsesid 2004. ja 2003. aastal sündinud poiste hulgas Sparta väikesed vutivõlurid, keda treenib Ralf Rogov.

Sparta võrkpallinaiskond sihib kohta Rahvaliiga finaalturniiril

07.03.12 kell 10.49

Mulluse võrkpalli Rahvaliiga A tugevusgrupi võitnud Sparta võrkpallinaiskond on tänavuseks miinimumueesmärgiks seadnud pääsu aprillis toimuvale Rahvaliiga finaalturniirile.

Sparta saalijalgpalluritele Reliikvia Cupi võit

05.03.12 kell 09.28

Nädalavahetusel Pirital peetud Reliikvia Cupil saalijalgpallis noppis ihaldatuima trofee Sparta meeskond.

Sparta saalivutitiim lõpetas hooaja teise kohaga

22.02.12 kell 09.35

Sparta saalijalgpallitiimi hooaeg Eesti esiliigas lõppes teise kohaga. "Tähtede seis ei lubanud ka seekord võita," pidi treener Ralf Rogov  tõdema.

Sparta segavolleliiga avaetapi võitis TTÜ Dynamo

13.02.12 kell 10.17

Laupäeval toimunud Sparta segavolle liiga esimese etapil troonis TTÜ Dynamo, kes alistas tasavägises finaalis võistkonna Kuked ja kanad tulemusega 2:1 (6:15, 15:7, 10:6).

Kolmapäeval toimub Sparta Winter Cup saalihokis

23.12.11 kell 11.40

28.detsembril toimub Spartas noorte saalihokiturniir Sparta Winter Cup 2011, millest võtavad osa lisaks Eesti klubidele ka võistkonnad Lätist.

Sparta sügisturniiril võidutsesid Retro mehed ja Dünamo naised

07.11.11 kell 09.01

Nädalavahetusel peetud Sparta kolmanda sügisturniiri võrkpallis võitsid Retro teine meeskond ning TTÜ/ Dünamo/ Särtsakad naiskond. Võistlus oli kohale meelitanud 22 tiimi.

Endine profikorvpallur Howard Frier treenib Spartas noori

12.08.11 kell 16.36

Endine Kalev/Cramo korvpallur Howard Frier viib Spartas läbi korvpalli lastelaagreid ning juhendab tulevasi proffe.

Sulgpalliväljakute hinnad sulasid suviselt saledaks

18.05.11 kell 09.08

Äsjalõppenud "Kevadsulgede" sulgpalliturniir sulatas ka meie sulgpalliväljakute hinnad suviselt saledaks.

Sparta võrkpallinaiskond krooniti Credit24 Rahvaliiga võitjaks

02.05.11 kell 10.59

Sparta võrkpallinaiskond alistas tänavuse hooaja Credit24 Rahvaliiga finaalis Ülenurme 2:0.