Uus SPORT pakett teadlikule tegijale!

Loe lähemalt

Jõusaali uudised

Jana Teder oli üks seitsmest pjedestaali kõrgeimale astmele tõusnud spartalasest.

Spartalastele kulturismi ja fitnessi meistrivõistlustelt 8 esikohta

12:18 30. oktoober 2017

Nädalavahetusel toimunud Eesti meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis võitsid meie sportlased 8 esikohta.

Sparta saavutas esikoha ka võistkondlikus arvestuses.

Spartalaste poodiumikohad:

Juunioride kulturismis võitis 1.koha Mikk Jürisson (Sparta Spordiselts), 2. koha Martin Kõiv (Sisekaitseakadeemia Spordiklubi) ning 3. koha Stenver-Kris Pungas (Spordiklubi Reval-Sport).

Klassikalises kulturismis sai 1. koha Tanel Tamme (Sparta Spordiselts), 2. kohale tuli Oleg Anissimov (Sparta Spordiselts) ning 3. kohale Ramil Lipp(Spa&Sport Spordiklubi)

Meeste kulturismi arvestuses sai 1. koha Ott Kiivikas (Sparta Spordiselts) , 2. koha saavutas Michael Peterson (Spordiklubi Reval-Sport) ning 3. koha Rauno Raud (FitLife

Juunioride bodyfitnessis 1. kohale tuli Alice Mikk(Sparta Spordiselts) ning 2. kohale Kaisa Valm (Kimberi Klubi).

Masters bodyfitnessi 1. koha võttis Esta Pilt (TÜASK), tema järel tuli 2. kohale Anneli Volkov (Arigato Spordiklubi) ning 3. kohale Liina Lapteyko (Sparta Spordiselts).

Rannafitnessi juunioride kategoorias 1. koha võitjaks tuli Karl Songisepp (Sparta Spordiselts), 2. kohale tuli Frederik Mihkel Välja (TÜASK) ning 3. kohale Karel – Ken Kooskora (TÜASK).

Meeste rannafitnessi kategoorias -176cm võitis 1. koha Stanislav Jakutkin (Sparta Spordiselts), 2. koha Egert Oiov ( Arigato Spordiklubi) ja 3. koha Diego Coelho (Spordiklubi Reval-Sport).

Bikiinifitnessi Mastersite arvestuses võitis 1.koha Jana Teder (Sparta Spordiselts), 2. kohaTiina Puzõrjova (HC Gym), 3. koha Olesja Saue (Tallink Fitness)

Bikiinifitnessi – 166cm 1. koht läks Helena Mangile (Sparta Spordiklubi), 2. koht Julia Korotõts (MyFitness), 3. koht Kristiina Sile (Arctic Sport Club)