Prindi tunniplaan

Sparta tunniplaan
19.02.2018 - 25.02.2018

 
19. veeb
Esmaspäev
20. veeb
Teisipäev
21. veeb
Kolmapäev
22. veeb
Neljapäev
23. veeb
Reede
24. veeb
Laupäev
25. veeb
Pühapäev
700

Broneeritud

07:00 (60 min)

PumpExpress

07:30 (45 min)

YOGAFUNC

07:30 (55 min)

PumpExpress

07:30 (45 min)

YOGAFUNC

07:30 (55 min)
800

Eratreening

08:00 (60 min)

Eratreening

08:00 (60 min)

Eratreening

08:00 (60 min)

PumpFX

08:30 (55 min)

Eratreening

08:00 (60 min)

Eratreening

08:00 (60 min)
900

MyRide +

09:00 (30 min)

Eratreening

09:00 (60 min)

Eakate jooga

09:30 (55 min)

TBA

09:00 (45 min)

Eratreening

09:00 (60 min)

MyRide+

09:00 (30 min)

Eratreening

09:00 (60 min)

Eakate treening

09:30 (55 min)

BallFit

09:00 (55 min)

Eratreening

09:00 (60 min)

MyRide+

09:00 (35 min)

Eratreening

09:00 (60 min)

Eakate treening

09:30 (55 min)
1000

Taipoks/tehnika

10:00 (90 min)

MyRide +

10:00 (30 min)

Sparrinng

10:00 (90 min)

Taipoks/tehnika

10:00 (90 min)

MyRide +

10:00 (30 min)

Sparring

10:00 (90 min)

Kotitreening

10:00 (90 min)

PumpFX

10:30 (55 min)

EestiYoga

10:00 (55 min)

Rattagrupi treening

10:00 (120 min)

Suusagrupi treening

10:00 (150 min)
1100

TBA

11:00 (45 min)

Ema ja Lapse treening

11:00 (55 min)

BallFit

11:00 (55 min)

Step-Abs

11:00 (55 min)

SeljaEri

11:00 (55 min)

Ema ja Lapse treening

11:00 (55 min)

T3 Pump

11:30 (30 min)

SeljaEri

11:00 (55 min)

AbsExpress

11:30 (25 min)

CrossCore Ringtreening

11:00 (55 min)

POUND

11:00 (55 min)

Broneeritud

11:30 (90 min)
1200

Step

12:00 (55 min)

VinyasaFlow

12:00 (55 min)

CrossCore Ringtreening

12:00 (55 min)

Eratreening

12:00 (60 min)

FunctionalBody

12:00 (55 min)

StartPilates

12:00 (55 min)

IntervallSpinn

12:00 (55 min)

Powerplate Ringtreening

12:00 (45 min)

Eratreening

12:00 (60 min)

FunctionalBody

12:00 (55 min)

YOGAFUNC

12:00 (55 min)

CrossCore Ringtreening

12:00 (55 min)

Eratreening

12:00 (60 min)

IntervallSpinn

12:00 (55 min)

Powerplate Ringtreening

12:00 (45 min)

CoreFit

12:00 (55 min)

StartPilates

12:00 (55 min)

Eratreening

12:00 (60 min)

FunctionalBody

12:00 (55 min)

YOGAFUNC

12:00 (55 min)

Powerplate Ringtreening

12:00 (45 min)

Eratreening

12:00 (60 min)

EestiPump

12:00 (55 min)

EestiMaraton

12:00 (90 min)

CoreFit

12:00 (55 min)

Taipoksi L grupp

12:00 (60 min)
1300

CoreExpress

13:00 (45 min)

Eratreening

13:00 (90 min)

Sanofi PowerPlate

13:00 (30 min)

PumpExpress

13:00 (45 min)

Eratreening

13:00 (90 min)

Sangpomm

13:00 (30 min)

Eratreening

13:00 (90 min)

Sanofi PowerPlate

13:00 (30 min)

PumpExpress

13:00 (45 min)

Eratreening

13:00 (90 min)

Broneeritud

13:00 (60 min)

IntervallVentti

13:00 (55 min)

Sangpomm

13:00 (30 min)

Eratreening

13:00 (90 min)

EestiTBA

13:00 (45 min)

AbsExpress

13:00 (25 min)

YOGAFUNC

13:30 (55 min)
1400

PumpFX

14:00 (55 min)

Eratreening

14:30 (90 min)

Eratreening

14:30 (90 min)

PumpFX

14:00 (55 min)

Eratreening

14:30 (90 min)

Eratreening

14:30 (90 min)

Eratreening

14:30 (90 min)

Broneeritud

14:00 (60 min)

Taipoksi DI, DII ja DIII grupp+AI grupp+ Sparta liikmed

14:30 (90 min)
1500

MyRide +

15:00 (30 min)

Noorte Showtants I

15:30 (55 min)

MyRide +

15:00 (30 min)

Broneeritud

15:00 (60 min)

MyRide+

15:00 (35 min)

Noorte Showtants I

15:30 (55 min)

MyRide+

15:00 (35 min)

MyRide+

15:00 (30 min)
1600

Sparta Cheerleaders

16:30 (55 min)

PumpFX

16:00 (55 min)

Noorte Showtants II

16:00 (55 min)

Taipoksi L grupp

16:00 (90 min)

Võrkpall+

16:30 (90 min)

IntervallVentti

16:00 (55 min)

Noorte Showtants II

16:30 (55 min)

Broneeritud

16:45 (60 min)

Taipoksi L grupp

16:00 (90 min)

EnergyFlow

16:00 (55 min)

PumpFX

16:30 (55 min)

Sparring

16:00 (90 min)
1700

Zumba

17:00 (55 min)

Sangpomm

17:00 (30 min)

PumpFX

17:30 (55 min)

Algajate liikumisgrupi treening

17:30 (60 min)

Taipoksi K1 grupp

17:30 (90 min)

EasySpinn

17:45 (45 min)

EnergyFlow

17:00 (55 min)

Spinn-Pump

17:00 (55 min)

Powerplate Ringtreening

17:00 (45 min)

Taipoksi AI ja AII grupp

17:30 (90 min)

PumpFX

17:00 (55 min)

PILATESFUNC

17:30 (55 min)

Taipoksi K1 grupp

17:30 (90 min)

CrossCore Ringtreening

17:45 (55 min)

TBA

17:00 (55 min)

BlastFX

17:00 (55 min)

Taipoksi AI ja AII grupp

17:30 (90 min)

CrossCore Ringtreening

17:00 (55 min)

DanceMix

17:30 (55 min)

Sparta Cheerleaders

17:30 (55 min)

Taipoksi K1 grupp

17:30 (90 min)

deepWORK

17:00 (55 min)
1800

BlastFX

18:00 (55 min)

Jooksugrupi treening

18:00 (90 min)

Suusagrupi treening

18:00 (120 min)

AbsExpress

18:30 (25 min)

CrossCore Ringtreening

18:30 (55 min)

SpinnUpHill

18:45 (55 min)

Powerplate Ringtreening

18:45 (45 min)

DanceMix

18:00 (55 min)

StepFit

18:00 (55 min)

T3 Pump

18:00 (30 min)

Rattagrupi treening

18:00 (90 min)

IntervallMaratonSpinn

18:30 (75 min)

CoreFit

18:00 (55 min)

EasySpinn

18:00 (45 min)

JõusaaliABC

18:00 (55 min)

YOGAFUNC

18:30 (55 min)

Powerplate Ringtreening

18:30 (45 min)

Step-Abs

18:00 (55 min)

YOGAFUNC

18:00 (55 min)

IntervallMaratonSpinn

18:00 (75 min)

Jooksugrupi treening

18:00 (90 min)

Jooksugrupi treening

18:00 (90 min)

Spinn-Fitball

18:00 (55 min)

Võrkpalli treening ilma treenerita Sparta klientidele, VÕRKPALL +

18:30 (90 min)

Broneeritud

18:30 (75 min)

Pilates

18:00 (55 min)

PumpFX

18:30 (55 min)
1900

FunctionalBody

19:00 (55 min)

SeljaEri

19:00 (55 min)

Taipoksi C grupp

19:00 (90 min)

Pilates

19:00 (55 min)

IntervallVentti

19:00 (55 min)

Taipoksi DII ja DIII grupp

19:00 (90 min)

Strong by Zumba

19:00 (55 min)

Broneeritud

19:00 (60 min)

IntervallSpinn

19:00 (75 min)

Taipoksi C grupp

19:00 (90 min)

Taekwon-Do

19:30 (60 min)

PumpFX

19:00 (55 min)

Zumba

19:00 (55 min)

Taipoksi DII ja DIII grupp

19:00 (90 min)

Broneeritud, 21CC

19:00 (90 min)

Taipoksi C grupp

19:00 (90 min)

IntervallSpinn

19:00 (55 min)

Bujinkan

19:00 (120 min)

DynamicStretching

19:30 (55 min)
2000

Taekwon-Do

20:00 (60 min)

SixPack

20:00 (30 min)

MyRide+

20:00 (30 min)

Taipoksi DI grupp

20:30 (90 min)

PumpFX

20:00 (60 min)

Bujinkan

20:00 (120 min)

MyRide +

20:00 (30 min)

PowerBall

20:00 (55 min)

MyRide+

20:15 (30 min)

Taipoksi DI grupp

20:30 (90 min)

IntervallVentti

20:00 (75 min)

Bujinkan

20:00 (120 min)

MyRide +

20:00 (30 min)

Taipoksi DI grupp

20:30 (90 min)
2100

DynamicStretching

21:00 (25 min)
2200