Sparta vabatahtliku registreerimine Nike Noortejooksule

7.-9. septembrini toimuval suurel spordipeol, SEB Tallinna maratonil on ka Sparta joogipunktid, kuhu ootame kõiki osavõtjaid teenindama ja meie lippu kõrgel hoidma vabatahtlikke.
Sparta traditsioonilised joogipunktid SEB Tallinna Maratonil on avatud 8. septembril 10 km jooksul Lennusadama juures raja 7 km-l ja 9. septembril maratonil Rocca al Mare kooli juures, raja 15 ja 19 km-l.

13 - 29 aastane vabatahtlik, kes on ennast registreerinud (kirjaga aadressile raul@sparta.ee) ja kes kinnitab oma kohalolekut Sparta joogipunktis 8.septembril Lennusadama juures kella 16.00-18.00-ni ja/või 9. septembril Rocca al Mare kooli juures 8.30-12.00 saab ennast alljärgnevat vormi täites Nike Noortejooksule tasuta kirja panna.

Vabatahtlikuks registreerimine ja registreeritud vabatahtliku jooksule kirjapanek kuni 30. augusti hilisõhtuni.

Vaata Nike Noorejooksu juhendit 

Enne jooksule andmeid sisestama hakkamist palun VEENDU:

a. oled REGISTREERINUD ennast SPARTA VABATAHTLIKUKS saates sellekohase kirja aadressile raul@sparta.ee ja oled KINDEL et TULED KOHALE lubatud ajal

b. oled 13. - 29.aastane 

Kui need kaks tingumust EI OLE TÄIDETUD, siis registreering ei jõua korraldajateni ja Sind ei ole stardiprotokollis - Su registreering EI KEHTI!

Registreerimine on lõppenud.