Registreeri FitCamp 2018

Ott Kiivikas koostöös Spartaga kutsuvad kõiki jõusaalisportlasi treeninglaagrisse, et terve nädala jooksul ühiselt treenida, end harida, koolitada ja motiveerida ning ühiselt aega veeta!

Treeninglaager FitCamp 2018 toimub 9.-15. juulil looduskaunis paigas Lõuna-Eestis Otepääl. Spordilaager toimub Marguse Spordibaasis ja treeningud toimuvad Tehvandi jõusaalis.
FitCamp treeninglaagris toimuvad ka koolitused huvilistele, sportlastele ja treeneritele (minimaalselt 9 ak täiendkoolitustundi). Lisaks rohkelt meeskonnamänge ning terve nädala jagu meeldivat ning motiveerivat aega sportlaste seltsis.

Tutvu laagrikavaga

Registreerimiseks sisesta andmed ja tasu pangalingi kaudu osalustasu

Eesnimi*
Perenimi*
E-posti aadress*lapse puhul registreerija e-posti aadress
Telefoni number*lapse puhul registreerija telefoni number
Isikukood*
T-särgi number0.00
Registreerin laagris osalemise ja tasun osavõtutasu vastavalt valitule.*
350.00
180.00
65.00
220.00
35.00
0.00
Laagris viibimise aegMis ajal laagris viibid. Eriti oluline kirja panna neil, kes osaleb laagris kas 1 päev või 3 päeva!

Registreerimisel palume koheselt tasuda osavõtutasu, selleks kliki nuppu "Tasun osavõtutasu", vali pank (SWED, SEB või LHV) ja soorita koheselt pangalingi kaudu tasumine. Tasumata registreering ei kehti, registreerijat ei ole ka registreerinute nimekirjas

Küsimuste tekkimisel kirjuta janika@fitnesswithjanika.com  (Janika Aavamägi)

NB!Kui soovite kogu pere ühe pangaskäiguga registreerida, siis kasutage nuppu "Registreeri veel üks osavõtja". Tasuma minge peale pere viimase osaleja andmete sisestamist

Kokku: 0