Sparta jõusaal

Raigo Kuusnõmm

Raigo Kuusnõmm

Personaaltreener, noorte jõusaali treener
5158259

Saaremaalt pärit Raigo Kuusnõmm on tundnud jõusaali suunas tõmmet juba noorukieast saadik. "Alustasin treeningutega 17 aastaselt koos oma vendade Gunnari, Aimari ja Rainiga," kõneleb Raigo lisades, et mõistis alles tänavu, et on treeneriametiks küps.

"Varem ma ei tundnud, et võin teiste eest vastutada, nüüd tean, et olen valmis ja tunnen sisemist enesekindlust," räägib Raigo, kes on kulturismi EM-il jõudnud kolmel korral poodiumile, saavutades nii pronksi, hõbeda kui ka tänavu kulla.

Raigo treener, Ott Kiivikas peab teda oma läbi aegade edukaimaks õpilaseks. "Raigo on mees, kelles näen oma mantlipärijat. Temas on sisu rohkem kui teistes."

Raigo sõnul on tema filosoofiaks ja põhimõtteks, et treeningud ja toitumine oleksid omavahel balansis ning jätkusuutlikud. Noortetreenerina peab ta oma tugevaks plussiks seda, et on ise käinud läbi teekonna päris algajast Euroopa tipuni. "Usun, et oleksin hea eeskuju ja saaksin oma kogemustele toetudes aidata ambitsioonikaid poisse edasi areneda," on ta veendunud.

Raigo poolt pakutavad teenused:

Personaaltreening

Treeningkava

Toitumisnõustamine

Toitumiskava

Kehakoostise määramine