- Klubi pakub
- Rühmatreeningud
- Jõusaal
- Pallisaalid
- Kestvusalad
- Lisateenused
- Koolitusklass
- Poseerimisruum
- Üritused Spartas
- Galerii
- Uudised
- LIITUMINE
- Spordikool
- BRONEERI
- Hinnakiri
- KONTAKT
Kui trennide vahel on raske valida või tahaksid midagi uut proovida, siis tutvu rühmatreeningute kirjeldustega! Lisatud ka tutvustavad videod.
Treeningud oleme jaganud vastavalt iseloomule eri värvi tabidele. Kliki tabil ja vaata, mida me pakume - valik on suur ja kindlasti leiad omale sobiliku trenni!
Nüüd saad broneeritud trenni ka kohe oma kalendrisse lisada!
Treener | Evelin Talts |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 09:30 - 10:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Siim Kelner |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 10:00 - 11:00 |
Kestvus | 60 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Kristel Moorus |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Janika Koch-Mäe |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Eiko Toom |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Indrek Otsus |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 15:00 - 18:00 |
Kestvus | 180 min |
Raskusaste | |
Vabad kohad puuduvad |
Treener | Maris Kajari |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 17:00 - 17:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 17:30 - 18:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Indrek Otsus |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 17:30 - 18:30 |
Kestvus | 60 min |
Raskusaste | |
Info: | Asendab Indrek Otsus |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Reigo Adamson |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:00 |
Kestvus | 60 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Arman Nahapetjan |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Fjodor Dunik |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Ahto Tatter |
Saal | Välitreening 2 |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Info: | Jooksutreening Järvel: lõigud ja jooksu-hüppeharjutused. Soojendusjooksu algus kell 18.00 Spartast. Soojendusvõimlemise algus kell 18:20 Järve metsa sillal. |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 18:30 - 18:55 |
Kestvus | 25 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Mart Seim |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 19:00 - 20:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Vabad kohad puuduvad |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 25.03.2024 |
Aeg | 19:00 - 19:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Rainer Rebane |
Saal | |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Margus Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Indrek Otsus |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 15:00 - 18:00 |
Kestvus | 180 min |
Raskusaste | |
Vabad kohad puuduvad |
Treener | Fjodor Dunik |
Saal | |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 16:00 - 16:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Enn Meiesaar |
Saal | |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 17:00 - 17:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 17:30 - 18:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Arman Nahapetjan |
Saal | |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Enn Meiesaar |
Saal | |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Ahto Tatter |
Saal | Välitreening 2 |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:15 |
Kestvus | 75 min |
Raskusaste | |
Info: | Jooksutreening Järvel: fartlek ja harjutused (jõukohane kõigile, kergema koormusega kui esmaspäevane trenn). Soojendusvõimlemise algus kell 18:15 Järve metsa sillal. |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Riina Suhotskaja |
Saal | |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Raul Olle |
Saal | Välitreening 4 |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Info: | Suusatamine, algusega Pirita Spordikeskuse juurest. |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Priit Prous |
Saal | Välitreening 3 |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 20:00 |
Kestvus | 120 min |
Raskusaste | |
Info: | Sõidame ratastega Kiili suunal ja tagasi. Algusega Spartast. |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Marius Unt |
Saal | |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 19:00 - 19:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 19:00 - 19:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Indrek Järv |
Saal | |
Kuupäev | 26.03.2024 |
Aeg | 20:00 - 22:00 |
Kestvus | 120 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Kadi Kuusk |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 07:30 - 08:20 |
Kestvus | 50 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Kristel Moorus |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 09:30 - 10:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Kristel Moorus |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Riina Suhotskaja |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Indrek Otsus |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 15:00 - 18:00 |
Kestvus | 180 min |
Raskusaste | |
Vabad kohad puuduvad |
Treener | Marius Unt |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 16:00 - 16:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Fjodor Dunik |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 17:00 - 17:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Janika Koch-Mäe |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 17:00 - 17:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 17:30 - 18:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Siim Kelner |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 17:30 - 18:30 |
Kestvus | 60 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Reigo Adamson |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:00 |
Kestvus | 60 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Fjodor Dunik |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Arman Nahapetjan |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Kristel Moorus |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 18:30 - 19:25 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 19:00 - 19:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Mart Seim |
Saal | |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 19:00 - 20:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Kaspar Kallas |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 27.03.2024 |
Aeg | 19:00 - 20:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Kadi Kuusk |
Saal | |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 07:30 - 08:15 |
Kestvus | 45 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Siim Kelner |
Saal | |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 10:00 - 11:00 |
Kestvus | 60 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Evelin Talts |
Saal | |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Siim Kelner |
Saal | Jõusaal 2 |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 15:00 - 18:00 |
Kestvus | 180 min |
Raskusaste | |
Vabad kohad puuduvad |
Treener | Riina Suhotskaja |
Saal | |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 17:00 - 17:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Maile Mangusson |
Saal | Välitreening 2 |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 17:30 - 19:00 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Info: | Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 18:00 Järve metsa sillal. |
Broneerimine lõpetatud |
Treener | Margus Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:15 |
Kestvus | 75 min |
Raskusaste |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | |
Saal | |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste | |
Info: | Treeningut ei toimu! |
Vabad kohad puuduvad |
Treener | Arman Nahapetjan |
Saal | |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 19:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste |
Sisesta sooduskood: |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Kadi Kuusk |
Saal | |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 19:00 - 19:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Indrek Järv |
Saal | |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 19:00 - 21:00 |
Kestvus | 120 min |
Raskusaste |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Reigo Jörsi |
Saal | |
Kuupäev | 28.03.2024 |
Aeg | 20:00 - 20:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Piret Roosileht |
Saal | |
Kuupäev | 30.03.2024 |
Aeg | 10:00 - 10:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | külalistreener |
Saal | |
Kuupäev | 30.03.2024 |
Aeg | 11:00 - 12:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Info: | Treener Külli Esko. |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Ahto Tatter |
Saal | Välitreening 2 |
Kuupäev | 30.03.2024 |
Aeg | 11:00 - 12:30 |
Kestvus | 90 min |
Raskusaste | |
Info: | Mäkkejooksutreening Nõmmel. Kogunemine soojendusjooksuks Nõmme turu parklas kell 11:00 |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 30.03.2024 |
Aeg | 11:00 - 11:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 30.03.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Kadi Kuusk |
Saal | |
Kuupäev | 31.03.2024 |
Aeg | 12:00 - 12:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Signe Vent |
Saal | |
Kuupäev | 31.03.2024 |
Aeg | 17:00 - 17:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 31.03.2024 |
Aeg | 18:00 - 18:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Indrek Järv |
Saal | |
Kuupäev | 31.03.2024 |
Aeg | 19:00 - 21:00 |
Kestvus | 120 min |
Raskusaste |
E-post: | * |
Telefon: | * |
Treener | Tiina Mikk |
Saal | |
Kuupäev | 31.03.2024 |
Aeg | 19:00 - 19:55 |
Kestvus | 55 min |
Raskusaste |
E-post: | * |
Telefon: | * |