Treeninglaager FitCamp 2020 toimub 13.-19. juulil looduskaunis paigas Lõuna-Eestis Otepääl  Marguse Spordibaasis.  Treeningud toimuvad Tehvandi jõusaalis.
FitCamp treeninglaagris toimuvad ka koolitused huvilistele, sportlastele ja treeneritele. Lisaks rohkelt meeskonnamänge ning terve nädala jagu meeldivat ning motiveerivat aega sportlaste seltsis.
Registreerimine laagrisse kuni 7.juuli 2020.                                   

Registreerimine on lõppenud

Laagri kava
E - 13.07
11.00 saabumine Marguse Spordibaasi, Otepääl
12.00 lõunasöök
14.00-16.00 ühine jõusaalitreening (Tehvandi jõusaal) - Soovijatele jõusaaliharjutused Ott
Kiivikase juhendamisel algajatele ja edasijõudnutele
18.00 õhtusöök
19.00 laagri avamine ja meeskondadesse jaotamine, meeskondlikud mängud
Grilli- ja saunaõhtu koos suplusega järves

T - 14.07
7.30 Hommikuvirgutus (võimlemine, jooks + suplus järves)
8.30 hommikusöök
9.00 -12.00 KOOLITUS: Noorte jõusaali treeningu põhialused, koolitaja Sten Põldsamm
12.00 lõunasöök
14.00-16.00 PRAKTILINE KOOLITUS: Jõusaali treeningu põhialused, koolitaja: Ott Kiivikas
(Tehvandi jõusaal)
18.00 õhtusöök
19.00 õhtune programm: meeskondlikud mängud

K - 15.07
7.30 Hommikuvirgutus (võimlemine, jooks + suplus)
8.30 hommikusöök
10.00-12.00 KOOLITUS: Motiveerimine - tee tulemuslikkuseni, koolitajad Ott Kiivikas ja Jaanus Teppan
12.00 lõunasöök
14.00-16.00 ühine jõusaalitreening (Tehvandi jõusaal)
18.00 õhtusöök
19.00 õhtune programm: meeskondlikud mängud

N - 16.07
7.30 Hommikuvirgutus (võimlemine, jooks + suplus)
8.30 hommikusöök
10.00-12.00 KOOLITUS: Toitumine ja toidulisandid, koolitaja Ott Kiivikas
12.00 lõunasöök
14.00-16.00 ühine jõusaalitreening (Tehvandi jõusaal)
18.00 õhtusöök
19.00 õhtune programm: meeskondlikud mängud

R - 17.07
7.30 Hommikuvirgutus (võimlemine, jooks + suplus)
8.30 hommikusöök
10.30-12.30 ühine jõusaalitreening (Tehvandi jõusaal)
13.30 lõunasöök
15.00-18.00 ringreis Otepääl ja selle ümbruses
19.00 õhtusöök
20.00 FitCamp 2020 laagri ametliku osa lõpetamine ja võitjate autasustamine

L - 18.07 Spordipäev - dresscode: vanakooli sportlased.
Spartakiaad

7.30 Hommikuvirgutus (võimlemine, jooks + suplus)
8.30 hommikusöök
10.00 Spartakiaadi kogunemine
11.00 Spartakiaad 2020
Pidulik avamine ja paraad avamarsiga
11.30-13.00 spordialad
13.00-14.00 lõunasöök
14.00-18.00 spordialad, autasustamine
19.00 Grilli- ja saunaõhtu koos suplusega järves

P 19.07
7.30 Hommikuvirgutus (võimlemine, jooks + suplus)
8.30 hommikusöök
10.30-11.30 Yogafunc, treener Maris Kajari
13.00 lõunasöök
Kojusõit