Sulgpalliturniir Kevadsuled XVI

 

VÕISTLUSJUHEND

 

 

 

VÕISTLUSTE EESMÄRK:


Turniiri eesmärk on suurendada sulgpalli kui võistlusspordi kandepinda Eestis. Eriti oodatud on  sulgpalliharrastajaid, kes seni pole turniiridel käinud või ei ole sattunud jõukohasele turniirile!


VÕISTLUSTE AEG JA KOHT:


Võistlused toimuvad 14. mail 2022 Spordiklubis SPARTA (Pärnu mnt 139c; Tallinn http://www.sparta.ee), algusega kell 10:00.

Võistluste ajakava avaldatakse Eesti Sulgpalliliidu kodulehel http://www.badminton.ee ja www.tournamentsoftware.com 12.mail 2022.

VÕISTLUSTE KORRALDAJA:


Spordiklubi „MTÜ Sarv“

Henn Sarv (henn@sarv.ee), 5138100

Maris Sarv (maris@sarv.ee),

Peakohtunik : Siiri Rajamäe.

OSAVÕTJAD:

Võistlustele on kutsutud kõik harrastusmängijad. Eriti on oodatud need, kes varem pole turniiridel osalenud või on väikese turniirikogemusega. Võistlus on avatud ka väliskülalistele.

VÕISTLUSTE MÄNGULIIGID ja SÜSTEEM:

Võisteldakse meespaarismängus, naispaarismängus ja segapaarismängus Meistriliigas, Esiliigas, 2. liigas, 3. liigas ja 4. liigas liigas. Võistlused toimuvad alagruppides, alagruppide võitjad jätkavad olümpiasüsteemis ja selgitavad võitja. Võistluste peakohtunikul on õigus mängijad tõsta teise tugevusgruppi.

Mängitakse võistlejate pallidega (suled).

OSAVÕTUMAKS:


Võistluse osavõtumaks 18 € mängija kohta (sõltumata mänguliikide arvust) tuleb tasuda Henn Sarv 'e kontole EE262200221027230878 Swedbank.
Ülekanne peab laekuma arvele 13.mail kella 23.59-ks. Viimase hetke ja teistest pankadest hilinemisega tehtud ülekanneta maksekinnitus tuleb saata e-mailiga (henn@sarv.ee) või võtta paberile trükitult kaasa.

Maksekorralduse selgitusse märkida: Kevadsuled, võistleja nimi ja liiga, kus mängitakse.

Kohapeal tasumisel on osavõtumaks 23 € mängija kohta.

Osavõtumaksu sees 2€ /4 € litsentsimakse, mis läheb Sulgpalliliidule.

Mängijale, kes ei kuulu Eesti Sulgpalliliidu liikmesklubisse, on osavõtutasu 2 € kallim (vastavalt 20 € ülekandega ja 25 € kohapeal tasudes).AUTASUSTAMINE:

Autasustakse mänguliikide finaliste.

REGISTREERIMINE:

Võistlustele nimeline registreerimine mänguliikide kaupa kuni 10. maini 2022 e-mailiga aadressile: henn@sarv.ee (kirja subjektis märkida KEVADSULED).
Registreerimisel märkida: osaleja nimi; sulgpalliklubi, kuhu registreerija kuulub; mängupartneri nimi; sulgpalliklubi, kuhu partner kuulub  ja liiga, milles soovitakse mängida.

Registreerimine lõpetatakse osalejate maksimummäära (100) täitumisel.

TOETAJAD: