Sulgpalliturniir Kevadsuled XV

 

VÕISTLUSJUHEND

 

 

 

VÕISTLUSTE EESMÄRK:


Turniiri eesmärk on suurendada sulgpalli kui võistlusspordi kandepinda Eestis. Eriti oodatud on  sulgpalliharrastajaid, kes seni pole turniiridel käinud või ei ole sattunud jõukohasele turniirile!


VÕISTLUSTE AEG JA KOHT:


Võistlused toimuvad 11. mail 2019 Spordiklubis SPARTA (Pärnu mnt 139c; Tallinn http://www.sparta.ee), algusega kell 10:00.

Võistluste ajakava avaldatakse Eesti Sulgpalliliidu kodulehel http://www.badminton.ee ja www.tournamentsoftware.com 9.mail 2019.

VÕISTLUSTE KORRALDAJA:


Spordiklubi „MTÜ Sarv“

Henn Sarv (henn@sarv.ee), 5138100

Maris Sarv (maris@sarv.ee),

Peakohtunik : Siiri Rajamäe.

OSAVÕTJAD:

Võistlustele on kutsutud kõik harrastusmängijad. Eriti on oodatud need, kes varem pole turniiridel osalenud või on väikese turniirikogemusega. Võistlus on avatud ka väliskülalistele.

VÕISTLUSTE MÄNGULIIGID ja SÜSTEEM:

Võisteldakse meespaarismängus, naispaarismängus ja segapaarismängus Esiliigas (B), 2. liigas (C), 3. liigas (D) ja 4. liigas (E) liigas. Võistlused toimuvad alagruppides, alagruppide võitjad jätkavad olümpiasüsteemis ja selgitavad võitja. Võistluste peakohtunikul on õigus mängijad tõsta teise tugevusgruppi.

Mängitakse võistlejate pallidega (suled).

OSAVÕTUMAKS:


Võistluse osavõtumaks 17 € mängija kohta (sõltumata mänguliikide arvust) tuleb tasuda Henn Sarv 'e kontole EE262200221027230878 Swedbank.
Ülekanne peab laekuma arvele 10.mail kella 23.59-ks. Viimase hetke ja teistest pankadest hilinemisega tehtud ülekanneta maksekinnitus tuleb saata e-mailiga (henn@sarv.ee) või võtta paberile trükitult kaasa.

Maksekorralduse selgitusse märkida: Kevadsuled, võistleja nimi ja liiga, kus mängitakse.

Kohapeal tasumisel on osavõtumaks 22 € mängija kohta.

Osavõtumaksu sees 1,6 € litsentsimakse, mis läheb Sulgpalliliidule.

Mängijale, kes ei kuulu Eesti Sulgpalliliidu liikmesklubisse, on osavõtutasu 1,6 € kallim (vastavalt 18,6 € ülekandega ja 23,6 € kohapeal tasudes).AUTASUSTAMINE:

Autasustakse mänguliikide finaliste.

REGISTREERIMINE:

Võistlustele nimeline registreerimine mänguliikide kaupa kuni 7. maini 2019 e-mailiga aadressile: henn@sarv.ee (kirja subjektis märkida KEVADSULED).Registreerimisel märkida: osaleja nimi; sulgpalliklubi, kuhu registreerija kuulub; mängupartneri nimi ja liiga, milles soovitakse mängida.
Mänguliiga märkida kas ametlikus vormis (näiteks :Meespaar Esiliiga, Segapaar 3.liiga) või endise lühendiga (MPB, SPD) selliselt, et see oleks arusaadav ja ühemõtteline.
Registreerimine lõpetatakse osalejate maksimummäära (120) täitumisel.

TOETAJAD: