Rühmatreeningute tunniplaan - vali sobiv trenn, broneeri ja tule teeme koos trenni!

Prinditav tunniplaan!

Kui trennide vahel on raske valida või tahaksid midagi uut proovida, siis tutvu rühmatreeningute kirjeldustega! Lisatud ka tutvustavad videod.

Treeningud oleme jaganud vastavalt iseloomule eri värvi tabidele. Kliki tabil ja vaata, mida me pakume - valik on suur ja kindlasti leiad omale sobiliku trenni!

 
21. aug
Esmaspäev
22. aug
Teisipäev
23. aug
Kolmapäev
24. aug
Neljapäev
25. aug
Reede
26. aug
Laupäev
27. aug
Pühapäev
700
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Master of Movement (MOM)
10:00 - 11:30
Master of Movement (MOM)
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
11:00 - 11:45
TBA
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
StartPilates
12:00 - 12:55
StartPilates
Treener:
Saal: Väike saal
EasyStep
12:00 - 12:55
EasyStep
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Sangpomm
13:00 - 13:30
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
17:30 - 18:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Algajate liikumisgrupi treening
17:30 - 18:30
Algajate liikumisgrupi treening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Välitreening 2
IntervallSpinn
17:45 - 18:40
IntervallSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
SeljaEri
18:00 - 18:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Suusagrupi treening
18:00 - 20:00
Suusagrupi treening
Treener: Jaanus Teppan/Eiko Toom
Saal: Välitreening 1
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
18:30 - 19:30
CrossCore Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Taipoksi C, KI , AI ja AII
19:00 - 20:30
Taipoksi C, KI , AI ja AII
Treener:
Saal: Poksisaal
Taekwon-Do
19:30 - 20:30
Taekwon-Do
Treener: Jean Feller
Saal: Väike saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi DI ja DII grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
BallFit
11:00 - 11:55
BallFit
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
VinyasaFlow
12:00 - 12:55
VinyasaFlow
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate Ringtreening
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Jõusaal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Eiko Toom
Saal: Suur saal
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Jõusaal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
16:00 - 17:00
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
16:00 - 17:30
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
Treener:
Saal: Poksisaal
Võrkpall
16:30 - 18:00
Võrkpall
Treener:
Saal: Võrkpall
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
17:00 - 17:45
PowerPlate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
StepFit
17:30 - 18:25
StepFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
17:30 - 19:00
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal 2
SuveVorm
17:45 - 19:00
SuveVorm
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Välitreening 5
VäliRatas/Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
VäliRatas/Rattagrupi treening
Treener: Allan Aulik/Priit Prous
Saal: Välitreening 1
T3 Pump
18:00 - 18:30
T3 Pump
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Suusagrupi treening
18:00 - 20:00
Suusagrupi treening
Treener: Jaanus Teppan/Eiko Toom
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 3
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 4
RattaABC
18:00 - 19:30
RattaABC
Treener: Allan Aulik
Saal: Välitreening 5
DanceMix
18:30 - 19:25
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Suur saal
Pilates
18:30 - 19:25
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
AbsExpress
19:30 - 19:55
AbsExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Bujinkan
19:30 - 21:30
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
PumpFX
20:00 - 20:55
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
08:30 - 09:30
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Eakate treening
09:30 - 10:30
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Taipoks/sparring
10:00 - 11:30
Taipoks/sparring
Treener:
Saal: Poksisaal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
Taipoksi eratund
11:00 - 12:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal 2
AbsExpress
11:30 - 11:55
AbsExpress
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
17:00 - 18:00
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
PilatesFlow
17:30 - 18:25
PilatesFlow
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
17:45 - 18:40
CrossCore Ringtreening
Treener: Enn Leet
Saal: Jõusaal
CoreFit
18:00 - 18:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Jooks
18:30 - 20:00
Jooks
Treener: Marius Unt
Saal: Välitreening 1
YOGAFUNC
18:30 - 19:25
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate Ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
Zumba
19:00 - 20:00
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
Taipoksi C, KI , AI ja AII
19:00 - 20:30
Taipoksi C, KI , AI ja AII
Treener:
Saal: Poksisaal
Taekwon-Do
19:30 - 20:30
Taekwon-Do
Treener: Jean Feller
Saal: Väike saal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Taipoksi DI ja DII grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
DanceLife Tantsustuudio
20:30 - 22:00
DanceLife Tantsustuudio
Treener:
Saal: Väike saal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Ema ja Lapse Treening
11:00 - 11:55
Ema ja Lapse Treening
Treener: Evelin Talts
Saal: Väike saal
T3 Pump
11:30 - 11:55
T3 Pump
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
PowerPlate Ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
16:00 - 17:30
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
17:00 - 17:55
TBA
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
17:30 - 18:25
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
17:30 - 19:00
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal 2
Step - Abs
18:00 - 18:55
Step - Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 1
Rattagrupi treening
18:00 - 19:30
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
PumpFX
19:00 - 20:00
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Bujinkan
19:30 - 21:30
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Taipoks/kotitreening
10:00 - 11:30
Taipoks/kotitreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
10:30 - 11:30
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Evelin Talts
Saal: Väike saal
Taipoksi eratund
11:00 - 12:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal 2
AbsExpress
11:30 - 11:55
AbsExpress
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
PowerPlate Ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
ZumbaExpress
13:00 - 13:45
ZumbaExpress
Treener: Kaisa Edenberg
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
PumpFX
17:00 - 18:00
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Võrkpall Sparta klientidele
17:30 - 19:00
Võrkpall Sparta klientidele
Treener:
Saal: Võrkpall
Taipoksi C, KI , AI ja AII
19:00 - 20:30
Taipoksi C, KI , AI ja AII
Treener:
Saal: Poksisaal
Taipoksi DI ja DII grupp+ Sparta liikmed
20:30 - 22:00
Taipoksi DI ja DII grupp+ Sparta liikmed
Treener:
Saal: Poksisaal
Rattagrupi treening
10:00 - 13:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 1
PumpFX
11:00 - 11:55
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
AbsExpress
12:00 - 12:25
AbsExpress
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
12:00 - 13:00
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
Treener:
Saal: Poksisaal
Brasiljan Jiu Jitsu MMA (BJJ)
17:30 - 19:00
Brasiljan Jiu Jitsu MMA (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal 2
PumpFX
19:00 - 19:55
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
BallFit
19:00 - 19:55
BallFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Poksisaal
DynamicStretching
20:00 - 20:55
DynamicStretching
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Master of Movement (MOM)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treeningud mõeldud nii algajatele kui edasijõudnutele.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
StartPilates
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: asendustreener
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasyStep
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Algajate liikumisgrupi treening
Treener Sten Põldsamm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treeningkava jõusaalis
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 17:45 - 18:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Suusagrupi treening
Treener Jaanus Teppan/Eiko Toom
Saal Välitreening 1
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: jooks Järve metsas ja  jõuvastupidavuse arendamine Sparta saalis
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 18:30 - 19:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi C, KI , AI ja AII
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C Grupp - Taipoks edasijõudnutele AI Grupp - edasijõudnud noored 13-17 eluaastat AII Grupp - algajad noored 13-17 eluaastat B Grupp - K1 treening edasijõudnutele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taekwon-Do
Treener Jean Feller
Saal Väike saal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 19:30 - 20:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.08.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI Grupp - Taipoks harrastajad ja algajad
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
BallFit
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
VinyasaFlow
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpExpress
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sanofi PowerPlate
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 16:00 - 17:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võrkpall
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: treenerita treening
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 17:00 - 17:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
Külaline
StepFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SuveVorm
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Välitreening 5
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 17:45 - 19:00
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: vihmase ilma tõttu treeningut ei toimu!
Vabad kohad puuduvad
Külaline
VäliRatas/Rattagrupi treening
Treener Allan Aulik/Priit Prous
Saal Välitreening 1
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: maanteesõit algusega Spartast. Erinevate pinnastel harjutamine
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 18:00 - 18:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Suusagrupi treening
Treener Jaanus Teppan/Eiko Toom
Saal Välitreening 2
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine Vääna tammi kergliiklusteel algusega Tähetorni parklast .tempo kontrolli treening- SLS jälgimine.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 3
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Järve metsas fartlek + Sparta Spordiklubis venitusharjutused ja kerelihaste harjutused.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 4
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Järve metsas pikad lõigud (ettevalmistus SEB Tallinna maratoniks ja poolmaratoniks) + venitusharjutused
Broneerimine lõpetatud
Külaline
RattaABC
Treener Allan Aulik
Saal Välitreening 5
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tund kõigile tasuta!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Suur saal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 19:30 - 19:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 19:30 - 21:30
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.08.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 08:30 - 09:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 09:30 - 10:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoks/sparring
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SeljaEri
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 11:00 - 12:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 11:30 - 11:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 17:00 - 18:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 17:45 - 18:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooks
Treener Marius Unt
Saal Välitreening 1
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 18:30 - 20:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi C, KI , AI ja AII
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Taipoksi grupp edasijõudnutele.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taekwon-Do
Treener Jean Feller
Saal Väike saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 19:30 - 20:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI Grupp - Taipoks harrastajad ja algajad
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DanceLife Tantsustuudio
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 23.08.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Ema ja Lapse Treening
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
T3 Pump
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 11:30 - 11:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 6

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerPlate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sanofi PowerPlate
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
TBA
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 28

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Step - Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 34

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 29
Info: Jooksutreening Järve metsas uuele grupile

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 1
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 29
Info: Jooksutreening Järve metsas, algusega Spartast

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: maanteesõit algusega Ülemiste Nestest. Fakto ringi läbimine koos finišitega

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 19:30 - 21:30
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.08.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Registreerimine info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 35

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoks/kotitreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 10:30 - 11:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
SeljaEri
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 11:00 - 12:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 11:30 - 11:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PowerPlate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 1

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
ZumbaExpress
Treener Kaisa Edenberg
Saal Väike saal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 8

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 17:00 - 18:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Võrkpall Sparta klientidele
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 16
Vabad kohad 16

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi C, KI , AI ja AII
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Taipoksi grupp edasijõudnutele.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi DI ja DII grupp+ Sparta liikmed
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 25.08.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: DI Grupp - Taipoks harrastajad ja algajad

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 1
Kuupäev 26.08.2017
Aeg 10:00 - 13:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: treenerita treening, algusega Spartast. Sõit Kose suunal ja tagasi

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 26.08.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 26.08.2017
Aeg 12:00 - 12:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 27.08.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Brasiljan Jiu Jitsu MMA (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 27.08.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 27.08.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
BallFit
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 27.08.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Poksisaal
Kuupäev 27.08.2017
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
DynamicStretching
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 27.08.2017
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *