Kas oled juba proovinud uusi jõusaali treeninguid?

 Kliki "jõusaali treeningud", vali treening ja broneeri trenni!

 
20. juun
Esmaspäev
21. juun
Teisipäev
22. juun
Kolmapäev
23. juun
Neljapäev
24. juun
Reede
25. juun
Laupäev
26. juun
Pühapäev
700
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
KST
11:00 - 11:55
KST
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
SpartaSkill
12:00 - 12:55
SpartaSkill
Treener: Eiko Toom
Saal:
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
DanceMix
17:00 - 17:55
DanceMix
Treener: Evelin Talts
Saal:
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
SeljaEri
18:00 - 18:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
Poks
18:00 - 19:30
Poks
Treener: Arman Nahapetjan
Saal:
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Signe Vent
Saal:
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Signe Vent
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
Sparta ÜKE
19:30 - 20:30
Sparta ÜKE
Treener: Reigo Adamson
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta PumpExspress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExspress
Treener: Signe Vent
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
10:00 - 10:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 11:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
bodyArt
11:00 - 11:55
bodyArt
Treener: Signe Vent
Saal:
Step&Abs
11:00 - 11:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Jõutõstmine
16:00 - 18:00
Jõutõstmine
Treener: Tõnis Holmberg
Saal:
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
deepWork
17:00 - 17:55
deepWork
Treener: Signe Vent
Saal:
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
FunctionalBody
18:00 - 18:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
Jõusaali ABC
18:00 - 19:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 5
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: külalistreener
Saal: Välitreening 3
Poks
18:00 - 19:00
Poks
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
Jooksugrupi treening
19:00 - 19:55
Jooksugrupi treening
Treener:
Saal:
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
YogaFunc
07:30 - 08:20
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Kristel Moorus
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Moorus
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
BodyIntervall
17:00 - 17:55
BodyIntervall
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
PilatesFlow
17:30 - 18:25
PilatesFlow
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta ÜKE
17:30 - 18:30
Sparta ÜKE
Treener: Reigo Adamson
Saal: Jõusaal 2
Jooksutreening
18:00 - 19:30
Jooksutreening
Treener: Marius Unt
Saal: Välitreening 2
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Poks
18:00 - 19:30
Poks
Treener: Arman Nahapetjan
Saal:
YogaFunc
18:30 - 19:25
YogaFunc
Treener:
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
SixPack
19:30 - 20:00
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
10:00 - 10:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 11:00
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Pilates
11:00 - 11:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Sparta Pump
10:00 - 10:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Rattagrupi treening
10:00 - 14:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 3
Yin jooga
10:00 - 10:55
Yin jooga
Treener:
Saal:
KST
11:00 - 11:55
KST
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Dünaamiline venitus
19:00 - 19:55
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Bujinkan
19:00 - 20:55
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SpartaSkill
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
DanceMix
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras DancMix!
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poks
Treener Arman Nahapetjan
Saal
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine, algusega Tähetorni tn. parklast.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
AbsExpress
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta ÜKE
Treener Reigo Adamson
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 19:30 - 20:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 20.06.2022
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta PumpExspress
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
bodyArt
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõutõstmine
Treener Tõnis Holmberg
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 16:00 - 18:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
deepWork
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (fartlek) 55 min + venitusharjutused ja harjutused kerelihastele Sparta Spordiklubis. Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus (tugevama koormusega).
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 5
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (fartlek) 55 min + venitusharjutused ja harjutused kerelihastele Sparta Spordiklubis. Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus (jõukohane kõigile, kergema koormusega).
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Rattagrupi treening
Treener külalistreener
Saal Välitreening 3
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit, algusega Spartast. Juurikane ja mättaline pinnas Harku tagumises metsas. Treener Kristjan.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poks
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 21.06.2022
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Eakate treening
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
BodyIntervall
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta ÜKE
Treener Reigo Adamson
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksutreening
Treener Marius Unt
Saal Välitreening 2
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused, kiirusharjutused. Kogunemine kell 18:00 Järve metsa Merko poolses osas.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poks
Treener Arman Nahapetjan
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SixPack
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 19:30 - 20:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 22.06.2022
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 23.06.2022
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 23.06.2022
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 23.06.2022
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 23.06.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 25.06.2022
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 3
Kuupäev 25.06.2022
Aeg 10:00 - 14:00
Kestvus 240 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maanteesõit, algusega Spartast. Pikem sõit Kuusallu ja tagasi. Treenerita rattasõidu treening.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Yin jooga
Treener
Saal
Kuupäev 25.06.2022
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Treening jääb ära!
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 25.06.2022
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 26.06.2022
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 26.06.2022
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 26.06.2022
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 26.06.2022
Aeg 19:00 - 20:55
Kestvus 115 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*