13. nov
Esmaspäev
14. nov
Teisipäev
15. nov
Kolmapäev
16. nov
Neljapäev
17. nov
Reede
18. nov
Laupäev
19. nov
Pühapäev
700
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eakate jooga
09:30 - 10:25
Eakate jooga
Treener: Peeter Liiv
Saal: Suur saal
Master of Movement (MOM)
10:00 - 11:00
Master of Movement (MOM)
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
11:00 - 11:45
TBA
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Ema ja Lapse treening
11:00 - 11:55
Ema ja Lapse treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Step
12:00 - 12:55
Step
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
VinyasaFlow
12:00 - 12:55
VinyasaFlow
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
CrossCore Ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
CoreExpress
13:00 - 13:45
CoreExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showtants I
15:30 - 16:25
Noorte Showtants I
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Suur saal
Taipoksi AII grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi AII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Sparta Cheerleaders
16:30 - 17:25
Sparta Cheerleaders
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Suur saal
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Sangpomm
17:00 - 17:30
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
17:30 - 18:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Taipoksi K1 grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi K1 grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
EasySpinn
17:45 - 18:30
EasySpinn
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
BlastFX
18:00 - 18:55
BlastFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 4
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 3
Suusagrupi treening
18:00 - 20:00
Suusagrupi treening
Treener: Eiko Toom/Raul Olle
Saal: Välitreening 1
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
18:30 - 19:25
CrossCore Ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
SpinnUpHill
18:45 - 19:40
SpinnUpHill
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
Powerplate Ringtreening
18:45 - 19:30
Powerplate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
SeljaEri
19:00 - 19:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taekwon-Do
20:00 - 21:00
Taekwon-Do
Treener: Jean Feller
Saal: Väike saal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Asendustreener
Saal: Suur saal
Taipoksi DI grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Broneeritud
07:00 - 08:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Rattasaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
09:00 - 09:45
TBA
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eratreening
10:00 - 11:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MMA conditioning
10:00 - 11:00
MMA conditioning
Treener:
Saal: Poksisaal 2
BallFit
11:00 - 11:55
BallFit
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
StartPilates
12:00 - 12:55
StartPilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Powerplate Ringtreening
12:00 - 12:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Eiko Toom
Saal: Suur saal
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Broneeritud
15:00 - 16:00
Broneeritud
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
PumpFX
16:00 - 16:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Noorte Showtants II
16:00 - 16:55
Noorte Showtants II
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Väike saal
Taipoksi L grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Võrkpall+
16:30 - 18:00
Võrkpall+
Treener: Rando Soome
Saal: Võrkpall
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Spinn-Pump
17:00 - 17:55
Spinn-Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Rattasaal
Powerplate Ringtreening
17:00 - 17:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
Taipoksi AI grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi AI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Broneeritud
17:30 - 18:30
Broneeritud
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
DanceMix
18:00 - 18:45
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
StepFit
18:00 - 18:55
StepFit
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
T3 Pump
18:00 - 18:30
T3 Pump
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Algajate liikumisgrupi treening
18:00 - 19:00
Algajate liikumisgrupi treening
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Välitreening 2
Rattagrupi treening
18:00 - 19:30
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 1
IntervallMaratonSpinn
18:30 - 19:45
IntervallMaratonSpinn
Treener: Maris Kajari
Saal: Rattasaal
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
IntervallVentti
19:00 - 19:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Taipoksi baaskursus
19:00 - 20:30
Taipoksi baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
20:00 - 21:00
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
Taipoksi DII grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
DynamicStretching
21:00 - 21:25
DynamicStretching
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
08:30 - 09:25
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
Sparring
10:00 - 11:30
Sparring
Treener:
Saal: Poksisaal
Step-Abs
11:00 - 11:55
Step-Abs
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Sangpomm
13:00 - 13:30
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showtants I
15:30 - 16:25
Noorte Showtants I
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Väike saal
IntervallVentti
16:00 - 16:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Taipoksi AII grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi AII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Noorte Showtants II
16:30 - 17:25
Noorte Showtants II
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Väike saal
Broneeritud
16:45 - 17:45
Broneeritud
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
17:00 - 17:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
PilatesFlow
17:30 - 18:25
PilatesFlow
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Taipoksi K1 grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi K1 grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
CrossCore Ringtreening
17:45 - 18:40
CrossCore Ringtreening
Treener: Enn Leet
Saal: Jõusaal
CoreFit
18:00 - 18:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
EasySpinn
18:00 - 18:45
EasySpinn
Treener: Evelin Beyer
Saal: Rattasaal
JõusaaliABC
18:00 - 18:55
JõusaaliABC
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
YOGAFUNC
18:30 - 19:25
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
Powerplate Ringtreening
18:30 - 19:15
Powerplate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Strong by Zumba
19:00 - 19:55
Strong by Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Broneeritud
19:00 - 20:00
Broneeritud
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Taekwon-Do
19:30 - 20:30
Taekwon-Do
Treener: Jean Feller
Saal: Väike saal
Sangpomm
19:30 - 20:00
Sangpomm
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PowerBall
20:00 - 20:55
PowerBall
Treener: Eiko Toom
Saal: Suur saal
Taipoksi DI grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Broneeritud
20:30 - 22:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Väike saal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
BallFit
09:00 - 09:55
BallFit
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eratreening
10:00 - 11:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MMA conditioning
10:00 - 11:00
MMA conditioning
Treener:
Saal: Poksisaal 2
Ema ja Lapse treening
11:00 - 11:55
Ema ja Lapse treening
Treener: Evelin Talts
Saal: Väike saal
Broneeritud
11:00 - 11:55
Broneeritud
Treener:
Saal: Suur saal
T3 Pump
11:30 - 12:00
T3 Pump
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
deepWORK
12:00 - 12:55
deepWORK
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Raul Olle
Saal: Rattasaal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Powerplate Ringtreening
12:00 - 12:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi L grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
17:00 - 17:55
TBA
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
FightFX
17:00 - 17:55
FightFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Väike saal
Taipoksi AI grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi AI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Step-Abs
18:00 - 18:55
Step-Abs
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
18:00 - 18:55
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
IntervallMaratonSpinn
18:00 - 19:15
IntervallMaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 1
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
PumpFX
19:00 - 19:55
PumpFX
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
Zumba
19:00 - 19:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Taipoksi baaskursus
19:00 - 20:30
Taipoksi baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
IntervallVentti
20:00 - 21:15
IntervallVentti
Treener: Asendustreener
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
Taipoksi DII grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Kotitreening
10:00 - 11:30
Kotitreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
10:30 - 11:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
AbsExpress
11:30 - 11:55
AbsExpress
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Powerplate Ringtreening
12:00 - 12:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
IntervallVentti
13:00 - 13:55
IntervallVentti
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Sangpomm
13:00 - 13:30
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Treenerite koolitus
16:00 - 18:00
Treenerite koolitus
Treener:
Saal: Väike saal
Taipoksi AII grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi AII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
16:30 - 17:25
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: külalistreener
Saal: Suur saal
Taipoksi K1 grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi K1 grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Spinn-Fitball
18:00 - 18:55
Spinn-Fitball
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Võrkpalli treening ilma treenerita Sparta klientidele, VÕRKPALL +
18:30 - 20:00
Võrkpalli treening ilma treenerita Sparta klientidele, VÕRKPALL +
Treener:
Saal: Võrkpall
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Broneeritud, 21CC
19:00 - 20:30
Broneeritud, 21CC
Treener:
Saal: Rattasaal
Taipoksi DI grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
VinyasaFlow
10:00 - 10:55
VinyasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Suusagrupi treening
10:00 - 12:30
Suusagrupi treening
Treener: Eiko Toom/Raul Olle
Saal: Välitreening 1
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 2
CrossCore Ringtreening
11:00 - 11:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MaratonSpinn
12:00 - 13:30
MaratonSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
TBA
13:00 - 13:45
TBA
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
bodyART
14:00 - 14:55
bodyART
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Broneeritud
14:00 - 16:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Suur saal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taipoksi L grupp
12:00 - 13:00
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
AbsExpress
13:00 - 13:25
AbsExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taipoksi AI grupp
13:00 - 14:30
Taipoksi AI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
YOGAFUNC
13:30 - 14:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
Taipoksi DII grupp+ Sparta liikmed
14:30 - 16:00
Taipoksi DII grupp+ Sparta liikmed
Treener:
Saal: Poksisaal
Sparring
16:00 - 17:30
Sparring
Treener:
Saal: Poksisaal
deepWORK
17:00 - 17:55
deepWORK
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Taipoksi baaskursus
17:30 - 19:00
Taipoksi baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
Pilates
18:00 - 18:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
PumpFX
18:30 - 19:25
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Poksisaal
DynamicStretching
19:30 - 20:25
DynamicStretching
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Eakate jooga
Treener Peeter Liiv
Saal Suur saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Master of Movement (MOM)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Master of Movement (MOM) – on treening, kus arendame liikuvust, jõudu, osavust ja koordinatsiooni. Seda kõike läbi mitmekülgse liikumise. MOM sisaldab elemente võimlemisest, akrobaatikast, jõutreeningust, Capoeira’st, tricking’ust, võitluskunstidest, Parkour’ist ja igalt poolt mujalt.
Broneerimine lõpetatud
TBA
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Ema ja Lapse treening
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinyasaFlow
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
CrossCore Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showtants I
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: AII grupp - 12-17 aastaste noorte grupp
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 17:00 - 17:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad puuduvad
Taipoksi K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: K1 grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute K1 võitlusstiili grupp
Broneerimine lõpetatud
EasySpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 17:45 - 18:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BlastFX
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 4
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening edasijõudnutele. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 3
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening algajatele/nõrgemale grupile. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Eiko Toom/Raul Olle
Saal Välitreening 1
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine Hiiu kergliiklusteel (algusega Tähetorni parklast) vahelduvtehnika harjutused
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SpinnUpHill
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 18:45 - 19:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Powerplate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 18:45 - 19:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taekwon-Do
Treener Jean Feller
Saal Väike saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 20:00 - 21:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Asendustreener
Saal Suur saal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Hege Mardiste
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.11.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI grupp - taipoksi harrastajate grupp
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 07:00 - 08:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
TBA
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 09:00 - 09:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MMA conditioning
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tegemist on 1h pikkuse individaalsetest harjutuste sooritustest koosneva ning intensiivse trenniga, kus kasutusel elemendid võitlusspordist, maadlusest ning isegi joogast.
Broneerimine lõpetatud
BallFit
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
StartPilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Powerplate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sanofi PowerPlate
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpExpress
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showtants II
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp - 7-11 aastaste laste taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Võrkpall+
Treener Rando Soome
Saal Võrkpall
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Spinn-Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Powerplate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 17:00 - 17:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: AI grupp - edasijõudnud
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 18:00 - 18:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: erandkorras 45 min!
Broneerimine lõpetatud
StepFit
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 18:00 - 18:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Algajate liikumisgrupi treening
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Välitreening 2
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 1
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Kergem jooksutrenn linnatänavatel, algusega Spartast
Broneerimine lõpetatud
IntervallMaratonSpinn
Treener Maris Kajari
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 18:30 - 19:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad puuduvad
Taipoksi baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Info: Taipoksi baaskursus noortele ja täiskasvanutele (14+) 01.10-30.11.2017
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 20:00 - 21:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi DII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DynamicStretching
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 14.11.2017
Aeg 21:00 - 21:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 08:30 - 09:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Eakate treening
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparring
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step-Abs
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showtants I
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: 12-17 aastaste noorte taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showtants II
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 16:45 - 17:45
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: K1 grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute K1 võitlusstiili grupp
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 17:45 - 18:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EasySpinn
Treener Evelin Beyer
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 18:00 - 18:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
JõusaaliABC
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Powerplate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Strong by Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Taekwon-Do
Treener Jean Feller
Saal Väike saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 19:30 - 20:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 19:30 - 20:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerBall
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI grupp - taipoksi harrastajate grupp
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 15.11.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
BallFit
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MMA conditioning
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tegemist on 1h pikkuse individaalsetest harjutuste sooritustest koosneva ning intensiivse trenniga, kus kasutusel elemendid võitlusspordist, maadlusest ning isegi joogast.
Broneerimine lõpetatud
Ema ja Lapse treening
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
deepWORK
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Raul Olle
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Powerplate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
Sanofi PowerPlate
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp - 7-11 aastaste laste taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
TBA
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FightFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Väike saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: AI grupp - edasijõudnud
Broneerimine lõpetatud
Step-Abs
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallMaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 1
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas uuele grupile. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Taipoksi baaskursus noortele ja täiskasvanutele (14+) 01.10-30.11.2017
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Asendustreener
Saal Suur saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 20:00 - 21:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Hege Mardiste!
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi DII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.11.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Kotitreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 11:30 - 11:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Powerplate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 13:00 - 13:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Treenerite koolitus
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 16:00 - 18:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Taipoksi AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: 12-17 aastaste noorte taipoksi
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener külalistreener
Saal Suur saal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Terje Hakman-Salokorpi
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: K1 grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute K1 võitlusstiili grupp
Broneerimine lõpetatud
Spinn-Fitball
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening ilma treenerita Sparta klientidele, VÕRKPALL +
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 18:30 - 20:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud, 21CC
Treener
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.11.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI grupp - taipoksi harrastajate grupp
Broneerimine lõpetatud
VinyasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 18.11.2017
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Eiko Toom/Raul Olle
Saal Välitreening 1
Kuupäev 18.11.2017
Aeg 10:00 - 12:30
Kestvus 150 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks-käik imitatsioon algusega Spartast
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 2
Kuupäev 18.11.2017
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: algusega Spartast, Matk Männiku metsadesse ja tagasi
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.11.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 18.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MaratonSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.11.2017
Aeg 12:00 - 13:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TBA
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 18.11.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 18.11.2017
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 18.11.2017
Aeg 14:00 - 16:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
CoreFit
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 37

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: L grupp - 7-11 aastaste laste taipoksi grupp

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 13:00 - 13:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: AI grupp - taipoks edasijõudnutele

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 13:30 - 14:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi DII grupp+ Sparta liikmed
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Sparring
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
deepWORK
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 35

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Taipoksi baaskursus noortele ja täiskasvanutele (14+) 01.10-30.11.2017

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 35

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
DynamicStretching
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 19.11.2017
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *