11. okt
Esmaspäev
12. okt
Teisipäev
13. okt
Kolmapäev
14. okt
Neljapäev
15. okt
Reede
16. okt
Laupäev
17. okt
Pühapäev
700
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Evelin Talts
Saal:
KST
11:00 - 11:55
KST
Treener: Evelin Talts
Saal:
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
SpartaSkill
12:00 - 12:55
SpartaSkill
Treener: Eiko Toom
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal:
IntervallSpinn
17:30 - 18:25
IntervallSpinn
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal:
SeljaEri
18:00 - 18:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal:
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:25
PowerPlate ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
KST
19:00 - 19:55
KST
Treener: Signe Vent
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal:
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal:
Jõusaali ABC algajad
10:00 - 10:55
Jõusaali ABC algajad
Treener: Siim Kelner
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
bodyArt
11:00 - 11:55
bodyArt
Treener: Signe Vent
Saal:
Step&Abs
11:00 - 11:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Sparta Cheerleaders
17:00 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal:
BallFit
17:00 - 17:55
BallFit
Treener: Kristi Vaher
Saal:
EasySpinn
17:30 - 18:25
EasySpinn
Treener: Signe Vent
Saal:
Poks
17:30 - 18:30
Poks
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
FunctionalBody
18:00 - 18:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
Jõusaali ABC algajad
18:00 - 18:55
Jõusaali ABC algajad
Treener: Siim Kelner
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Rattagrupi treening
18:00 - 19:30
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
IntervallVentti
19:00 - 19:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal:
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
YogaFunc
07:30 - 08:20
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Kristel Moorus
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Moorus
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
IntervallVentti
16:00 - 16:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal:
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal:
BodyIntervall
17:00 - 17:55
BodyIntervall
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
PilatesFlow
17:30 - 18:25
PilatesFlow
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal:
IntervallSpinn
18:00 - 18:55
IntervallSpinn
Treener: külalistreener
Saal:
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:25
PowerPlate ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal:
YogaFunc
18:30 - 19:25
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
PowerBall
19:30 - 20:25
PowerBall
Treener: Eiko Toom
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Jõusaali ABC edasijõudnutele
10:00 - 10:55
Jõusaali ABC edasijõudnutele
Treener: Siim Kelner
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Jooksugrupi treening
10:00 - 11:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Pilates
11:00 - 11:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Cheerleaders
17:00 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener:
Saal:
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
PowerPlate ringtreening
17:30 - 18:30
PowerPlate ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal:
Jooksugrupi treening
17:30 - 19:00
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
Jõusaali ABC edasijõudnud
18:00 - 18:55
Jõusaali ABC edasijõudnud
Treener: Siim Kelner
Saal:
VinjasaFlow
18:00 - 18:55
VinjasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal:
Step&Abs
18:00 - 18:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
IntervallMaratonSpinn
18:00 - 19:15
IntervallMaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal:
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
IntervallVentti
20:00 - 20:55
IntervallVentti
Treener: Reigo Jörsi
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal:
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
KST
17:00 - 17:55
KST
Treener: Evelin Talts
Saal:
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Suusagrupi treening
10:00 - 12:00
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
VinjasaFlow
10:30 - 11:25
VinjasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal:
MaratonSpinn
10:30 - 12:00
MaratonSpinn
Treener: Sparta treenerid
Saal:
Sparta Pump
11:30 - 12:25
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
KST
12:30 - 13:25
KST
Treener: Signe Vent
Saal:
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Pilates
18:00 - 18:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Dünaamiline venitus
18:30 - 19:25
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Signe Vent
Saal:
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SpartaSkill
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance II
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: fartlek ja harjutused (jõukohane kõigile). Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus.
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 11.10.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC algajad
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
bodyArt
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Margus Mikk
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BallFit
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras BallFit!
Broneerimine lõpetatud
EasySpinn
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Poks
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC algajad
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: fartlek ja harjutused (jõukohane kõigile). Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus.
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine, algusega Liivametsa tn. parklast.
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit, algusega Spartast. Ratastel rahulikum sõit metsa- ja rattateedel. (1,5h)
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 12.10.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance II
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BodyIntervall
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener külalistreener
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treener Urve Russow.
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerBall
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 13.10.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC edasijõudnutele
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 10:00 - 11:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Päevane jooksutreening Järve metsas. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 10:30 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Treening jääb ära!
Vabad kohad puuduvad
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 18:00 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC edasijõudnud
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinjasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallMaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal
Kuupäev 14.10.2021
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 15.10.2021
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 15.10.2021
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 15.10.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 15.10.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 15.10.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 15.10.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 15.10.2021
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 15.10.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 15.10.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 15.10.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 15.10.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 16.10.2021
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38
Info: Imitatsioon, algusega NÕMME SPORDIKESKUSE parklast.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
VinjasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 16.10.2021
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
MaratonSpinn
Treener Sparta treenerid
Saal
Kuupäev 16.10.2021
Aeg 10:30 - 12:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 33
Vabad kohad 26

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 16.10.2021
Aeg 11:30 - 12:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
KST
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 16.10.2021
Aeg 12:30 - 13:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 17.10.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 17.10.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 17.10.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 17.10.2021
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 17.10.2021
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 17.10.2021
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 33
Vabad kohad 32

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Kinnitan, et olen terve, pole naasnud 2 viimase nädala jooksul välismaalt ja mul puudub varasem kontakt haige inimesega.*