11. sept
Esmaspäev
12. sept
Teisipäev
13. sept
Kolmapäev
14. sept
Neljapäev
15. sept
Reede
16. sept
Laupäev
17. sept
Pühapäev
700
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eakate jooga
09:30 - 10:25
Eakate jooga
Treener: Peeter Liiv
Saal: Suur saal
Master of Movement (MOM)
10:00 - 11:00
Master of Movement (MOM)
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
11:00 - 11:45
TBA
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Ema ja Lapse treening
11:00 - 11:55
Ema ja Lapse treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Step
12:00 - 12:55
Step
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
VinyasaFlow
12:00 - 12:55
VinyasaFlow
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
CrossCore Ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
CoreExpress
13:00 - 13:45
CoreExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showtants I
15:30 - 16:25
Noorte Showtants I
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Suur saal
AII Baaskursus
16:00 - 17:30
AII Baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
Sparta Cheerleaders
16:30 - 17:25
Sparta Cheerleaders
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Suur saal
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Sangpomm
17:00 - 17:30
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
17:30 - 18:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Taipoksi K1 grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi K1 grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
EasySpinn
17:45 - 18:30
EasySpinn
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
BlastFX
18:00 - 18:55
BlastFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
Suusagrupi treening
18:00 - 20:00
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 1
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
18:30 - 19:25
CrossCore Ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
Powerplate Ringtreening
18:45 - 19:30
Powerplate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
SeljaEri
19:00 - 19:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taekwon-Do
20:00 - 21:00
Taekwon-Do
Treener: Jean Feller
Saal: Väike saal
Taipoksi DI grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
09:00 - 09:45
TBA
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eratreening
10:00 - 11:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
BallFit
11:00 - 11:55
BallFit
Treener: Evelin Talts
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
StartPilates
12:00 - 12:55
StartPilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Powerplate Ringtreening
12:00 - 12:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
12:00 - 13:30
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal 2
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
16:00 - 16:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Nooste Showtants II
16:00 - 16:55
Nooste Showtants II
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Väike saal
Taipoksi L grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Võrkpall+
16:30 - 18:00
Võrkpall+
Treener: Rando Soome
Saal: Võrkpall
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Spinn-Pump
17:00 - 17:55
Spinn-Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Rattasaal
Powerplate Ringtreening
17:00 - 17:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
Taipoksi AI grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi AI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
VäliRatas/Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
VäliRatas/Rattagrupi treening
Treener: Allan Aulik/Priit Prous
Saal: Välitreening 1
RattaABC
18:00 - 19:30
RattaABC
Treener: Allan Aulik
Saal: Välitreening 5
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
StepFit
18:00 - 18:55
StepFit
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
T3 Pump
18:00 - 18:30
T3 Pump
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Algajate liikumisgrupi treening
18:00 - 19:00
Algajate liikumisgrupi treening
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 3
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Broneeritud
19:00 - 19:45
Broneeritud
Treener:
Saal: Suur saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
20:00 - 21:00
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
DII Baaskursus
20:30 - 22:00
DII Baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
DynamicStretching
21:00 - 21:25
DynamicStretching
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
08:30 - 09:25
PumpFX
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Sparring
10:00 - 11:30
Sparring
Treener:
Saal: Poksisaal
Step-Abs
11:00 - 11:55
Step-Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Evelin Talts
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: külalistreener
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
12:00 - 13:30
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal 2
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Sangpomm
13:00 - 13:30
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showtants I
15:30 - 16:25
Noorte Showtants I
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Väike saal
AII Baaskursus
16:00 - 17:30
AII Baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
broneeritud
16:00 - 17:00
broneeritud
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Noorte Showtants II
16:30 - 17:25
Noorte Showtants II
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Väike saal
PumpFX
17:00 - 17:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
PilatesFlow
17:30 - 18:25
PilatesFlow
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Taipoksi K1 grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi K1 grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
CrossCore Ringtreening
17:45 - 18:40
CrossCore Ringtreening
Treener: Enn Leet
Saal: Jõusaal
CoreFit
18:00 - 18:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
EasySpinn
18:00 - 18:45
EasySpinn
Treener: külalistreener
Saal: Rattasaal
JõusaaliABC
18:00 - 18:55
JõusaaliABC
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Jooks
18:30 - 20:00
Jooks
Treener: Marius Unt
Saal: Välitreening 1
YOGAFUNC
18:30 - 19:25
YOGAFUNC
Treener: külalistreener
Saal: Väike saal
Powerplate Ringtreening
18:30 - 19:15
Powerplate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Strong by Zumba
19:00 - 19:55
Strong by Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Taekwon-Do
19:30 - 20:30
Taekwon-Do
Treener: Jean Feller
Saal: Väike saal
Sangpomm
19:30 - 20:00
Sangpomm
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi DI grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
BallFit
09:00 - 09:55
BallFit
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eratreening
10:00 - 11:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Ema ja Lapse treening
11:00 - 11:55
Ema ja Lapse treening
Treener: Evelin Talts
Saal: Väike saal
T3 Pump
11:30 - 12:00
T3 Pump
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
deepWORK
12:00 - 12:55
deepWORK
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Powerplate Ringtreening
12:00 - 12:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
12:00 - 13:30
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal 2
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi L grupp
16:00 - 17:30
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
17:00 - 17:55
TBA
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
FightFX
17:00 - 17:55
FightFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Väike saal
Taipoksi AI grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi AI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Step-Abs
18:00 - 18:55
Step-Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
18:00 - 18:55
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
18:00 - 19:30
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 1
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
PumpFX
19:00 - 19:55
PumpFX
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
Zumba
19:00 - 19:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
DII Baaskursus
20:30 - 22:00
DII Baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Eratreening
08:00 - 09:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eratreening
09:00 - 10:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Kotitreening
10:00 - 11:30
Kotitreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
10:30 - 11:25
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
AbsExpress
11:30 - 11:55
AbsExpress
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Ingrid Koort
Saal: Väike saal
Eratreening
12:00 - 13:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Powerplate Ringtreening
12:00 - 12:45
Powerplate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Eratreening
13:00 - 14:30
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
Sangpomm
13:00 - 13:30
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Eratreening
14:30 - 16:00
Eratreening
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
EnergyFlow
16:00 - 16:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
AII Baaskursus
16:00 - 17:30
AII Baaskursus
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
16:30 - 17:25
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Sparta Cheerleaders
17:30 - 18:25
Sparta Cheerleaders
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Väike saal
Taipoksi K1 grupp
17:30 - 19:00
Taipoksi K1 grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
Spinn-Fitball
18:00 - 18:55
Spinn-Fitball
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Taipoksi C grupp
19:00 - 20:30
Taipoksi C grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi DI grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
VinyasaFlow
10:00 - 10:55
VinyasaFlow
Treener: külalistreener
Saal: Väike saal
Suusagrupi treening
10:00 - 12:30
Suusagrupi treening
Treener: Jaanus Teppan
Saal: Välitreening 1
Rattagrupi treening
10:00 - 13:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 2
NS ja SC ühistreening
10:30 - 11:55
NS ja SC ühistreening
Treener: Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
11:00 - 11:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
TBA
13:00 - 13:45
TBA
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
bodyART
14:00 - 14:55
bodyART
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taipoksi L grupp
12:00 - 13:00
Taipoksi L grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
AbsExpress
13:00 - 13:25
AbsExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taipoksi AI grupp
13:00 - 14:30
Taipoksi AI grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
YOGAFUNC
13:30 - 14:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
DII Baaskursus + Sparta liikmed
14:30 - 16:00
DII Baaskursus + Sparta liikmed
Treener:
Saal: Poksisaal
Sparring
16:00 - 17:30
Sparring
Treener:
Saal: Poksisaal
deepWORK
17:00 - 17:55
deepWORK
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Pilates
18:00 - 18:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
PumpFX
18:30 - 19:25
PumpFX
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Poksisaal
DynamicStretching
19:30 - 20:25
DynamicStretching
Treener: külalistreener
Saal: Väike saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eakate jooga
Treener Peeter Liiv
Saal Suur saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Master of Movement (MOM)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Master of Movement (MOM) – on treening, kus arendame liikuvust, jõudu, osavust ja koordinatsiooni. Seda kõike läbi mitmekülgse liikumise. MOM sisaldab elemente võimlemisest, akrobaatikast, jõutreeningust, Capoeira’st, tricking’ust, võitluskunstidest, Parkour’ist ja igalt poolt mujalt.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Ema ja Lapse treening
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Step
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
VinyasaFlow
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Noorte Showtants I
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AII Baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: AII baaskursus - 12-17 aastaste noorte taipoksi baaskursus. Alustab 4.09. Registreerimine: www.taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sparta Cheerleaders
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 17:00 - 17:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: K1 grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute K1 võitlusstiili grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasySpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 17:45 - 18:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
BlastFX
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 1
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine Vääna tammi kergliiklusteel algusega Tähetorni parklast . Erialised harjutused rullidel- käte jõud.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Powerplate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 18:45 - 19:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taekwon-Do
Treener Jean Feller
Saal Väike saal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 20:00 - 21:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 11.09.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI grupp - taipoksi harrastajate grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 09:00 - 09:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
BallFit
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
StartPilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Powerplate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 12:00 - 13:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sanofi PowerPlate
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
PumpExpress
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Nooste Showtants II
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp - 7-11 aastaste laste taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võrkpall+
Treener Rando Soome
Saal Võrkpall
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Spinn-Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Powerplate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 17:00 - 17:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Treening alustab 19. septembril!
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Taipoksi AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: AI grupp - edasijõudnud 12-17 aastaste noorte taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
VäliRatas/Rattagrupi treening
Treener Allan Aulik/Priit Prous
Saal Välitreening 1
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: maastikusõit algusega Spartast. Erinevate tõusude ja laskumiste harjutamine
Broneerimine lõpetatud
Külaline
RattaABC
Treener Allan Aulik
Saal Välitreening 5
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tund kõigile tasuta!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
StepFit
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Septembrikuus keskendutakse põhisammude omandamisele!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 18:00 - 18:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Tund alustab 19. septembril!
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Algajate liikumisgrupi treening
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Välitreening 2
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 3
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Taastav treening peale SEB Maratoni nädalavahetust
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Broneeritud
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 19:00 - 19:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 20:00 - 21:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DII Baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DII baaskursus - täiskasvanute taipoksi baaskursus. Alustab 5.09. Registreerimine: www.taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DynamicStretching
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 12.09.2017
Aeg 21:00 - 21:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 08:30 - 09:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sparring
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Step-Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SeljaEri
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener külalistreener
Saal Väike saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Kadri Raig
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 12:00 - 13:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Noorte Showtants I
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AII Baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: AII baaskursus - 12-17 aastaste noorte taipoksi baaskursus. Alustab 4.09. Registreerimine: www.taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
broneeritud
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 16:00 - 17:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Noorte Showtants II
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: K1 grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute K1 võitlusstiili grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 17:45 - 18:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasySpinn
Treener külalistreener
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 18:00 - 18:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Urwe Rossow
Broneerimine lõpetatud
Külaline
JõusaaliABC
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooks
Treener Marius Unt
Saal Välitreening 1
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 18:30 - 20:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener külalistreener
Saal Väike saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Kadri Raig
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Powerplate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Tund alustab 20. septembril!
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Strong by Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taekwon-Do
Treener Jean Feller
Saal Väike saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 19:30 - 20:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 19:30 - 20:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Tund alustab 20. septembril!
Vabad kohad puuduvad
Külaline
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 13.09.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI grupp - taipoksi harrastajate grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
BallFit
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Ema ja Lapse treening
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
deepWORK
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Powerplate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 12:00 - 13:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sanofi PowerPlate
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp - 7-11 aastaste laste taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FightFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Väike saal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: AI grupp - edasijõudnud 12-17 aastaste noorte taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Step-Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: maastikutsõit algusega Spartast, Meeskonna sõit kiiremas tempos
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 1
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas, algusega Spartast
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas uuele grupile
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DII Baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.09.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DII baaskursus - täiskasvanute taipoksi baaskursus. Alustab 5.09. Registreerimine: www.taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Kotitreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 11:30 - 11:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Ingrid Koort
Saal Väike saal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Powerplate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - toimuvad vaid eelneval kokkuleppel treeneriga. Registreerimine: info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AII Baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: AII baaskursus - 12-17 aastaste noorte taipoksi baaskursus. Alustab 4.09. Registreerimine: www.taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sparta Cheerleaders
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: K1 grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute K1 võitlusstiili grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Spinn-Fitball
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi C grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C grupp - vähemalt 2 aastase kogemusega edasijõudnute taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.09.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI grupp - taipoksi harrastajate grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
VinyasaFlow
Treener külalistreener
Saal Väike saal
Kuupäev 16.09.2017
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Terje Hakman-Salokorpi
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Suusagrupi treening
Treener Jaanus Teppan
Saal Välitreening 1
Kuupäev 16.09.2017
Aeg 10:00 - 12:30
Kestvus 150 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks-käik imitatsioon algusega Spartast
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 2
Kuupäev 16.09.2017
Aeg 10:00 - 13:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: treenerita treening, Sõit Tapa suunal ja tagasi
Broneerimine lõpetatud
Külaline
NS ja SC ühistreening
Treener Liis Laisaar/Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 16.09.2017
Aeg 10:30 - 11:55
Kestvus 85 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 16.09.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 16.09.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 16.09.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 16.09.2017
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreFit
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 17.09.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.09.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp - 7-11 aastaste laste taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 17.09.2017
Aeg 13:00 - 13:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.09.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: AI grupp - edasijõudnud 12-17 aastaste noorte taipoksi grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 17.09.2017
Aeg 13:30 - 14:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DII Baaskursus + Sparta liikmed
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.09.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DII baaskursus - täiskasvanute taipoksi baaskursus. Alustab 5.09. Registreerimine: www.taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sparring
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.09.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
deepWORK
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 17.09.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 17.09.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 17.09.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.09.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.09.2017
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DynamicStretching
Treener külalistreener
Saal Väike saal
Kuupäev 17.09.2017
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jaanika Tammearu
Broneerimine lõpetatud
Külaline