12. aug
Esmaspäev
13. aug
Teisipäev
14. aug
Kolmapäev
15. aug
Neljapäev
16. aug
Reede
17. aug
Laupäev
18. aug
Pühapäev
700
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
KST
11:00 - 11:45
KST
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal: Väike saal
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
DanceMix
17:00 - 17:55
DanceMix
Treener: Evelin Talts
Saal: Väike saal
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Sangpomm
17:30 - 18:00
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PowerPlate Ringtreening
18:00 - 18:55
PowerPlate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
YOGAFUNC
18:00 - 18:55
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:30 - 19:25
CrossCore ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
SeljaEri
19:00 - 19:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Step
11:00 - 11:55
Step
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
bodyART
12:00 - 12:55
bodyART
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Sparta PumpExpress
13:00 - 13:45
Sparta PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Võrkpalli treening
16:30 - 18:00
Võrkpalli treening
Treener:
Saal: Võrkpall
PowerPlate ringtreening
17:00 - 17:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal 2
POUND
17:00 - 17:55
POUND
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Egle Nabi Fitness
17:30 - 18:45
Egle Nabi Fitness
Treener: Egle Nabi
Saal: Jõusaal 3
Spinning & Kere
18:00 - 18:55
Spinning & Kere
Treener: Tiina Mikk
Saal: Rattasaal
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 1
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Sparta Pump
19:00 - 20:00
Sparta Pump
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
10:00 - 10:55
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Sparta ringtreening
11:00 - 11:55
Sparta ringtreening
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
HIIT
11:30 - 12:00
HIIT
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
PowerPlate Ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
POUND
13:00 - 13:45
POUND
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
17:00 - 17:55
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
PILATESFUNC
17:30 - 18:25
PILATESFUNC
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Step&Body
18:00 - 18:55
Step&Body
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Enn Leet
Saal: Jõusaal
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Jooksutrenn
18:30 - 20:00
Jooksutrenn
Treener: Marius Unt
Saal: Välitreening 1
YOGAFUNC
18:30 - 19:25
YOGAFUNC
Treener: Kristel Moorus
Saal: Väike saal
CoreFit
19:00 - 19:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
MyRide+
20:15 - 20:45
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
POUND
11:00 - 11:45
POUND
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Sparta PumpExpress
13:00 - 13:45
Sparta PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Egle Nabi Fitness
17:30 - 18:45
Egle Nabi Fitness
Treener: Egle Nabi
Saal: Jõusaal 3
IntervallSpinning
17:30 - 18:25
IntervallSpinning
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Kuuba rütmid
18:00 - 18:55
Kuuba rütmid
Treener: Hansel Rivero
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
18:00 - 18:55
PowerPlate Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal 2
Step/Abs
18:00 - 18:55
Step/Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 1
Suusgrupi treening
18:00 - 19:30
Suusgrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Jõusaali ABC
19:00 - 19:55
Jõusaali ABC
Treener:
Saal: Jõusaal
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
19:00 - 19:55
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:20
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
10:30 - 11:25
Sparta Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Ingrid Koort
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
KereEri
18:00 - 18:55
KereEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Võrkpalli treening
18:00 - 19:30
Võrkpalli treening
Treener:
Saal: Võrkpall
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
VinyasaFlow
10:00 - 10:55
VinyasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 3
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
AbsExpress
12:00 - 12:30
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
IntervallBody
17:00 - 17:55
IntervallBody
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Salsa
18:00 - 18:55
Salsa
Treener: Hansel Rivero
Saal: Väike saal
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Suur saal
Dünaamiline venitus
19:05 - 20:00
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal Väike saal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras DanceMix
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 17:30 - 18:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.08.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening ilma treneerita
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Egle Nabi Fitness
Treener Egle Nabi
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Alakeha treening Mitte lisapaketi omanik saab broneerida treeningu samal päeval alates kl 13:00-st.
Broneerimine lõpetatud
Spinning & Kere
Treener Tiina Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (fartlek) + venitusharjutused ja harjutused kerelihastele Sparta Spordiklubis. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit, algusega Spartast. Sõit Kakumäe radadel.
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine Järve metsa kergliiklusteel, paaristõuketreening.
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.08.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta ringtreening
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
HIIT
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PILATESFUNC
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step&Body
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras Step&Body
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Enne treeningut on soovitav teha jõusaali kardioalas 10-15 minutiline soojendus.
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Sõidame Viimsi ja Pirita tõusudel. Mäe lõigud. Maanteesõit. Algusega velodtoomilt.
Broneerimine lõpetatud
Jooksutrenn
Treener Marius Unt
Saal Välitreening 1
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 18:30 - 20:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused, hüplemised, spurdid). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristel Moorus
Saal Väike saal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.08.2019
Aeg 20:15 - 20:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras ZUMBA asemel POUND!
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Egle Nabi Fitness
Treener Egle Nabi
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Alakeha treening Mitte lisapaketi omanik saab broneerida treeningu samal päeval alates kl 13:00-st.
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinning
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Kuuba rütmid
Treener Hansel Rivero
Saal Väike saal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step/Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Enne treeningut on soovitav teha jõusaali kardioalas 10-15 minutiline soojendus.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused, hüplemised, kiirendused). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 1
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas algajatele (jooksuharjutused, hüplemised, kiirendused). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Suusgrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks+ Jõuvastupidavuse arendamine Sparta saalis.
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: Treening jääb ära!
Vabad kohad puuduvad
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 15.08.2019
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal Suur saal
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Ingrid Koort
Saal Väike saal
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KereEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening ilma treneerita
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.08.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinyasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 17.08.2019
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 3
Kuupäev 17.08.2019
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rattasõit (maantee) algusega Spartast. Kiili-Tuhala-Kohila-Hageri-Kiisa ring. Treening ilma treenerita.
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 17.08.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 17.08.2019
Aeg 12:00 - 12:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallBody
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 18.08.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras IntervallBody.
Broneerimine lõpetatud
Salsa
Treener Hansel Rivero
Saal Väike saal
Kuupäev 18.08.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 18.08.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Suur saal
Kuupäev 18.08.2019
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 18.08.2019
Aeg 19:05 - 20:00
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud