14. aug
Esmaspäev
15. aug
Teisipäev
16. aug
Kolmapäev
17. aug
Neljapäev
18. aug
Reede
19. aug
Laupäev
20. aug
Pühapäev
700
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Master of Movement (MOM)
10:00 - 11:30
Master of Movement (MOM)
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
11:00 - 11:45
TBA
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
StartPilates
12:00 - 12:55
StartPilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
EasyStep
12:00 - 12:55
EasyStep
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Sangpomm
13:00 - 13:30
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
17:30 - 18:25
PumpFX
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Algajate liikumisgrupi treening
17:30 - 18:30
Algajate liikumisgrupi treening
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Välitreening 2
IntervallSpinn
17:45 - 18:40
IntervallSpinn
Treener: Evelin Beyer
Saal: Rattasaal
SeljaEri
18:00 - 18:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Suusagrupi treening
18:00 - 20:00
Suusagrupi treening
Treener: Jaanus Teppan/Eiko Toom
Saal: Välitreening 1
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CrossCore Ringtreening
18:30 - 19:30
CrossCore Ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Taipoksi C, KI , AI ja AII
19:00 - 20:30
Taipoksi C, KI , AI ja AII
Treener:
Saal: Poksisaal
Taekwon-Do
19:30 - 20:30
Taekwon-Do
Treener: Jean Feller
Saal: Väike saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi DI ja DII grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
BallFit
11:00 - 11:55
BallFit
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
VinyasaFlow
12:00 - 12:55
VinyasaFlow
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate Ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Eiko Toom
Saal: Suur saal
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Jõusaal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
16:00 - 17:00
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
16:00 - 17:30
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
Treener:
Saal: Poksisaal
Võrkpall
16:30 - 18:00
Võrkpall
Treener:
Saal: Võrkpall
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
17:00 - 17:45
PowerPlate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
StepFit
17:30 - 18:25
StepFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
17:30 - 19:00
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal 2
SuveVorm
17:45 - 19:00
SuveVorm
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Välitreening 5
VäliRatas/Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
VäliRatas/Rattagrupi treening
Treener: Allan Aulik
Saal: Välitreening 1
T3 Pump
18:00 - 18:30
T3 Pump
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Suusagrupi treening
18:00 - 20:00
Suusagrupi treening
Treener: Jaanus Teppan/Eiko Toom
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 3
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 4
RattaABC
18:00 - 19:30
RattaABC
Treener: Allan Aulik
Saal: Välitreening 5
DanceMix
18:30 - 19:25
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Suur saal
Pilates
18:30 - 19:25
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
AbsExpress
19:30 - 19:55
AbsExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Bujinkan
19:30 - 21:30
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
PumpFX
20:00 - 20:55
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
08:30 - 09:30
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Eakate treening
09:30 - 10:30
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Taipoks/sparring
10:00 - 11:30
Taipoks/sparring
Treener:
Saal: Poksisaal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
Taipoksi eratund
11:00 - 12:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal 2
AbsExpress
11:30 - 11:55
AbsExpress
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
17:00 - 18:00
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
PilatesFlow
17:30 - 18:25
PilatesFlow
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
17:45 - 18:40
CrossCore Ringtreening
Treener: Enn Leet
Saal: Jõusaal
CoreFit
18:00 - 18:55
CoreFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Jooks
18:30 - 20:00
Jooks
Treener: Marius Unt
Saal: Välitreening 1
YOGAFUNC
18:30 - 19:25
YOGAFUNC
Treener:
Saal: Väike saal
PowerPlate Ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate Ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
Zumba
19:00 - 20:00
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
Taipoksi C, KI , AI ja AII
19:00 - 20:30
Taipoksi C, KI , AI ja AII
Treener:
Saal: Poksisaal
Taekwon-Do
19:30 - 20:30
Taekwon-Do
Treener: Jean Feller
Saal: Väike saal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Taipoksi DI ja DII grupp
20:30 - 22:00
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener:
Saal: Poksisaal
DanceLife Tantsustuudio
20:30 - 22:00
DanceLife Tantsustuudio
Treener:
Saal: Väike saal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Ema ja Lapse Treening
11:00 - 11:55
Ema ja Lapse Treening
Treener: Evelin Talts
Saal: Väike saal
T3 Pump
11:30 - 11:55
T3 Pump
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
PowerPlate Ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate Ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
16:00 - 17:30
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
Treener:
Saal: Poksisaal
TBA
17:00 - 17:55
TBA
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
17:30 - 18:25
YOGAFUNC
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
17:30 - 19:00
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal 2
Step - Abs
18:00 - 18:55
Step - Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Rattagrupi treening
18:00 - 19:30
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 1
PumpFX
19:00 - 20:00
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Bujinkan
19:30 - 21:30
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
Taipoksi eratund
08:00 - 09:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Taipoksi eratund
09:00 - 10:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
Taipoks/kotitreening
10:00 - 11:30
Taipoks/kotitreening
Treener:
Saal: Poksisaal
PumpFX
10:30 - 11:30
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Taipoksi eratund
11:00 - 12:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal 2
AbsExpress
11:30 - 11:55
AbsExpress
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
PowerPlate Ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
Taipoksi eratund
12:00 - 13:00
Taipoksi eratund
Treener:
Saal: Poksisaal
ZumbaExpress
13:00 - 13:45
ZumbaExpress
Treener: Kaisa Edenberg
Saal: Väike saal
Broneeritud
14:00 - 15:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Rattasaal
CrossCore Ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
PumpFX
17:00 - 18:00
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Võrkpall Sparta klientidele
17:30 - 19:00
Võrkpall Sparta klientidele
Treener:
Saal: Võrkpall
Taipoksi C, KI , AI ja AII
19:00 - 20:30
Taipoksi C, KI , AI ja AII
Treener:
Saal: Poksisaal
Taipoksi DI ja DII grupp+ Sparta liikmed
20:30 - 22:00
Taipoksi DI ja DII grupp+ Sparta liikmed
Treener:
Saal: Poksisaal
Rattagrupi treening
10:00 - 13:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 1
PumpFX
11:00 - 11:55
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
AbsExpress
12:00 - 12:25
AbsExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Joosugrupi treening
11:00 - 14:00
Joosugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 1
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
12:00 - 13:00
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
Treener:
Saal: Poksisaal
Brasiljan Jiu Jitsu MMA (BJJ)
17:30 - 19:00
Brasiljan Jiu Jitsu MMA (BJJ)
Treener:
Saal: Poksisaal 2
PumpFX
19:00 - 19:55
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
BallFit
19:00 - 19:55
BallFit
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
DynamicStretching
20:00 - 20:55
DynamicStretching
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Master of Movement (MOM)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treeningud mõeldud nii algajatele kui edasijõudnutele.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
StartPilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasyStep
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Algajate liikumisgrupi treening
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Välitreening 2
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Evelin Beyer
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 17:45 - 18:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Suusagrupi treening
Treener Jaanus Teppan/Eiko Toom
Saal Välitreening 1
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: jooks Järve metsas ja  jõuvastupidavuse arendamine Sparta saalis
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 18:30 - 19:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi C, KI , AI ja AII
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C Grupp - Taipoks edasijõudnutele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taekwon-Do
Treener Jean Feller
Saal Väike saal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 19:30 - 20:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 14.08.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI Grupp - Taipoks harrastajad ja algajad
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
BallFit
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
VinyasaFlow
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpExpress
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sanofi PowerPlate
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 16:00 - 17:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võrkpall
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: treenerita treening
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 17:00 - 17:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
StepFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiljan Jui Jitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SuveVorm
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Välitreening 5
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 17:45 - 19:00
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
VäliRatas/Rattagrupi treening
Treener Allan Aulik
Saal Välitreening 1
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: maastikusõit algusega Spartast, Kiirem treening. Ajavõtt ringil.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 18:00 - 18:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Suusagrupi treening
Treener Jaanus Teppan/Eiko Toom
Saal Välitreening 2
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine Vääna tammi kergliiklusteel algusega Tähetorni parklast , Paaristõuke treening
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 3
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Järve metsas fartlek + Sparta Spordiklubis venitusharjutused ja kerelihaste harjutused.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 4
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Järve metsas pikad lõigud (ettevalmistus SEB Tallinna maratoniks ja poolmaratoniks) + venitusharjutused
Broneerimine lõpetatud
Külaline
RattaABC
Treener Allan Aulik
Saal Välitreening 5
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tund kõigile tasuta!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 19:30 - 19:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 19:30 - 21:30
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.08.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 08:30 - 09:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 09:30 - 10:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoks/sparring
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SeljaEri
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 11:00 - 12:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 11:30 - 11:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 17:00 - 18:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 17:45 - 18:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooks
Treener Marius Unt
Saal Välitreening 1
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 18:30 - 20:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Asendustreener Pille Karotamm
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi C, KI , AI ja AII
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Taipoksi grupp edasijõudnutele.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taekwon-Do
Treener Jean Feller
Saal Väike saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 19:30 - 20:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI ja DII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI Grupp - Taipoks harrastajad ja algajad
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DanceLife Tantsustuudio
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 16.08.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Ema ja Lapse Treening
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 11:30 - 11:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreFit
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sanofi PowerPlate
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiljan Jiu Jitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Step - Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: maanteesõit algusega Spartast, Sõidame Tuhala suunal ja tagasi. Tempo lõik.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas uuele grupile
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 1
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas, algusega Spartast
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 19:30 - 21:30
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.08.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoks/kotitreening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 10:00 - 11:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 10:30 - 11:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 11:00 - 12:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 11:30 - 11:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Eratreeningud - on mõeldud kõigile, kes soovivad individuaalsemat lähenemist. Treeningud toimuvad vaid neile, kes on ennast eelnevalt registreerinud e-maili teel info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
ZumbaExpress
Treener Kaisa Edenberg
Saal Väike saal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Broneeritud
Treener
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 14:00 - 15:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 17:00 - 18:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võrkpall Sparta klientidele
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi C, KI , AI ja AII
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: C grupp edasijõudnutele. AI Grupp - edasijõudnud noored 13-17 eluaastat AII Grupp - algajad noored 13-17 eluaastat B Grupp - K1 treening edasijõudnutele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI ja DII grupp+ Sparta liikmed
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.08.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DI Grupp - Taipoks harrastajad ja algajad
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 1
Kuupäev 19.08.2017
Aeg 10:00 - 13:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: treenerita treening, algusega Spartast. Sõit Kuusalu suunal ja tagasi
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 19.08.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 19.08.2017
Aeg 12:00 - 12:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Joosugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 20.08.2017
Aeg 11:00 - 14:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Pikk treening. Pirita või Nõmme
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi Lastegrupp (L grupp)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.08.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiljan Jiu Jitsu MMA (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 20.08.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 20.08.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
BallFit
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 20.08.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DynamicStretching
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 20.08.2017
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline