07. juun
Esmaspäev
08. juun
Teisipäev
09. juun
Kolmapäev
10. juun
Neljapäev
11. juun
Reede
12. juun
Laupäev
13. juun
Pühapäev
700
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
KST
11:00 - 11:55
KST
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal:
Jõusaali ringtreening
17:30 - 18:25
Jõusaali ringtreening
Treener: Siim Kelner
Saal:
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
SeljaEri
18:00 - 18:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Suusagrupi treening
18:00 - 20:00
Suusagrupi treening
Treener: külalistreener
Saal: Välitreening 4
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal:
CrossCore ringtreening
18:30 - 19:25
CrossCore ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal:
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
Sparta Cheerleader
19:00 - 20:00
Sparta Cheerleader
Treener: Berit Kiik
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Jõusaali ABC algajale
10:00 - 11:00
Jõusaali ABC algajale
Treener: Siim Kelner
Saal:
bodyArt
11:00 - 11:55
bodyArt
Treener: Signe Vent
Saal:
Step&Abs
11:00 - 11:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
Jõusaali ABC algajale
17:00 - 18:00
Jõusaali ABC algajale
Treener: Siim Kelner
Saal:
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
deepWork
17:30 - 18:25
deepWork
Treener: Signe Vent
Saal:
Poks
17:30 - 18:30
Poks
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
Ratta ABC
18:00 - 19:30
Ratta ABC
Treener: Allan Aulik
Saal: Välitreening 4
Jõusaali ABC edasijõudnule
18:00 - 19:00
Jõusaali ABC edasijõudnule
Treener: Siim Kelner
Saal:
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:45
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Pilates
18:30 - 19:25
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta Cheerleaders
19:00 - 20:00
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal:
Bujinkan
19:30 - 21:30
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
YogaFunc
07:30 - 08:15
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Kristel Moorus
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Moorus
Saal:
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Angelina Dolgopolaja
Saal:
Sparta Pump
17:00 - 17:55
Sparta Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
Sparta ÜKE
17:30 - 18:45
Sparta ÜKE
Treener: Eiko Toom
Saal: Välitreening 1
PilatesFunc
17:30 - 18:25
PilatesFunc
Treener: Signe Vent
Saal:
BodyIntervall
18:00 - 18:55
BodyIntervall
Treener: Tiina Mikk
Saal:
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal:
Jooksutreening
18:00 - 19:30
Jooksutreening
Treener: Marius Unt
Saal: Välitreening 2
YogaFunc
18:30 - 19:25
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal:
SixPack
19:30 - 20:00
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Jooksugrupi treening
10:00 - 11:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Jõusaali ABC edasijõudnule
10:00 - 11:00
Jõusaali ABC edasijõudnule
Treener: Siim Kelner
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Pilates
11:00 - 11:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Jõusaali ABC edasijõudnule
17:00 - 18:00
Jõusaali ABC edasijõudnule
Treener: Siim Kelner
Saal:
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
YogaFunc
17:30 - 18:25
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
PowerPlate ringtreening
17:30 - 18:25
PowerPlate ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal:
Jõusaali ABC algajale
18:00 - 19:00
Jõusaali ABC algajale
Treener: Siim Kelner
Saal:
Step&Abs
18:00 - 18:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 5
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal:
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Siim Kelner
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
VinjasaFlow
10:00 - 10:55
VinjasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal:
Rattagrupi treening
10:00 - 13:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 3
Sparta Cheerleaders
10:00 - 10:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal:
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal:
Jooksugrupi treening
14:00 - 15:45
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Dünaamiline venitus
19:00 - 19:55
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance II
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ringtreening
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Kohtume jõusaalis treenerite ruumi ees!
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (fartlek) 55 min + venitusharjutused ja harjutused kerelihastele Sparta Spordiklubis. Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus.
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener külalistreener
Saal Välitreening 4
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks-käimine + ÜKE Pääsküla rabas, algusega Männikult. Treener Veiko Hintsov.
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleader
Treener Berit Kiik
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 07.06.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC algajale
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Kohtume jõusaalis, treenerite ruumi ees!
Broneerimine lõpetatud
bodyArt
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC algajale
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 17:00 - 18:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Kohtume jõusaalis, treenerite ruumi ees!
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
deepWork
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Poks
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Ratta ABC
Treener Allan Aulik
Saal Välitreening 4
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Kivine ja juurikane metsatee ehk singletrack Algusega Spartast. NB! Kiiver on kohustuslik!
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC edasijõudnule
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Kohtume jõusaalis, treenerite ruumi ees!
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastikusõit, algusega Spartast.Kiirem treening. Ajavõtt ringil.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 18:00 - 19:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (fartlek) 55 min + venitusharjutused ja harjutused kerelihastele Sparta Spordiklubis. Algus kell 18.00 Järve metsa võimlemislinnakus.
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 19:30 - 21:30
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 08.06.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance II
Treener Angelina Dolgopolaja
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta ÜKE
Treener Eiko Toom
Saal Välitreening 1
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening algab Spartast ja järkub Järve metsas.
Broneerimine lõpetatud
PilatesFunc
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BodyIntervall
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksutreening
Treener Marius Unt
Saal Välitreening 2
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused, hüplemised, spurdid). Kogunemine Järve metsa Merko poolses osas.
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 19:30 - 20:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 09.06.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 10:00 - 11:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Päevane jooksutreening Järve metsas. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 10:30 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC edasijõudnule
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Kohtume jõusaalis, treenerite ruumi ees!
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad puuduvad
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC edasijõudnule
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 17:00 - 18:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Kohtume jõusaalis, treenerite ruumi ees!
Broneerimine lõpetatud
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras YogaFunc!
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC algajale
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Kohtume jõusaalis, treenerite ruumi ees!
Broneerimine lõpetatud
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rullsuusatamine, algusega Viljandi mnt. äärest, LIIVAMETSA parklast.
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maanteesõit, algusega Spartast. Sõidame Vääna poole ja tagasi. Erinevad lõiguharjutused.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 18:00 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 5
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas: jooksuharjutused. Iseseisev soojendusjooks. Soojendusvõimlemine kell 18:30 Järve metsa jõulinnakus.
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 10.06.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 11.06.2021
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 11.06.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 11.06.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 11.06.2021
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 11.06.2021
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 11.06.2021
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 11.06.2021
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 11.06.2021
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 11.06.2021
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinjasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 12.06.2021
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 3
Kuupäev 12.06.2021
Aeg 10:00 - 13:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maanteesõit, algusega Spartast. Sõit Paldsikisse ja tagasi. Treenerita rattasõidu treening.
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal
Kuupäev 12.06.2021
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 12.06.2021
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 12.06.2021
Aeg 14:00 - 15:45
Kestvus 105 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Staadionitrenn Tabasalus. Soojenduse algus kell 14.00
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 13.06.2021
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 13.06.2021
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 13.06.2021
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud