18. mai
Esmaspäev
19. mai
Teisipäev
20. mai
Kolmapäev
21. mai
Neljapäev
22. mai
Reede
23. mai
Laupäev
24. mai
Pühapäev
700
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YogaFunc
11:00 - 11:55
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal: Väike saal
KST
12:00 - 12:55
KST
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
SeljaEri
18:00 - 18:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
CrossCore ringtreening
18:30 - 19:25
CrossCore ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
bodyArt
11:00 - 11:55
bodyArt
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
FunctionalBody
11:00 - 11:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
deepWork
17:30 - 18:25
deepWork
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Ringtreening jõurihmadega
17:30 - 18:45
Ringtreening jõurihmadega
Treener: Tiina Mikk
Saal: Välitreening 1
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 4
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:25
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal:
Sparta Cheerleaders
18:30 - 19:25
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Bujinkan
19:30 - 21:30
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Suur saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YogaFunc
07:30 - 08:25
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Moorus
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
Sparta Pump
17:00 - 17:55
Sparta Pump
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Sparta vorm!
17:30 - 18:45
Sparta vorm!
Treener: Tiina Mikk
Saal: Välitreening 1
PilatesFunc
17:30 - 18:25
PilatesFunc
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
BodyIntervall
18:00 - 18:55
BodyIntervall
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Jooksutreening
18:00 - 19:25
Jooksutreening
Treener: Marius Unt
Saal: Välitreening 2
YogaFunc
18:30 - 19:25
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal: Väike saal
SixPack
19:30 - 20:00
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
MyRide+
20:15 - 20:45
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Jooksugrupi treening
10:00 - 11:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Pilates
11:00 - 11:55
Pilates
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Sparta Cheerleaders
17:00 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
Ringtreening jõurihmadega
17:30 - 18:45
Ringtreening jõurihmadega
Treener: Signe Vent
Saal: Välitreening 1
PowerPlate ringtreening
17:30 - 18:25
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal:
Step&Abs
18:00 - 18:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
YogaFunc
18:00 - 18:55
YogaFunc
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 5
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
Sparta Cheerleaders
17:00 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
VinjasaFlow
10:00 - 10:55
VinjasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 3
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Dünaamiline venitus
19:00 - 19:55
Dünaamiline venitus
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Suur saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal Väike saal
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 9
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance II
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 9
Vabad kohad puuduvad
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks+ jõuharjutused, algusega Järve metsast , Merko parklast
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 8
Info: Treening toimub jõusaali funktsionaalalas!
Vabad kohad puuduvad
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 9
Vabad kohad puuduvad
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.05.2020
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 9
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
bodyArt
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
deepWork
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Ringtreening jõurihmadega
Treener Tiina Mikk
Saal Välitreening 1
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening algab Spartast ja jätkub Järve metsas. Vihmase ilma korral toimub treening siseruumides.
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maastiuksõit, algusega Spartast. Sõitmine pehmemal ja juurikasel pinnasel.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 4
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (fartlek). Algus Järve metsa võimlemislinnakus.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (fartlek). Algus Järve metsa võimlemislinnakus.
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Suur saal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 19:30 - 21:30
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.05.2020
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Moorus
Saal Väike saal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 9
Vabad kohad puuduvad
PowerPlate ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance II
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta vorm!
Treener Tiina Mikk
Saal Välitreening 1
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening algab Spartast ja jätkub Järve metsas. Vihmase ilma korral toimub treening siseruumides.
Broneerimine lõpetatud
PilatesFunc
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BodyIntervall
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 9
Vabad kohad puuduvad
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaali funktsionaalalas!
Broneerimine lõpetatud
Jooksutreening
Treener Marius Unt
Saal Välitreening 2
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 18:00 - 19:25
Kestvus 85 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused, hüplemised, spurdid). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal Väike saal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 19:30 - 20:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.05.2020
Aeg 20:15 - 20:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 10:00 - 11:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused). Algus Järve metsa võimlemislinnakus.
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 9
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 9
Vabad kohad puuduvad
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Ringtreening jõurihmadega
Treener Signe Vent
Saal Välitreening 1
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening algab Spartast ja jätkub Järve metsas. Vihmase ilma korral toimub treening siseruumides.
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Meeskonna- ja karusselli sõidu harjutamine. Maanteesõit, algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erialane treening algusega Hiiu-Harku kergliiklustee Vääna tn. parklast.
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused). Algus Järve metsa võimlemislinnakus.
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 5
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (jooksuharjutused). Algus Järve metsa võimlemislinnakus.
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.05.2020
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.05.2020
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 22.05.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 9
Vabad kohad puuduvad
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.05.2020
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2020
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.05.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 8
Info: Treening toimub jõusaali funktsionaalalas!
Vabad kohad puuduvad
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 22.05.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 22.05.2020
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 9
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.05.2020
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinjasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 23.05.2020
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 3
Kuupäev 23.05.2020
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Maanteesõit, algusega Ülemiste Neste parklast. Sõit Kehra suunal ja tagasi. Treenerita rattasõidu treening.
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 23.05.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 24.05.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 24.05.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Suur saal
Kuupäev 24.05.2020
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud