17. apr
Esmaspäev
18. apr
Teisipäev
19. apr
Kolmapäev
20. apr
Neljapäev
21. apr
Reede
22. apr
Laupäev
23. apr
Pühapäev
700
Taipoksi eratund
MyRide +
Broneeritud
Taipoksi eratund
Eakate jooga
Taipoksi treening
TBA
Ema ja lapse treening
T3 Pump
StartPilates
EasyStep
PowerPlate Ringtreening
Taipoksi eratund
CoreExpress
Sangpomm
Taipoksi eratund
PumpFX
Taipoksi eratund
MyRide +
Taipoksi eratund
Noorte Showtants I
Taipoksi AI grupp
Sangpomm
Zumba
PumpFX
Taipoksi KI grupp
Kaalukate jooksugrupi treening
Brasiilia jujitsu (BJJ)
EasySpinn
PowerPlate Ringtreening
T3 Sprint
Suusagrupi treening
Jooksugrupi treening
AbsExpress
BlastFX
CrossCore Ringtreening
IntervallSpinn
FunctionalBody
Taipoks
bodyART
PumpFX
MyRide +
Taipoksi DI grupp
PumpExpress
Taipoksi eratund
Taipoksi eratund
MyRide +
Võistlejate grupp
BallFit
FunctionalBody
bodyART
PowerPlate Ringtreening
IntervallSpinn
Taipoksi eratund
Sanofi PowerPlate
PumpExpress
Eratund
Brasiilia jujitsu (BJJ)
MyRide +
Taipoksi eratund
Noorte Showtants II
PumpFX
Taipoksi L grupp
Võrkpall
T3 Sprint
EnergyFlow
PowerPlate Ringtreening
StepFit
Spinn ja Fitball
Taipoksi AII grupp
Brasiilia jujitsu (BJJ)
T3 Pump
Rattagrupi treening
DanceMix
Pilates
IntervallMaratonSpinn
IntervallVentti
AbsExpress
deepWORK
PumpFX
MyRide +
Bujinkan
Taipoksi DII grupp
Stretching
YOGAFUNC
Taipoksi eratund
PumpFX
Taipoksi eratund
Eakate treening
Võistlejate grupp
SeljaEri
Step ja Abs
FunctionalBody
YOGAFUNC
CrossCore Ringtreening
Taiposki eratund
ZumbaExpress
T3 Pump
Brasiilia jujitsu (BJJ)
PumpFX
MyRide+
Taiposki eratund
Noorte Showtants I
IntervallVentti
Taipoksi AI grupp
Noorte Showtants II
PumpFX
PilatesFlow
Taipoksi KI ja AI grupp
CrossCore Ringtreening
CoreFit
EasySpinn
Jooksugrupi treening
YOGAFUNC
PowerPlate Ringtreening
Zumba
IntervallSpinn
Taipoks
TBA
Sangpomm
PowerBall
Taipoksi DI grupp
PumpExpress
Taipoksi eratund
Taipoksi eratund
MyRide +
Võistlejate grupp
Broneeritud
Ema ja Lapse Treening
deepWORK
T3 Pump
Fitball
CoreFit
EasySpinn
PowerPlate Ringtreening
Taipoksi eratund
Sanofi PowerPlate
PumpExpress
Brasiilia jujitsu (BJJ)
MyRide+
Taipoksi eratund
Filharmoonia Kammerkoor SA Eesti
PumpFX
Broneeritud
Taipoksi L grupp
TBA
T3 Pump
YOGAFUNC
PowerPlate Ringtreening
Taipoksi AII grupp
Brasiilia jujitsu (BJJ)
Step - Abs
IntervallMaratonSpinn
Jooksugrupi treening
Jooksugrupi treening
Rattagrupi treening
FightFX
PumpFX
Taipoksi baaskursus
SeljaEri
IntervallVentti
MyRide +
Bujinkan
Taipoksi DII grupp
YOGAFUNC
Taipoksi eratund
MyRide+
Taipoksi eratund
Eakate treening
Võistlejate grupp
PumpFX
SeljaEri
AbsExpress
FunctionalBody
YOGAFUNC
PowerPlate Ringtreening
Taipoksi eratund
IntervallVentti
ZumbaExpress
Taipoksi eratund
Taipoksi eratund
Taipoksi eratund
PumpFX
Taipoksi AI grupp
EasyFit
Sparta Cheerleaders
CrossCore Ringtreening
IntervallSpinn
Taipoksi AI ja K1 grupp
StripDance
MyRide +
Taipoks
Taipoksi DI grupp
Taipoksi Võistlused 1,2+
Noorte Showtants ja Sparta Cheerleaders ühistreening
BAILAMAMA 4 Venus
CrossCore Ringtreening
PumpFX
deepWORK
MaratonSpinn
SuveVorm
Rattagrupi treening
AbsExpress
PilatesFlow
JõusaaliABC
Salsaton
MyRide +
ZumbaStep
TBA
Taipoksi L grupp
bodyART
Taipoksi AII grupp
MyRide +
Taipoksi DII grupp ja Sparta liikmed
DanceLife Tantsustuudio
Sparring
T3 Sprint
Taipoksi baaskursus
CoreFit
Pilates
AbsExpress
IntervallSpinn
Bujinkan
PumpFX
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Broneeritud
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eakate jooga
Treener Peeter Liiv
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi treening
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: taipoksi ja bjj paketi omanikele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Ema ja lapse treening
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
StartPilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasyStep
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 13:00 - 14:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 14:00 - 15:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Noorte Showtants I
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: tund toimub Skypargis
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 17:00 - 17:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi KI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: KI grupp on grupp edasijõudnutele. Vähemalt 2a treeningkogemusega.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Kaalukate jooksugrupi treening
Treener Sten Põldsamm
Saal Välitreening 3
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: treening saalis
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiilia jujitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: treening toimub poskisaali poksisaali rõdul
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasySpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 17:45 - 18:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Berit Kiik
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 17:45 - 18:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Sprint
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 18:00 - 18:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 1
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks ja ÜKE
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
BlastFX
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 18:30 - 19:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 18:45 - 19:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoks
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Taipoksi grupp edasijõudnutele. Vähemalt 2a treeningkogemusega.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 17.04.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Grupp täiskasvanutele, kes alustasid treeningutega hooajal 2015/2016
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võistlejate grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
BallFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
Külaline
IntervallSpinn
Treener Raul Olle
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sanofi PowerPlate
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
PumpExpress
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratund
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 13:00 - 14:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Brasiilia jujitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Brasilian Ju Jitsu - lukumaadlus, eesmärk alistada oma vastane mõne kägistusluku või valuvõtte kaudu, väga populaarne enesekaitse just naisterahvastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Noorte Showtants II
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 16:00 - 17:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võrkpall
Treener Rando Soome
Saal Võrkpall
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Sprint
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 17:00 - 17:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 17:00 - 17:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
StepFit
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Spinn ja Fitball
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: 12-17a alagajate grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiilia jujitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: treening toimub poksisaali rõdul
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 18:00 - 18:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 7
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 2
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: algusega Spartast, maastikusõit, Sõidame Pirita radadele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallMaratonSpinn
Treener Maris Kajari
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 18:30 - 19:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 19:00 - 20:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 19:30 - 19:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
deepWORK
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DII grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Stretching
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 18.04.2017
Aeg 21:00 - 21:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eakate treening
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võistlejate grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SeljaEri
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Step ja Abs
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taiposki eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
ZumbaExpress
Treener Heidy Jänes
Saal Väike saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiilia jujitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Brasilian Ju Jitsu - lukumaadlus, eesmärk alistada oma vastane mõne kägistusluku või valuvõtte kaudu, väga populaarne enesekaitse just naisterahvastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taiposki eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Noorte Showtants I
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Noorte Showtants II
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Info: trenn toimub Skyparkis
Vabad kohad puuduvad
Külaline
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 17:00 - 18:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi KI ja AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: KI grupp edasijõudnutele. Vähemalt 2a treeningkogemusega. AI grupp edasijõidnud noortele 12-17a.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 17:45 - 18:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreFit
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasySpinn
Treener Evelin Beyer
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 18:00 - 18:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoks
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Taipoksi grupp edasijõudnutele. Vähemalt 2a treeningkogemusega.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 19:30 - 20:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 19:30 - 20:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerBall
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 19.04.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Grupp täiskasvanutele, kes alustasid treeningutega hooajal 2015/2016
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võistlejate grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Broneeritud
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Ema ja Lapse Treening
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
deepWORK
Treener Heidy Jänes
Saal Suur saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Fitball
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasySpinn
Treener Rainer Rebane
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sanofi PowerPlate
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiilia jujitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Brasilian Ju Jitsu - lukumaadlus, eesmärk alistada oma vastane mõne kägistusluku või valuvõtte kaudu, väga populaarne enesekaitse just naisterahvastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Filharmoonia Kammerkoor SA Eesti
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
PumpFX
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Broneeritud
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 16:00 - 17:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 17:00 - 17:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 17:30 - 18:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: algajategrupp, 12-17a
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiilia jujitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal 2
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub poksisaali rõdul
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Step - Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallMaratonSpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 1
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas, algusega Spartast
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas uuele grupile
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: algusega Spartast, maanteesõit, Jõu tegemine tõusudel
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FightFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Väike saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Baaskursus noortele (al.14a.) ja täiskasvanutele al.20.04 kuni 22.06.2017
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SeljaEri
Treener Peeter Liiv
Saal Väike saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal Suur saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 20:00 - 21:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.04.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DII grupp täiskasvanutele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võistlejate grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 10:30 - 11:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SeljaEri
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 11:30 - 11:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallVentti
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 13:00 - 13:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
ZumbaExpress
Treener Kaisa Edenberg
Saal Väike saal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 13:00 - 14:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 14:00 - 15:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 16:00 - 17:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasyFit
Treener Heidy Jänes
Saal Suur saal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi AI ja K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: KI grupp on grupp edasijõudnutele. Vähemalt 2a treeningkogemusega.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
StripDance
Treener Heidy Jänes
Saal Väike saal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 19:00 - 19:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoks
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Taipoksi grupp edasijõudnutele. Vähemalt 2a treeningkogemusega.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.04.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Grupp täiskasvanutele, kes alustasid treeningutega hooajal 2015/2016
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi Võistlused 1,2+
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 09:00 - 16:00
Kestvus 420 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Noorte Showtants ja Sparta Cheerleaders ühistreening
Treener Liis Laisaar
Saal Suur saal
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 10:30 - 12:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tund kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
BAILAMAMA 4 Venus
Treener Heidy Jänes
Saal Väike saal
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tund kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tund kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tund kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
deepWORK
Treener Heidy Jänes
Saal Väike saal
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tund kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MaratonSpinn
Treener külalistreener
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 12:00 - 13:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Mirjam Süvari, Tund kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SuveVorm
Treener Sten Põldsamm
Saal Välitreening 3
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub koostöös Kesklinna Valitsusega ja on kõigile tasuta!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 1
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 12:00 - 15:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: maastikusõit Kolgakülas, Sõidame läbi EC esimese etapi
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 13:00 - 13:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tund kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 13:30 - 14:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tund kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
JõusaaliABC
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 13:30 - 14:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tund kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Salsaton
Treener Kaisa Edenberg
Saal Suur saal
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 14:30 - 15:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tund kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.04.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tund kõigile tasuta, broneerida saavad ainult liikmed!
Broneerimine lõpetatud
Külaline
ZumbaStep
Treener Heidy Jänes
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Heidy Jänes
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
bodyART
Treener Heidy Jänes
Saal Väike saal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 13:00 - 13:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: 12-17a alagajatele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 14:00 - 14:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DII grupp ja Sparta liikmed
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DanceLife Tantsustuudio
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 15:00 - 17:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Sparring
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Sprint
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 17:30 - 18:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi baaskursus
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Baaskursus noortele (al.14a.) ja täiskasvanutele al.20.04 kuni 22.06.2017
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreFit
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 19:00 - 19:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 23.04.2017
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline