11. mär
Esmaspäev
12. mär
Teisipäev
13. mär
Kolmapäev
14. mär
Neljapäev
15. mär
Reede
16. mär
Laupäev
17. mär
Pühapäev
700
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
KST
11:00 - 11:45
KST
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Pilates
11:00 - 11:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
VinjasaFlow
12:00 - 12:55
VinjasaFlow
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
CrossCore
12:00 - 12:55
CrossCore
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
HIIT
13:00 - 13:30
HIIT
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Sanofi PowerPlate
13:30 - 14:00
Sanofi PowerPlate
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Jõusaal 2
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
EasySpinn
17:30 - 18:15
EasySpinn
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
PumpFX
17:30 - 18:25
PumpFX
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Sangpomm
17:45 - 18:15
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Jaanus Teppan/Raul Olle
Saal: Välitreening 4
YOGAFUNC
18:00 - 18:55
YOGAFUNC
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
SpinnUpHill
18:30 - 19:25
SpinnUpHill
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
CrossCore
18:30 - 19:25
CrossCore
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
SeljaEri
19:00 - 19:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Dünaamiline venitus
19:30 - 20:15
Dünaamiline venitus
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
SeljaEri
09:00 - 09:55
SeljaEri
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Step
11:00 - 11:55
Step
Treener: Ingrid Koort
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
bodyART
12:00 - 12:55
bodyART
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Spordikooli jõusaali ABC (P)
15:45 - 16:45
Spordikooli jõusaali ABC (P)
Treener: Raigo Kuusnõmm
Saal: Jõusaal 3
PumpFX
16:00 - 16:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Võrkpalli treening
16:30 - 18:00
Võrkpalli treening
Treener: Rando Soome
Saal: Võrkpall
Levadia/Sparta cheerleaders
16:30 - 17:55
Levadia/Sparta cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
POUND
17:00 - 17:55
POUND
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Reggaeton
18:00 - 18:55
Reggaeton
Treener: Hansel Rivero
Saal: Suur saal
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
18:00 - 18:55
IntervallSpinn
Treener: Raul Olle
Saal: Rattasaal
Rattagrupi treening
18:15 - 20:15
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
IntervallVentti
19:00 - 19:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Jõusaali ABC
19:00 - 19:55
Jõusaali ABC
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
20:00 - 20:55
PumpFX
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Dünaamiline venitus
21:00 - 21:45
Dünaamiline venitus
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
07:30 - 08:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
10:00 - 10:55
Eakate treening
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
Step/Abs
11:00 - 11:55
Step/Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
HIIT
11:30 - 12:00
HIIT
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
PumpFX
14:00 - 14:55
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
IntervallVentti
16:00 - 16:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
Pirita Purjelauakool
17:00 - 17:55
Pirita Purjelauakool
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
PumpFX
17:00 - 17:55
PumpFX
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
PILATESFUNC
17:30 - 18:25
PILATESFUNC
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Broneeritud 18:00-18:55
18:00 - 18:55
Broneeritud 18:00-18:55
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 3
Strong by Zumba
18:00 - 18:55
Strong by Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Enn Leet
Saal: Jõusaal
YOGAFUNC
18:30 - 19:25
YOGAFUNC
Treener: Kristel Tamm
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
KereEri
19:00 - 19:55
KereEri
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:15 - 20:10
IntervallSpinn
Treener: Enn Leet
Saal: Rattasaal
Dünaamiline venitus
20:00 - 20:45
Dünaamiline venitus
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
PowerBall
20:00 - 20:55
PowerBall
Treener: Eiko Toom
Saal: Suur saal
MyRide+
20:15 - 20:45
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpExpress
07:30 - 08:15
PumpExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
BallFit
09:00 - 09:55
BallFit
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YOGAFUNC
10:30 - 11:25
YOGAFUNC
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Reggaeton
11:00 - 11:55
Reggaeton
Treener: Hansel Rivero
Saal: Suur saal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Raul Olle
Saal: Rattasaal
PumpExpress
13:00 - 13:45
PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Spordikooli jõusaali ABC (T)
15:45 - 16:45
Spordikooli jõusaali ABC (T)
Treener: Raigo Kuusnõmm
Saal: Jõusaal 3
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
BodyIntervall
17:00 - 17:55
BodyIntervall
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Väike saal
Sangpomm
17:30 - 18:00
Sangpomm
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 1
Step/Abs
18:00 - 18:55
Step/Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Zumba
18:00 - 18:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
IntervallMaratonSpinn
18:00 - 19:15
IntervallMaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
PumpFX
19:00 - 19:55
PumpFX
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
19:00 - 19:55
YOGAFUNC
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
HIIT
19:15 - 19:45
HIIT
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
IntervallVentti
20:00 - 20:55
IntervallVentti
Treener: Reigo Jörsi
Saal: Suur saal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
YOGAFUNC
07:30 - 08:20
YOGAFUNC
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
PumpFX
10:30 - 11:25
PumpFX
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Sangpomm
11:30 - 12:00
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Tamm
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
12:00 - 12:55
YOGAFUNC
Treener: Ingrid Koort
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:45
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Broneeritud
14:00 - 14:30
Broneeritud
Treener:
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
PumpFX
16:00 - 16:55
PumpFX
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
EnergyFlow
16:00 - 16:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Sparta Cheerleaders
17:00 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
CrossCore Ringtreening
17:00 - 18:00
CrossCore Ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Broneeritud, 21CC
18:00 - 19:30
Broneeritud, 21CC
Treener:
Saal: Rattasaal
KereEri
18:00 - 18:55
KereEri
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Võrkpalli treening
18:00 - 19:30
Võrkpalli treening
Treener:
Saal: Võrkpall
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Rattagrupi treening
10:00 - 12:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Suusagrupi treening
10:00 - 12:00
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
YogaFunc
10:00 - 10:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
MaratonSpinn
10:30 - 12:00
MaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
POUND
11:00 - 11:55
POUND
Treener: Kristel Tammin
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
11:00 - 11:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
PumpFX
12:00 - 12:55
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
KST
13:00 - 13:45
KST
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
PILATES
14:00 - 14:55
PILATES
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Sparta Cheerleaders
10:00 - 12:00
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
Sparta Cheerleaders
12:00 - 13:00
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
AbsExpress
13:00 - 13:25
AbsExpress
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YOGAFUNC
13:30 - 14:25
YOGAFUNC
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
deepWORK
17:00 - 17:55
deepWORK
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
PumpFX
18:00 - 18:55
PumpFX
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Pilates
18:00 - 18:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Suur saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
Dünaamiline venitus
19:05 - 20:00
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinjasaFlow
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
HIIT
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sanofi PowerPlate
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 13:30 - 14:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance II
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EasySpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 17:30 - 18:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 17:45 - 18:15
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas või Järvevana kergliiklusteel. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Jaanus Teppan/Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Rahulik suusatamine, trikirada.
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
AbsExpress
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SpinnUpHill
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad puuduvad
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 19:30 - 20:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.03.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treeningut filmitakse (fookuses on treener).
Broneerimine lõpetatud
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Spordikooli jõusaali ABC (P)
Treener Raigo Kuusnõmm
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 15:45 - 16:45
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Poiste treening. Kerelihaste treening.
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening
Treener Rando Soome
Saal Võrkpall
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Levadia/Sparta cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 16:30 - 17:55
Kestvus 85 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Reggaeton
Treener Hansel Rivero
Saal Suur saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Raul Olle
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 18:15 - 20:15
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Algusega Pirita velodroomilt 18.15 .Kestvusjooks (2h)
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 12.03.2019
Aeg 21:00 - 21:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step/Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
HIIT
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sanofi PowerPlate
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance II
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pirita Purjelauakool
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PILATESFUNC
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud 18:00-18:55
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Strong by Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Enne treeningut on soovitav teha jõusaali kardioalas 10-15 minutiline soojendus.
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KereEri
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 19:15 - 20:10
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 20:00 - 20:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerBall
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.03.2019
Aeg 20:15 - 20:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BallFit
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Reggaeton
Treener Hansel Rivero
Saal Suur saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Raul Olle
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Spordikooli jõusaali ABC (T)
Treener Raigo Kuusnõmm
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 15:45 - 16:45
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tüdrukute treening.
Broneerimine lõpetatud
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BodyIntervall
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Väike saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 17:30 - 18:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas või Järvevana kergliiklusteel. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Step/Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallMaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Enne treeningut on soovitav teha jõusaali kardioalas 10-15 minutiline soojendus.
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
HIIT
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 19:15 - 19:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal Suur saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.03.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Ingrid Koort
Saal Väike saal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 14:00 - 14:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 17:00 - 18:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud, 21CC
Treener
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KereEri
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.03.2019
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 16.03.2019
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Sõidame ratastega. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 16.03.2019
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tasakaalutreening.
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 16.03.2019
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras YogaFunc.
Broneerimine lõpetatud
MaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.03.2019
Aeg 10:30 - 12:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Kristel Tammin
Saal Suur saal
Kuupäev 16.03.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 16.03.2019
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 16.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 16.03.2019
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PILATES
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 16.03.2019
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Erandkorras Pilates
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 17.03.2019
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 17.03.2019
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 17.03.2019
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 17.03.2019
Aeg 13:00 - 13:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YOGAFUNC
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 17.03.2019
Aeg 13:30 - 14:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
deepWORK
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 17.03.2019
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 17.03.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 17.03.2019
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Suur saal
Kuupäev 17.03.2019
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 17.03.2019
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 17.03.2019
Aeg 19:05 - 20:00
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud