10. veeb
Esmaspäev
11. veeb
Teisipäev
12. veeb
Kolmapäev
13. veeb
Neljapäev
14. veeb
Reede
15. veeb
Laupäev
16. veeb
Pühapäev
700
MyRide +
09:00 - 09:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
KST
11:00 - 11:45
KST
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Sparta Skill
11:00 - 11:55
Sparta Skill
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal: Väike saal
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Sanofi PowerPlate
13:30 - 14:00
Sanofi PowerPlate
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
MyRide +
15:00 - 15:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
Sangpomm
17:00 - 17:25
Sangpomm
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
17:30 - 18:25
IntervallSpinn
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
PowerPlate ringtreening
17:30 - 18:25
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
YogaFunc
18:00 - 18:55
YogaFunc
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 1
Jõusaali ABC
18:30 - 19:25
Jõusaali ABC
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:30 - 19:25
CrossCore ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
19:00 - 19:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
SeljaEri
19:00 - 19:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Sparta PumpExpress
07:30 - 08:15
Sparta PumpExpress
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Pilates
11:00 - 11:55
Pilates
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
12:00 - 12:55
IntervallSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
bodyArt
12:00 - 12:55
bodyArt
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
CrossCore ringtreening
12:00 - 12:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal: Suur saal
Sparta PumpExpress
13:00 - 13:45
Sparta PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Sparta Cheerleaders
16:30 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
Võrkpalli treening
17:00 - 18:30
Võrkpalli treening
Treener:
Saal: Võrkpall
POUND
17:00 - 17:55
POUND
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
Egle Nabi Fitness
17:30 - 18:45
Egle Nabi Fitness
Treener: Egle Nabi
Saal: Jõusaal 3
BodyIntervall
18:00 - 18:55
BodyIntervall
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal: Suur saal
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 1
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Jaanus Teppan/Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
IntervallVentti
19:00 - 19:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
Sparta Pump
20:00 - 20:55
Sparta Pump
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
YogaFunc
07:30 - 08:20
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Väike saal
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
10:00 - 10:55
Eakate treening
Treener: Kristel Moorus
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Kristel Moorus
Saal: Väike saal
Step&Abs
11:00 - 11:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
Sanofi PowerPlate
13:00 - 13:30
Sanofi PowerPlate
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
MyRide+
15:00 - 15:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Noorte Showdance I
15:30 - 16:25
Noorte Showdance I
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
IntervallVentti
16:00 - 16:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal: Suur saal
Noorte Showdance II
16:30 - 17:25
Noorte Showdance II
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
Sparta Pump
17:00 - 17:55
Sparta Pump
Treener: Maris Kajari
Saal: Suur saal
Sparta Skill
17:00 - 17:55
Sparta Skill
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal
PilatesFunc
17:30 - 18:25
PilatesFunc
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
CoreFit
18:00 - 18:55
CoreFit
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
DiscoSpinn+KereEri
18:00 - 19:25
DiscoSpinn+KereEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Rattasaal
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:25
PowerPlate ringtreening
Treener: Eiko Toom
Saal: Jõusaal 2
YogaFunc
18:30 - 19:25
YogaFunc
Treener: Kristel Moorus
Saal: Väike saal
KereEri
19:00 - 19:30
KereEri
Treener:
Saal: Suur saal
PowerBall
19:30 - 20:25
PowerBall
Treener: Eiko Toom
Saal: Suur saal
MyRide+
20:15 - 20:45
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
07:30 - 08:15
Sparta Pump
Treener: Kadi Kuusk
Saal: Suur saal
BallFit
09:00 - 09:55
BallFit
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Väike saal
MyRide +
10:00 - 10:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Jooksugrupi treening
10:00 - 11:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 1
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
CoreFit
12:00 - 12:55
CoreFit
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Sparta PumpExpress
13:00 - 13:45
Sparta PumpExpress
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal: Suur saal
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal: Väike saal
Egle Nabi Fitness
17:30 - 18:45
Egle Nabi Fitness
Treener: Egle Nabi
Saal: Jõusaal 3
Sangpomm
17:30 - 17:55
Sangpomm
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
IntervallMaratonSpinn
18:00 - 19:15
IntervallMaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal: Rattasaal
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Kristi Vaher
Saal: Jõusaal
Step&Abs
18:00 - 18:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Jooksugrupi treening Tallinna Spordihallis
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening Tallinna Spordihallis
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 1
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Maile Mangusson
Saal: Välitreening 2
PowerPlate ringtreening
18:30 - 19:15
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
YogaFunc
19:00 - 19:55
YogaFunc
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
MyRide +
20:00 - 20:30
MyRide +
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Väike saal
IntervallVentti
20:00 - 20:55
IntervallVentti
Treener: Reigo Jörsi
Saal: Suur saal
MyRide+
09:00 - 09:35
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Sparta Pump
10:30 - 11:25
Sparta Pump
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
Sparta Skill
11:00 - 11:55
Sparta Skill
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal: Suur saal
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
PowerPlate ringtreening
12:00 - 12:55
PowerPlate ringtreening
Treener: Sten Põldsamm
Saal: Jõusaal 2
Broneeritud
14:00 - 15:00
Broneeritud
Treener:
Saal: Väike saal
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Berit Kiik
Saal: Suur saal
EnergyFlow
16:00 - 16:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal: Väike saal
Sparta Cheerleaders
17:00 - 17:55
Sparta Cheerleaders
Treener: Berit Kiik
Saal: Väike saal
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal: Jõusaal
21CC Spinning
17:30 - 19:00
21CC Spinning
Treener:
Saal: Rattasaal
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal: Suur saal
Võrkpalli treening
18:00 - 19:30
Võrkpalli treening
Treener:
Saal: Võrkpall
KereEri
18:00 - 18:55
KereEri
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Jooksugrupi treening
18:30 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener:
Saal: Suur saal
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal: Rattasaal
VinjasaFlow
10:00 - 10:55
VinjasaFlow
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Rattagrupi treening
10:00 - 13:30
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
Suusagrupi treening
10:00 - 12:15
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
MaratonSpinn
10:30 - 12:00
MaratonSpinn
Treener: Allan Aulik
Saal: Rattasaal
CrossCore ringtreening
11:00 - 11:55
CrossCore ringtreening
Treener: Signe Vent
Saal: Jõusaal
Sparta Pump
12:00 - 12:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Broneeritud. Challenge 4
12:00 - 13:00
Broneeritud. Challenge 4
Treener:
Saal: Väike saal
KST
13:00 - 13:45
KST
Treener: Signe Vent
Saal: Suur saal
Suusagrupi treening
09:00 - 13:00
Suusagrupi treening
Treener:
Saal: Välitreening 4
KST
12:00 - 12:55
KST
Treener: Kristi Vaher
Saal: Suur saal
YogaFunc
13:00 - 13:55
YogaFunc
Treener: Kristi Vaher
Saal: Väike saal
Pilates
18:00 - 18:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal: Väike saal
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal: Suur saal
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal: Suur saal
Dünaamiline venitus
19:00 - 19:55
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal: Väike saal
IntervallSpinn
19:00 - 19:55
IntervallSpinn
Treener: Signe Vent
Saal: Rattasaal
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Skill
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaali kardioalas!
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal Väike saal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sanofi PowerPlate
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 13:30 - 14:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance II
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 17:00 - 17:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad puuduvad
YogaFunc
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening maastikul. Fartlek või pikad lõigud. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Jõusaali ABC
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaali funktsionaalalas!
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SixPack
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 10.02.2020
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
bodyArt
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaali funktsionaalalas!
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 16:30 - 17:55
Kestvus 85 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 17:00 - 18:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treenerita võrkpallitreening!
Broneerimine lõpetatud
POUND
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Egle Nabi Fitness
Treener Egle Nabi
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Ülakeha treening. Vajalik Nabi Lisapakett. Lisapaketita saab broneerida treeningu päeval alates kl 13:00-st, hind 12€
Broneerimine lõpetatud
BodyIntervall
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 1
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas (kergema koormusega). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening vastupidavuse arendamiseks. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Jaanus Teppan/Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Suusatamine Nõmme spordikeskuses.
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 11.02.2020
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal Väike saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Kristel Moorus
Saal Suur saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Kristel Moorus
Saal Väike saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal Väike saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sanofi PowerPlate
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance I
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 15:30 - 16:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Noorte Showdance II
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 16:30 - 17:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Maris Kajari
Saal Suur saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Skill
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaali kardioalas!
Broneerimine lõpetatud
PilatesFunc
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaali funktsionaalalas.
Broneerimine lõpetatud
DiscoSpinn+KereEri
Treener Tiina Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 18:00 - 19:25
Kestvus 85 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: 60 minutit spinningut ja 25 minutit kerelihastreeningut. Võimalus osalena ka ainult spinningus!
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristel Moorus
Saal Väike saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
KereEri
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 19:00 - 19:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Vajalik eelnev iseseisev soojendus!
Broneerimine lõpetatud
PowerBall
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 12.02.2020
Aeg 20:15 - 20:45
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kadi Kuusk
Saal Suur saal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
BallFit
Treener Riina Suhotskaja
Saal Väike saal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 1
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 10:00 - 11:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Hommikune jooksutreening Järve metsas. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CoreFit
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
TotalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Egle Nabi Fitness
Treener Egle Nabi
Saal Jõusaal 3
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 17:30 - 18:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Alakeha treening, Vajalik Nabi Lisapakett. Lisapaketita saab broneerida treeningu päeval alates kl 13:00-st, hind 12€
Broneerimine lõpetatud
Sangpomm
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 17:30 - 17:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaali funktsionaalalas!
Broneerimine lõpetatud
IntervallMaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 28
Vabad kohad puuduvad
CrossCore ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Info: Treening toimub jõusaali funktsionaalalas!
Vabad kohad puuduvad
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening Tallinna Spordihallis
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Tallinna Spordihallis (Herne 30, www.tsh.ee).
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 2
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksuharjutuste treening Järve metsas. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal Suur saal
Kuupäev 13.02.2020
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 10:30 - 11:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Skill
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaali kardioalas!
Broneerimine lõpetatud
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal Suur saal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
PowerPlate ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 14:00 - 15:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Cheerleaders
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaali funktsionaalalas!
Broneerimine lõpetatud
21CC Spinning
Treener
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: 21CC Spinning. VIILAS SIRLET, SIKK JOHANNES- treenerid
Broneerimine lõpetatud
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Võrkpalli treening
Treener
Saal Võrkpall
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treenerita võrkpallitreening!
Broneerimine lõpetatud
KereEri
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Jooksugrupi treening
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 18:30 - 19:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treener Sander Jürs ja teemaks jooksja jõutreening
Broneerimine lõpetatud
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 14.02.2020
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
VinjasaFlow
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 15.02.2020
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 15.02.2020
Aeg 10:00 - 13:30
Kestvus 210 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Pikem matk Nõmme tõusudel ja kallakutel (3,5-4h). Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 15.02.2020
Aeg 10:00 - 12:15
Kestvus 135 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Tartu Maratoni eelne treening, suuskade test.
Broneerimine lõpetatud
MaratonSpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 15.02.2020
Aeg 10:30 - 12:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
CrossCore ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 15.02.2020
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treening toimub jõusaali funktsionaalalas!
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 15.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Broneeritud. Challenge 4
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 15.02.2020
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
KST
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 15.02.2020
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Suusagrupi treening
Treener
Saal Välitreening 4
Kuupäev 16.02.2020
Aeg 09:00 - 13:00
Kestvus 240 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: TARTU MARATON
Broneerimine lõpetatud
KST
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 16.02.2020
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
YogaFunc
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 16.02.2020
Aeg 13:00 - 13:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 16.02.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 16.02.2020
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Suur saal
Kuupäev 16.02.2020
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 16.02.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 16.02.2020
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud