20. mär
Esmaspäev
21. mär
Teisipäev
22. mär
Kolmapäev
23. mär
Neljapäev
24. mär
Reede
25. mär
Laupäev
26. mär
Pühapäev
700
Taipoksi eratund
MyRide +
Broneeritud
Taipoksi eratund
Eakate jooga
Võistlejate grupp
TBA
Ema ja lapse treening
T3 Pump
StartPilates
EasyStep
PowerPlate Ringtreening
Taipoksi eratund
CoreExpress
Sangpomm
Taipoksi eratund
PumpFX
Taipoksi eratund
MyRide +
Taipoksi eratund
Baaskursus noortele
Sangpomm
Latino
PumpFX
Taipoksi KI ja AI grupp
Kaalukate jooksugrupi treening
EasySpinn
PowerPlate Ringtreening
T3 Sprint
Jooksugrupi treening
Suusagrupi treening
AbsExpress
BlastFX
CrossCore Ringtreening
IntervallSpinn
FunctionalBody
Taipoks
bodyART
PumpFX
MyRide +
Taipoksi DI grupp
PumpExpress
Taipoksi eratund
Taipoksi eratund
MyRide +
Võistlejate grupp
Briis Ujumisklubi
BallFit
FunctionalBody
bodyART
PowerPlate Ringtreening
IntervallSpinn
Taipoksi eratund
Sanofi PowerPlate
PumpExpress
Eratund
Brasiilia jujitsu (BJJ)
MyRide +
Taipoksi eratund
PumpFX
Taipoksi L grupp
Võrkpall
T3 Sprint
EnergyFlow
PowerPlate Ringtreening
StepFit
Spinn ja Fitball
Taipoksi AII grupp
T3 Pump
Suusagrupi treening
Rattagrupi treening
DanceMix
Pilates
IntervallMaratonSpinn
IntervallVentti
AbsExpress
deepWORK
PumpFX
MyRide +
Bujinkan
Taipoksi baaskursus täiskasvanutele
Stretching
YOGAFUNC
Taipoksi eratund
PumpFX
Taipoksi eratund
Eakate treening
Võistlejate grupp
Briis Ujumisklubi
SeljaEri
Step ja Abs
FunctionalBody
YOGAFUNC
CrossCore Ringtreening
Taiposki eratund
ZumbaExpress
T3 Pump
Brasiilia jujitsu (BJJ)
PumpFX
MyRide+
Taiposki eratund
IntervallVentti
Baaskursus noortele
PumpFX
PilatesFlow
Taipoksi KI ja AI grupp
CrossCore Ringtreening
CoreFit
EasySpinn
Jooksugrupi treening
YOGAFUNC
PowerPlate Ringtreening
Zumba
IntervallSpinn
Taipoks
TBA
Sangpomm
PowerBall
Taipoksi DI grupp
PumpExpress
Taipoksi eratund
Taipoksi eratund
MyRide +
Võistlejate grupp
Broneeritud
Briis Ujumisklubi
Ema ja Lapse Treening
deepWORK
T3 Pump
Fitball
CoreFit
EasySpinn
PowerPlate Ringtreening
Taipoksi eratund
Sanofi PowerPlate
PumpExpress
Brasiilia jujitsu (BJJ)
MyRide+
Taipoksi eratund
Broneeritud
PumpFX
Broneeritud
Taipoksi L grupp
TBA
T3 Pump
YOGAFUNC
PowerPlate Ringtreening
Taipoksi AII grupp
Jooksugrupi treening
Step - Abs
IntervallMaratonSpinn
Jooksugrupi treening
Rattagrupi treening
FightFX
PumpFX
SeljaEri
IntervallVentti
MyRide +
Bujinkan
Taipoksi baaskursus täiskasvanutele
YOGAFUNC
Taipoksi eratund
MyRide+
Taipoksi eratund
Eakate treening
Võistlejate grupp
PumpFX
SeljaEri
AbsExpress
FunctionalBody
YOGAFUNC
PowerPlate Ringtreening
Taipoksi eratund
IntervallVentti
ZumbaExpress
Taipoksi eratund
Taipoksi eratund
EEVL
Taipoksi eratund
PumpFX
Baaskursus noortele
EEVL
EasyFit
CrossCore Ringtreening
IntervallSpinn
Taipoksi AI ja K1 grupp
StripDance
MyRide +
Taipoks
Taipoksi DI grupp
Suusagrupi treening
Rattagrupi treening
BAILAMAMA 4 Venus
CrossCore Ringtreening
Jooksugrupi treening
PumpFX
deepWORK
MaratonSpinn
AbsExpress
PilatesFlow
Salsaton
MyRide +
21CC spinnitreening
ZumbaStep
TBA
Taipoksi L grupp
bodyART
Fitmodel Project+
Taipoksi AII grupp
MyRide +
Taipoksi baaskursus täiskasvanutele ja Sparta liikmed
DanceLife Tantsustuudio
Sparring
T3 Sprint
CoreFit
Pilates
AbsExpress
IntervallSpinn
Bujinkan
PumpFX
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Broneeritud
Treener Sten Põldsamm
Saal Väike saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eakate jooga
Treener Peeter Liiv
Saal Suur saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võistlejate grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 11:00 - 11:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Ema ja lapse treening
Treener Anne Tipner-Torn
Saal Väike saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
StartPilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasyStep
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 13:00 - 14:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 14:00 - 15:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Baaskursus noortele
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: baaskursus 12-17a noortele al.06.02 Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 17:00 - 17:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Latino
Treener Rainer Rebane
Saal Väike saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Zumba asendustreening
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi KI ja AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: KI grupp edasijõudnutele. Vähemalt 2a treeningkogemusega. AI grupp edasijõidnud noortele 12-17a.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Kaalukate jooksugrupi treening
Treener Sten Põldsamm
Saal Välitreening 3
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: treening saalis
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasySpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 17:45 - 18:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Berit Kiik
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 17:45 - 18:30
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Sprint
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 18:00 - 18:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: jooksutreening Järve metsas või Järvevana kergliiklusteel
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Suusagrupi treening
Treener Eiko Toom
Saal Välitreening 1
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks ja ÜKE
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
BlastFX
Treener Berit Kiik
Saal Väike saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 18:30 - 19:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 18:45 - 19:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoks
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Taipoksi grupp edasijõudnutele. Vähemalt 2a treeningkogemusega.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 20.03.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Grupp täiskasvanutele, kes alustasid treeningutega hooajal 2015/2016
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võistlejate grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Briis Ujumisklubi
Treener
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
BallFit
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
bodyART
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sanofi PowerPlate
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
PumpExpress
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eratund
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 13:00 - 14:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Brasiilia jujitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Brasilian Ju Jitsu - lukumaadlus, eesmärk alistada oma vastane mõne kägistusluku või valuvõtte kaudu, väga populaarne enesekaitse just naisterahvastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 16:00 - 17:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võrkpall
Treener Rando Soome
Saal Võrkpall
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 16:30 - 18:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Sprint
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 17:00 - 17:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal Väike saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 17:00 - 17:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
StepFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Spinn ja Fitball
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: baaskursus 12-17a alagajatele al. 06.09.2016
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Sten Põldsamm
Saal Jõusaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 18:00 - 18:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Suusagrupi treening
Treener Eiko Toom/Raul Olle
Saal Välitreening 1
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooks ja ÜKE, algusega Spartast
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 2
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: treening toimub sees
Broneerimine lõpetatud
Külaline
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal Suur saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallMaratonSpinn
Treener Allan Aulik
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 18:30 - 19:45
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 19:00 - 20:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad puuduvad
Külaline
AbsExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 19:30 - 19:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
deepWORK
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi baaskursus täiskasvanutele
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DII grupp
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Stretching
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 21.03.2017
Aeg 21:00 - 21:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Ingrid Koort
Saal Suur saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 09:00 - 09:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võistlejate grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Briis Ujumisklubi
Treener
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
SeljaEri
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Step ja Abs
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristel Tamm
Saal Väike saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Kristi Vaher
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taiposki eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
ZumbaExpress
Treener külalistreener
Saal Väike saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Triin Pärn
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiilia jujitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Brasilian Ju Jitsu - lukumaadlus, eesmärk alistada oma vastane mõne kägistusluku või valuvõtte kaudu, väga populaarne enesekaitse just naisterahvastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 14:00 - 14:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taiposki eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal Suur saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Baaskursus noortele
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: al. 06.02 noortele 12-17a. registreerimine info@taipoks.ee/ kevin.renno@muaythai.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 17:00 - 18:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi KI ja AI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: KI grupp edasijõudnutele. Vähemalt 2a treeningkogemusega. AI grupp edasijõidnud noortele 12-17a.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Enn Leet
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 17:45 - 18:40
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreFit
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasySpinn
Treener Evelin Beyer
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 18:00 - 18:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener külalistreener
Saal Väike saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Annika Rauk
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 18:30 - 19:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Zumba
Treener külalistreener
Saal Suur saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Reet Paakspuu
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoks
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Taipoksi grupp edasijõudnutele. Vähemalt 2a treeningkogemusega.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 19:30 - 20:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sangpomm
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 19:30 - 20:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerBall
Treener Eiko Toom
Saal Suur saal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 22.03.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Grupp täiskasvanutele, kes alustasid treeningutega hooajal 2015/2016
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpExpress
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võistlejate grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Broneeritud
Treener Sten Põldsamm
Saal Väike saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Briis Ujumisklubi
Treener
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 10:00 - 11:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Ema ja Lapse Treening
Treener Evelin Talts
Saal Väike saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
deepWORK
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 11:30 - 12:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Fitball
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CoreFit
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EasySpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Sanofi PowerPlate
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 13:00 - 13:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
PumpExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Brasiilia jujitsu (BJJ)
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Brasilian Ju Jitsu - lukumaadlus, eesmärk alistada oma vastane mõne kägistusluku või valuvõtte kaudu, väga populaarne enesekaitse just naisterahvastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 15:00 - 15:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Broneeritud
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
PumpFX
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Broneeritud
Treener Maris Kajari
Saal Väike saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 16:00 - 17:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
TBA
Treener Riina Suhotskaja
Saal Suur saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
T3 Pump
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 17:00 - 17:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Eiko Toom
Saal Jõusaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 17:30 - 18:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: algajategrupp, 12-17a
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järve metsas või Järvevana kergliiklusteel uuele grupile. Algusega Spartast.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Step - Abs
Treener Rainer Rebane
Saal Suur saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallMaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Jooksugrupi treening
Treener Maile Mangusson
Saal Välitreening 1
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: jooksutreening Järve metsas või Järvevana kergliiklusteel
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: algusega Spartast, ratas, Rahulikum veeremine tulede valgel
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FightFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Väike saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Kristi Vaher
Saal Suur saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 19:00 - 20:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal Suur saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 20:00 - 21:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Väike saal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi baaskursus täiskasvanutele
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 23.03.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: DII grupp täiskasvanutele
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Kristi Vaher
Saal Väike saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 07:30 - 08:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 08:00 - 09:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 09:00 - 09:35
Kestvus 35 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 09:00 - 10:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Võistlejate grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 10:00 - 12:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Janika Koch-Mäe
Saal Suur saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 10:30 - 11:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal Väike saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
AbsExpress
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 11:30 - 11:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
FunctionalBody
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
YOGAFUNC
Treener Ingrid Koort
Saal Väike saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PowerPlate Ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallVentti
Treener Evelin Talts
Saal Suur saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 13:00 - 13:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
ZumbaExpress
Treener Kaisa Edenberg
Saal Väike saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 13:00 - 13:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 13:00 - 14:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 14:00 - 15:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EEVL
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 14:00 - 16:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
Taipoksi eratund
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 15:00 - 16:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Registreerimine info@taipoks.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
PumpFX
Treener Berit Kiik
Saal Suur saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 16:00 - 17:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Baaskursus noortele
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: al. 06.02 noortele 12-17a. registreerimine info@taipoks.ee/ kevin.renno@muaythai.ee
Broneerimine lõpetatud
Külaline
EEVL
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 16:00 - 17:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Külaline
EasyFit
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
IntervallSpinn
Treener Enn Leet
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi AI ja K1 grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 17:30 - 19:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: KI grupp on grupp edasijõudnutele. Vähemalt 2a treeningkogemusega.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
StripDance
Treener külalistreener
Saal Väike saal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Stella Lillemets
Broneerimine lõpetatud
Külaline
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 19:00 - 19:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoks
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Taipoksi grupp edasijõudnutele. Vähemalt 2a treeningkogemusega.
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Taipoksi DI grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 24.03.2017
Aeg 20:30 - 22:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Grupp täiskasvanutele, kes alustasid treeningutega hooajal 2015/2016
Broneerimine lõpetatud
Külaline
Suusagrupi treening
Treener Eiko Toom
Saal Välitreening 2
Kuupäev 25.03.2017
Aeg 10:00 - 12:30
Kestvus 150 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: Jooks-käik-matk algusega Spartast.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 25.03.2017
Aeg 10:00 - 12:30
Kestvus 150 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: algusega Ülemiste Nestest, Sõidame ratastega Kose suunal ja tagasi

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
BAILAMAMA 4 Venus
Treener Heidy Jänes
Saal Väike saal
Kuupäev 25.03.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 16

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CrossCore Ringtreening
Treener Signe Vent
Saal Jõusaal
Kuupäev 25.03.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 1

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 1
Kuupäev 25.03.2017
Aeg 11:00 - 13:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 29
Info: Mäkkejooksutrenn Nõmmel. Kogunemine Nõmme turu parklas.

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 25.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 26

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
deepWORK
Treener Heidy Jänes
Saal Väike saal
Kuupäev 25.03.2017
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MaratonSpinn
Treener külalistreener
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.03.2017
Aeg 12:00 - 13:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 10
Info: Mirjam Süvari

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Signe Vent
Saal Suur saal
Kuupäev 25.03.2017
Aeg 13:00 - 13:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 34

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PilatesFlow
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 25.03.2017
Aeg 13:30 - 14:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Salsaton
Treener Kaisa Edenberg
Saal Suur saal
Kuupäev 25.03.2017
Aeg 14:30 - 15:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.03.2017
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
21CC spinnitreening
Treener
Saal Rattasaal
Kuupäev 25.03.2017
Aeg 16:00 - 18:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36
Info: eratund, Treener grupil on Sirlet Viilas

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
ZumbaStep
Treener Heidy Jänes
Saal Suur saal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 33

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
TBA
Treener Heidy Jänes
Saal Suur saal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 12:00 - 12:45
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 35

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi L grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 12:00 - 13:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: L grupp on grupp 7-11a lastele

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
bodyART
Treener Heidy Jänes
Saal Väike saal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 13:00 - 13:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Fitmodel Project+
Treener
Saal Suur saal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 13:00 - 15:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Taipoksi AII grupp
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 13:00 - 14:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30
Info: baaskursus 12-17a alagajatele al. 06.09.2016

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
MyRide +
Treener Virtuaaltreening
Saal Rattasaal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 14:00 - 14:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Taipoksi baaskursus täiskasvanutele ja Sparta liikmed
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 14:30 - 16:00
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
DanceLife Tantsustuudio
Treener
Saal Väike saal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 15:00 - 17:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad
Sparring
Treener
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 16:00 - 17:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
T3 Sprint
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 17:30 - 18:00
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 16

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
CoreFit
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Signe Vent
Saal Väike saal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
AbsExpress
Treener Kristel Tamm
Saal Suur saal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 19:00 - 19:25
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
IntervallSpinn
Treener Signe Vent
Saal Rattasaal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 36
Vabad kohad 33

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal Poksisaal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 30
Vabad kohad 30

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *
PumpFX
Treener Tiina Mikk
Saal Suur saal
Kuupäev 26.03.2017
Aeg 19:30 - 20:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 35

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed:
E-post: *
Telefon: *