Uudiseid Spartast

Sparta kutsub 8-19 aastaseid noori laagrisse! 

11:26 10. juuli 2023

13.08-20.08 toimub Otepääl taaskord Sparta sportlik lastelaager, kus põhirõhk on sportlikel mängudel, aktiivsetel tegevustel ja ühisel ajaveetmisel. Laagrisse on oodatud 8-19 aastased poisid ja tüdrukud.

Hommikud algavad virgutusvõimlemisega, millele lisanduvad sportlik treeningmatk ja harjutused. Tegeleme ka erinevate kergejõustikualadega.
Õhtune treening on rohkem pühendatud liikumismängudele ja osavusele. Lapsed saavad arendada oma meelt - nuputada, lahendada erinevaid lõbusaid ülesandeid ja panna proovile oma näitlemisoskuse.

Laagri hind 295 eurot sisaldab:

  • Sooja toitu x 3 päevas ja õhtuoodet
  • Majutust 2- või 3-kohalistes tubades, voodipesu on laagri poolt
  • Spordivarustust

Treenerid Maris Kajari ja Roland Jaamu on pikaajalise sporditöö kogemuse- ja laialdase silmaringiga pedagoogid. Palusime neil jagada, mis sütitab neid noortega tegelema:

Maris:"Minu teekond noortega algas oma laste sünniga. Kuna meil neid lapsi jagub, siis minu suureks sooviks oli oma lapsi kasvatada nagu Bullerbys- teeme kõike koos ja lapsed kasvavad koos. Sellest ka laagrite idee- et lapsed saaksid koos sportida, matkata, ujuda ja jagada emotsioone. Mina tegelengi laagrites peamiselt õhtuste tegevustega- lahendame Rakett69 ülesandeid, ehitame, mõistatame ja etleme. Mina arvan, et ühes õiges laagris käivadki käsikäes liikumine ja mõtlemine. Ikka terves kehas terve vaim!"

Roland:"Usun, et liikumisharrastusel on lapsele palju laiem mõju kui ainult füüsiline vorm ja vaimne heaolu. Kes spordiga tegeleb, saavutab elus palju enam, sest tal tekib harjumus pingutada ja ta on suuteline pühenduma. Lapsi peaksid spordi juurde suunama inimesed, kellel on vastav kogemus ja kompetents. Olen tegelenud kergejõustikuga aastast 2002 ning mul on kergejõustikutreeneri kutsetunnistus ning laagrikasvataja-juhataja tase 6."

Kohtade arv on piiratud ning registreerida saab laagrisse ainult läbi Sparta kodulehe SIIN!

Laagrisse saab registreerida kuni 06.08.2023.

Vaata laagrist videot SIIT.

 

 

Lisa oma kommentaar

Sinu nimi:*
Sinu e-post:
Kommentaar:*
Lisa kommentaar
Kuvan 0 kommentaari
Ühtegi kommentaari ei ole.