Rühmatreeningute tunniplaan - vali sobiv trenn, broneeri ja tule, teeme koos trenni!

Prinditav tunniplaan!

Kui trennide vahel on raske valida või tahaksid midagi uut proovida, siis tutvu rühmatreeningute kirjeldustega! Lisatud ka tutvustavad videod.

Treeningud oleme jaganud vastavalt iseloomule eri värvi tabidele. Kliki tabil ja vaata, mida me pakume - valik on suur ja kindlasti leiad omale sobiliku trenni!
Nüüd saad broneeritud trenni ka kohe oma kalendrisse lisada!

 
30. jaan
Esmaspäev
31. jaan
Teisipäev
01. veeb
Kolmapäev
02. veeb
Neljapäev
03. veeb
Reede
04. veeb
Laupäev
05. veeb
Pühapäev
700
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Evelin Talts
Saal:
KST
11:00 - 11:55
KST
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: külalistreener
Saal:
SpartaSkill
12:00 - 12:55
SpartaSkill
Treener: Eiko Toom
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Indrek Otsus
Saal: Jõusaal 2
Zumba
17:00 - 17:55
Zumba
Treener: Maris Kajari
Saal:
Sparta Pump
17:30 - 18:25
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Jõusaali ABC
17:30 - 18:25
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:30
Jooksugrupi treening
Treener: Ahto Tatter
Saal: Välitreening 2
SeljaEri
18:00 - 18:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
ÜKE
18:00 - 19:00
ÜKE
Treener: Reigo Adamson
Saal: Jõusaal 2
CrossCore ringtreening
18:00 - 18:55
CrossCore ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Poks
18:00 - 19:00
Poks
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
AbsExpress
18:30 - 18:55
AbsExpress
Treener: Signe Vent
Saal:
KST
19:00 - 19:55
KST
Treener: Signe Vent
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
SixPack
20:00 - 20:30
SixPack
Treener: Marius Unt
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 10:55
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
bodyArt
11:00 - 11:55
bodyArt
Treener: Signe Vent
Saal:
Step&Abs
11:00 - 11:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
Spinning
12:00 - 12:55
Spinning
Treener: Margus Mikk
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Siim Kelner
Saal: Jõusaal 2
Sparta Pump
16:00 - 16:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
EnergyFlow
17:00 - 17:55
EnergyFlow
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
Spinning
17:30 - 18:30
Spinning
Treener: Signe Vent
Saal:
DanceMix
18:00 - 18:55
DanceMix
Treener: Enn Meiesaar
Saal:
Poksi baaskursus
18:00 - 19:30
Poksi baaskursus
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
FunctionalBody
18:00 - 18:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
Jooksugrupi treening
18:00 - 19:15
Jooksugrupi treening
Treener: Toomas Tarm
Saal: Välitreening 2
Suusagrupi treening
18:00 - 19:30
Suusagrupi treening
Treener: Raul Olle
Saal: Välitreening 4
Rattagrupi treening
18:00 - 20:00
Rattagrupi treening
Treener: Priit Prous
Saal: Välitreening 3
IntervallVentti
19:00 - 19:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal:
Pilates
19:00 - 19:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Bujinkan
20:00 - 22:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
YogaFunc
07:30 - 08:20
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Evelin Talts
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Riina Suhotskaja
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Indrek Otsus
Saal: Jõusaal 2
IntervallVentti
16:00 - 16:55
IntervallVentti
Treener: Marius Unt
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
KST
17:00 - 17:55
KST
Treener: Janika Koch-Mäe
Saal:
Pilates
17:30 - 18:25
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Jõusaali ABC
17:30 - 18:25
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
ÜKE
18:00 - 19:00
ÜKE
Treener: Reigo Adamson
Saal: Jõusaal 2
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Fjodor Dunik
Saal:
Poks
18:00 - 19:00
Poks
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
YogaFunc
18:30 - 19:25
YogaFunc
Treener: külalistreener
Saal:
PowerBall
19:00 - 19:55
PowerBall
Treener: Signe Vent
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Sparta Pump
07:30 - 08:15
Sparta Pump
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
MyRide+
10:00 - 10:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Jõusaali ABC
10:00 - 10:55
Jõusaali ABC
Treener: Siim Kelner
Saal:
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Pilates
12:00 - 12:55
Pilates
Treener: Tiina Mikk
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Evelin Talts
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Noorte jõusaalitreening
15:00 - 18:00
Noorte jõusaalitreening
Treener: Siim Kelner
Saal: Jõusaal 2
TotalBody
17:00 - 17:55
TotalBody
Treener: Signe Vent
Saal:
MaratonSpinn
18:00 - 19:15
MaratonSpinn
Treener: Margus Mikk
Saal:
Poksi baaskursus
18:00 - 19:30
Poksi baaskursus
Treener: Mikk Pärnaste
Saal:
YogaFunc
18:00 - 18:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Step&Abs
18:00 - 18:55
Step&Abs
Treener: Rainer Rebane
Saal:
Sparta Pump
19:00 - 19:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
IntervallVentti
20:00 - 20:55
IntervallVentti
Treener: Reigo Jörsi
Saal:
MyRide+
09:00 - 09:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Eakate treening
09:30 - 10:25
Eakate treening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
SeljaEri
11:00 - 11:55
SeljaEri
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Maris Kajari
Saal:
FunctionalBody
12:00 - 12:55
FunctionalBody
Treener: Kristel Moorus
Saal:
MyRide+
15:00 - 15:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
CrossCore ringtreening
17:00 - 17:55
CrossCore ringtreening
Treener: Tiina Mikk
Saal:
DanceMix
17:30 - 18:25
DanceMix
Treener: Rainer Rebane
Saal:
Tõstmine
19:00 - 20:30
Tõstmine
Treener: Mart Seim
Saal:
MyRide+
20:00 - 20:30
MyRide+
Treener: Virtuaaltreening
Saal:
Yin jooga
10:00 - 10:55
Yin jooga
Treener: Piret Roosileht
Saal:
MaratonSpinn
11:00 - 12:30
MaratonSpinn
Treener: Sparta treenerid
Saal:
Sparta Pump
11:00 - 11:55
Sparta Pump
Treener: Signe Vent
Saal:
KST
12:00 - 12:55
KST
Treener: Signe Vent
Saal:
YogaFunc
12:00 - 12:55
YogaFunc
Treener: Kadi Kuusk
Saal:
Pilates
17:00 - 17:55
Pilates
Treener: Signe Vent
Saal:
Sparta Pump
18:00 - 18:55
Sparta Pump
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Dünaamiline venitus
19:00 - 19:55
Dünaamiline venitus
Treener: Tiina Mikk
Saal:
Bujinkan
19:00 - 21:00
Bujinkan
Treener: Indrek Järv
Saal:
800
900
1000
1100
1200
1300
1400
1500
1600
1700
1800
1900
2000
2100
2200
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener külalistreener
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Treener Kadri Raig
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SpartaSkill
Treener Eiko Toom
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Noorte jõusaalitreening
Treener Indrek Otsus
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Zumba
Treener Maris Kajari
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Ahto Tatter
Saal Välitreening 2
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järvel: lõigud ja jooksu-hüppeharjutused. Soojendusjooksu algus kell 18.00 Spartast. Soojendusvõimlemise algus kell 18:20 Järve metsa sillal.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
ÜKE
Treener Reigo Adamson
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
CrossCore ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poks
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
AbsExpress
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 18:30 - 18:55
Kestvus 25 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
KST
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SixPack
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 30.01.2023
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
bodyArt
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Spinning
Treener Margus Mikk
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Noorte jõusaalitreening
Treener Siim Kelner
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
EnergyFlow
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Spinning
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 17:30 - 18:30
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
DanceMix
Treener Enn Meiesaar
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Poksi baaskursus
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Jooksugrupi treening
Treener Toomas Tarm
Saal Välitreening 2
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Jooksutreening Järvel: fartlek ja harjutused (jõukohane kõigile, kergema koormusega kui esmaspäevane trenn). Soojendusvõimlemise algus kell 18:15-18:20 Järve metsa sillal.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Suusagrupi treening
Treener Raul Olle
Saal Välitreening 4
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Suusatamine algusega Nõmme Spordikeskuse parklast.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Rattagrupi treening
Treener Priit Prous
Saal Välitreening 3
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 18:00 - 20:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Info: Algusega Spartast. Jooks Nõmme tõusudele. Tõusudel treening. Tagasi Spartasse.
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 20:00 - 22:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 31.01.2023
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 07:30 - 08:20
Kestvus 50 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
Eakate treening
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
FunctionalBody
Treener Riina Suhotskaja
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku
Broneerimine lõpetatud

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 27
Vabad kohad 27

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Noorte jõusaalitreening
Treener Indrek Otsus
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
IntervallVentti
Treener Marius Unt
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 16:00 - 16:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
CrossCore ringtreening
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 7

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
KST
Treener Janika Koch-Mäe
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 36

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 5

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
ÜKE
Treener Reigo Adamson
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 10

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Fjodor Dunik
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Poks
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 18:00 - 19:00
Kestvus 60 min
Raskusaste
Kohti kokku 25
Vabad kohad 25

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
YogaFunc
Treener külalistreener
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 18:30 - 19:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20
Info: Treener Kadri Raig

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
PowerBall
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 8
Vabad kohad 7

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 01.02.2023
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 27
Vabad kohad 27

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 07:30 - 08:15
Kestvus 45 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 10:00 - 10:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 27
Vabad kohad 27

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Jõusaali ABC
Treener Siim Kelner
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 6
Vabad kohad 6

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Evelin Talts
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 27
Vabad kohad 27

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Noorte jõusaalitreening
Treener Siim Kelner
Saal Jõusaal 2
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 15:00 - 18:00
Kestvus 180 min
Raskusaste
Kohti kokku 0
Vabad kohad puuduvad

Rühmatreeningusse saavad broneerida vaid Sparta liikmed.
TotalBody
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 38

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MaratonSpinn
Treener Margus Mikk
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 18:00 - 19:15
Kestvus 75 min
Raskusaste
Kohti kokku 27
Vabad kohad 6

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Poksi baaskursus
Treener Mikk Pärnaste
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 18:00 - 19:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 25
Vabad kohad 25

Sisesta sooduskood:
Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 18

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Step&Abs
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 27
Vabad kohad 27

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
IntervallVentti
Treener Reigo Jörsi
Saal
Kuupäev 02.02.2023
Aeg 20:00 - 20:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 03.02.2023
Aeg 09:00 - 09:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 27
Vabad kohad 27

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Eakate treening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 03.02.2023
Aeg 09:30 - 10:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
SeljaEri
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 03.02.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 17

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Maris Kajari
Saal
Kuupäev 03.02.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
FunctionalBody
Treener Kristel Moorus
Saal
Kuupäev 03.02.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 03.02.2023
Aeg 15:00 - 15:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 27
Vabad kohad 27

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
CrossCore ringtreening
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 03.02.2023
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 10
Vabad kohad 7

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
DanceMix
Treener Rainer Rebane
Saal
Kuupäev 03.02.2023
Aeg 17:30 - 18:25
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Tõstmine
Treener Mart Seim
Saal
Kuupäev 03.02.2023
Aeg 19:00 - 20:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 8
Vabad kohad 7

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MyRide+
Treener Virtuaaltreening
Saal
Kuupäev 03.02.2023
Aeg 20:00 - 20:30
Kestvus 30 min
Raskusaste
Kohti kokku 27
Vabad kohad 27

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Yin jooga
Treener Piret Roosileht
Saal
Kuupäev 04.02.2023
Aeg 10:00 - 10:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
MaratonSpinn
Treener Sparta treenerid
Saal
Kuupäev 04.02.2023
Aeg 11:00 - 12:30
Kestvus 90 min
Raskusaste
Kohti kokku 27
Vabad kohad 22

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 04.02.2023
Aeg 11:00 - 11:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
KST
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 04.02.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 40

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
YogaFunc
Treener Kadi Kuusk
Saal
Kuupäev 05.02.2023
Aeg 12:00 - 12:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Pilates
Treener Signe Vent
Saal
Kuupäev 05.02.2023
Aeg 17:00 - 17:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 19

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Sparta Pump
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 05.02.2023
Aeg 18:00 - 18:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Dünaamiline venitus
Treener Tiina Mikk
Saal
Kuupäev 05.02.2023
Aeg 19:00 - 19:55
Kestvus 55 min
Raskusaste
Kohti kokku 20
Vabad kohad 20

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *
Bujinkan
Treener Indrek Järv
Saal
Kuupäev 05.02.2023
Aeg 19:00 - 21:00
Kestvus 120 min
Raskusaste
Kohti kokku 40
Vabad kohad 39

Saadame broneeringu kinnituse Teie e-posti aadressile, palun sisestage oma kontaktandmed :
E-post: *
Telefon: *